LG F4ZN500S1

Parní smart pračka plněná zepředu LG F4ZN500S1 v bílém provedení má kapacitu bubnu pro praní až 8 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 400 ot./min. Je možné ji ovládat prostřednictvím otočného voliče a LED dotykového displeje a rovněž na dálku prostřednictvím mobilního zařízení a technologie ThinQ™ připojeného k Wi-Fi. Rovněž umožňuje ovládání hlasem s podporou hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. Inteligentní pračka nabízí 14 pracích programů + možnost stáhnout přes Wi-Fi další programy a 9 užitečných přídavných možností. Inteligentní systém praní AI DD automatický váží a detekuje jemnost vláken a na základě toho určuje prací pohyby. Parní praní Steam nabízí program pro alergiky i parní dětskou péči. Ovládací panel je i v českém jazyce. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG F4WV709P1

Zepředu plněná smart parní pračka LG F4WV709P1 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++ - 40 %. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg a maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min…

 • Hloubka: 56 cm
 • Maximální hlučnost: 54 db
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Chytrá pračka

Parní smart pračka LG F4ZN500S1 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam ve svém prádle eliminujete množství alergenů a minimalizuje se pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a Wi-Fi připojení na dálku. Využít lze i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (v anglickém jazyce). Dále je vybavena technologií Add Item, která umožňuje přidávat prádlo během praní. Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart pračka plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1 400 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní na 8 kg prádla.

 •     14 programů: Bavlna, Bavlna +, Smíšené prádlo, Syntetika, Tiché praní, Parní programy: Pro alergiky, Dětská parní péče, Jemné, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 30, Přikrývky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním), Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone s OS Android, aplikace LG Smart ThinQ)
 •     9 přídavných možností: Předpírka, Parní praní, Odložený start (3-19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on/off, Wi-Fi (stažení programu, dálkový start + Smart Diagnosis), Možnosti praní: Intenzivní, Normální, Možnosti máchání: Normálně, máchání+

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost a navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna se 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti zároveň i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním u cilivých lidi.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka má odolná a elegantně působící dvířka, která jsou vyrobena z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které eliminují bakterie o 99 %. Přehledný dotykový displej je dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho elegantní kovový otočný volič programů.

Elegantní ovládání

Smart pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovovým voličem programů.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

 *Podpora pro inteligentní domácí zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavením inteligentní domácnosti.

Direct Drive motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 56 cm
 • Maximální hlučnost 52 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 40%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 117 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 60 cm

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 64 Kg
Maximální hloubka: 60 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 52 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 249 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 40 L
Celková spotřeba: 0,6 kWh
Roční spotř.en. při praní: 117 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8800 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F4ZN500S1.ABWQWSK

Všechny parametry

Recenze LG F4ZN500S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F4ZN500S1