LG F60J5WN4W

Smart slim pračka LG F60J5WN4W v bílé barvě je vybavena motorem s přímým pohonem, který zaručuje tichý a spolehlivý chod. Vybrat si můžete z 14 pracích programů podle typu vašeho prádla a 16 přídavných možností. Díky technologii 6 Motion Direct Drive pračka nabízí šest pohybů bubnu pro efektivní praní a rozložení pracího prášku. Kapacita pračky je přizpůsobena pro vyprání 6,5 kg prádla najednou. Pračka je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s motorem zjišťuje množství prádla a určuje optimální prací čas. Chod pračky je úsporný, díky čemuž je zařazována do energetické třídy A +++. Během praní má možnost dodatečně přidat prádlo. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 10 %

Popis produktu

 
 
 

Přidejte prádlo uprostřed praní

Zepředu plněná smart slim pračka LG F60J5WN4W vám umožní na jeden krát vyprat až 6,5 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1000 ot./min. Umožňuje přidat prádlo i po zahájení pracího cyklu. Jednoduše stiskněte tlačítko "Přidat prádlo" a vložte zapomenuté kousky oblečení do pračky. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rýchly14 lze pračku okamžitě (do 3 sekund) * otevřít i během praní. Praní si můžete přizpůsobit pro daný typ prádla a jeho materiálu díky šesti typům pracích pohybů. K dispozici je až 14 pracích programů, z nichž si při každém praní vyberete ten nejvhodnější pro vaše prádlo. Vybrat si můžete také z 16 přídavných možností.

Technologie 6 Motion Direct Drive

Díky technologii 6 Motion Direct Drive dokáže pračka měnit pohyb bubnu nebo jeho pohyby kombinovat, což závisí na zvoleném pracím programu. Pračka nabízí vysoký výkon a při každém praní si můžete být jisti perfektními výsledky i díky spojení s regulovanou rychlostí otáčení a schopností bubnu otáčet se doleva i doprava.

Inteligentní systém praní

Smart pračka LG F60J5WN4W je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s motorem Direct Drive zjišťuje množství prádla v bubnu a následně na to určuje optimální prací čas. Na základě informací vyhodnocuje potřebný počet cyklů máchání a vypočítává optimální spotřebu vody. Výsledek praní se zdokonaluje i díky detekci a úpravě vyvážení pračky a nadměrné tvorbě pěny. Při každém praní je zaručen optimální prací výkon a efektivní hospodaření s vodou a energií. Pračka je inteligentní a praktická zároveň díky technologii NFC. Dokáže stáhnout nové prací programy a zvládá i jednoduchuchú diagnostiku a řešení problémů. Spojení pračky se smartphonem je jednoduché a pomocí funkce NFC Tag On získáte přístup k nejnovějším inovacím. Smart ThinQ - načtení programu a inteligentní diagnostika přes NFC.

Prémiový buben

Kontakt s prádlem zvyšuje inovovaná textura povrchu bubnu, díky čemuž je průběh praní efektivnější a špína se z prádla odstraňuje účinněji. Tvar bubnu zabraňuje pevnému přilnutí prádla na konci praní a zabraňuje tak jeho zmačkání. Díky vynikajícím vlastnostem bubnu je vaše prádlo čistější a zbavené nečistot a skvrn.

Šetrná k vaší pokožce

Chytrá pračka je ideální i na praní dětského oblečení, natolik je vybavena programem Baby Care. Postará se i o ochranu citlivé pokožky a zabrání vzniku bílých skvrn na vašem prádle díky antialergickému máchání prádla při teplotě 40 stupňů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 45 cm
 • Maximální hlučnost 55 db
 • Kapacita bubnu 6,5 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 146 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 60 Kg

Obsah balení

Obsah balení: přívodní a odtoková hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 55 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6,5 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 222 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 43,2 L
Celková spotřeba: 0,66 kWh
Roční spotř.en. při praní: 146 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9500 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F60J5WN4W.ABWQWCZ

Všechny parametry

Recenze LG F60J5WN4W

Hodnocení zákazníků

96 % Ohodnotilo 5 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

MICHAELA, 14.7.2018

Myčka je lehká ,tichá, je prostorná ,jednoduché programy jen ochranná folie je tam tak daná že nejde jednodušeji sundat

 • Myslím že jsem viděla ix myček ,ale tahle je fajn a hlavně je jednoduchá na ovládání takže to pochopí i manžel .=)
 • nejsou žadné

Antonín, 14.6.2018

Petr, 09.3.2018

Pračka suprová ve všem. Vzhled, funkce, rychlost, snadnost ovládání, přehlednost. Jen mám někdy pocit, že pere v málo vodě, takže často dopouštím.

Petr, 08.3.2018

Pračka pere velice dobře, má dobré přednastavené prací programy a jako bonus je noční tichý program. Celkově je pračka tichá a to i při ždímání, žádné poskakování ani vybrace.

Marián, 28.12.2017

Značka, výbava a zpracování.

Všechna hodnocení

Příslušenství k LG F60J5WN4W