LG F4WV709P1

Zepředu plněná smart parní pračka LG F4WV709P1 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++ - 40 %. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg a maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min. Ovládána je pomocí LED dotykového displeje v českém jazyce a otočného voliče. Díky funkci Smart ThinQ + Wi-Fi ji můžete ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo jiného zařízení. Nabízí 14 pracích programů a 9 přídavných možností, ze kterých si určitě vyberete ty nejvhodnější. Inteligentní parní pračka LG F4WV709P1 je vybavena AI DD inteligentním systémem praní s automatickým vážením, detekcí jemnosti vláken a nové generace pracích pohybů s neomezeným množstvím kombinací pro efektivní a šetrné praní. Vylepšená technologie praní Steam+ je vhodná pro alergiky a také redukuje pomačkání prádla. Vybavená je také možností přidání prádla během praní Add Item. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive

Cashback až 50 000 Kč po registraci (více info)

Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive

19 990 Kč

K odeslání 1 ks

Předem plněná smart pračka Samsung WW90M649OPM/ZE QuickDrive je zařazena v energetické třídě A +++ - 40%. Maximální kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou…

 • Hloubka: 60 cm
 • Maximální hlučnost: 73 db
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Přednosti pračky

Parní smart pračka LG F4WV709P1 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam+™ v prádle eliminuje množství alergenů a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Chytrou pračku máte možnost ovládat také pomocí funkce SmartThinQ a technologie Wi-Fi připojení na dálku. Stejně tak je vybavena i technologií Add Item, která umožňuje přidat prádlo během praní. Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin*. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus bavlna s 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti zároveň i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Rychle a čistě s funkcí Turbowash™

Pračka TurboWash™ má funkci Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zaručuje čistší oblečení. Funkce Jet Spray během 120 sekund stříká vodu přímo na prádlo, podporuje vynikající výkon technologie 6 Motion Direct Drive s ohledem na praní a máchání a umožňuje pračce TurboWash™ celý prací cyklus urychlit. Vaše prádlo bude vyprané důkladně již za 59 minut.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+®™ se postará o citlivou pokožku alergiky a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30krát méně záhybů použitím páry.

Větší kapacita

Pračka nabízí velikou kapacitu díky prostornějšímu bubnu, přitom však její vnější rozměry jsou zachovány.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Pračka má odolná a elegantní dvířka vyrobená z tvrzeného skla. V bubnu jsou hygienické nerezové lopatky.

Elegantní ovládání

Smart pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovo voličem programů.

Funkce SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

 *Podpora pro inteligentní domácí zařízení, které jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Kompatibilita s TWINWash™ Mini

Pračka dělá přesně to, co potřebujete. Najednou dokážete vyprat velkou dávku běžného prádla v hlavní pračce a na zbytek menšího prádla můžete použít mini pračku. K chytré parní pračce je možné připojit kompatibilní mini pračku LG F28K5XN3, kterou je třeba zakoupit zvlášť, a využít tak technologii TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou. Díky možnosti prát dvě dávky prádla najednou ušetříte nejen čas, ale i energii. Nemusíte tak čekat, než hlavní pračka dopere. Mini pračku je třeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou!

.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Vlastnosti

Motor parní smart pračky plněné zepředu v bílé barvě s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla vyvine až 1400 ot./min bubnu při odstřeďování. Je ideální volbou pro velké rodiny díky kapacitě bubnu až pro 9 kg prádla při praní. Ovládání je zajištěno prostřednictvím LED dotykového displeje.

 •     14 programů (volitelné): bavlna, bavlna+, TurboWash 59, smíšená prádlo, syntetika, tiché praní; parní programy: pro alergiky, jemná péče, ruční praní/vlna, sportovní, oblečení, rychlý 1, přikrývky, čištění bubnu, načíst program (defaultně nastaveno máchání s odstředěním), další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone s OS Android, aplikace LG Smart ThinQ)
 •     9 přídavných možností: předpírka, redukce pomačkání, parní praní, odložený start (3-19 hodin), dětská pojistka, zvuková signalizace on/off, Wi-Fi (stažení programu, dálkový start + smart diagnosis),
 •     Možnosti praní: intenzivní, Turbo Wash, možnosti máchání: máchání+

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 56 cm
 • Maximální hlučnost 54 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 40%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 128 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 56 cm

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 70 Kg
Maximální hloubka: 56 cm

Obsah balení

Obsah balení: hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db
Hluk při odstřeďování: 71 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 244 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 42 L
Celková spotřeba: 0,62 kWh
Roční spotř.en. při praní: 128 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9240 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F4WV709P1.ABWQPCZ

Všechny parametry

Recenze LG F4WV709P1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F4WV709P1