LG F4WN509S0 vystavený kus s plnou zárukou

Smart předem plněná parní pračka LG F4WN509S0 v bílé barvě má ​​kapacitu bubnu pro praní 9 kg prádla. Ovládat je ji možné dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Smart ThinQ připojeného k Wi-Fi. Navíc je kompatibilní i s hlasovým asistent Amazon Alexa a Google Assistant v anglickém jazyce. Stejnou ji lze ovládat také pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Inteligentní parní pračka LG F4WV910P2 nabízí 14 pracích programů, včetně volitelných parních a 9 přídavných možností. Disponuje také AI DD inteligentním systémem praní. Program Steam pro alergiky a dětská parní péče redukuje alergeny. S možností přidat prádlo Add Item po zahájení cyklu již nebude nastávat problém se zapomenutým oblečením. Smart pračka LG F4WN509S0 s technologií TwinWash je kompatibilní i s mini pračkou. Umožňuje tak vyprat samostatné 2 dávky prádla najednou. Ovládací panel je v českém jazyce. Hloubka 56 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 25 %
  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Inteligentní pračka s velkou kapacitou bubnu

Parní smart pračka LG F4WN509S0 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam + ™ ve svém prádle eliminujete množství alergenů a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Využít lze i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (v anglickém jazyce). Stejně je vybavena technologií Add Item, která umožňuje přidat prádlo během praní. Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart pračka plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 9 kg prádla.

  •     14 programů: Bavlna, Bavlna +, Smíšené prádlo, Syntetika, Tiché praní, Parní programy: Pro alergiky, Dětská parní péče, Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní, oblečení, Rychlý 14, Přikrývky, Čištění bubnu, Načíst, program (defaultně nastavené Máchání s odstředěním), Další programy ke stažení přes Wi-Fi (Smartphone s OS, Android, aplikace LG Smart ThinQ)
  •     9 přídavných možností: Předpírka, Parní praní, Odložený start (3 - 19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on / off, Wi-Fi (stažení programu, dálkový start + Smart Diagnosis), Možnosti praní: Intenzivní, Normální , Možnosti máchání: Normálně, máchání +

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD ™ nabízí až o 18% lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD ™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam + ® ™ se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9% alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro citlivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30 krát méně záhybů použitím páry.

Kompatibilita s TWINWash ™ Mini

Pračka dělá přesně to, co potřebujete. Najednou dokážete vyprat velkou dávku běžného prádla v hlavní pračce nebo můžete použít mini pračku. K chytré parní pračce je možné připojit kompatibilní mini pračku LG F28K5XN3, kterou je třeba zakoupit zvlášť a využít tak technologii TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou. Díky možnosti prát dvě dávky prádla najednou ušetříte nejen čas ale i energii. Nemusíte tak čekat dokud hlavní pračka dopere. Mini pračku je třeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou!

SmartThinQ ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, díky technologii SmartThinQ ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

* Podpora pro inteligentní domácí zařízení, které jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 9 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 14
  • Maximální hloubka 56 cm
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 64 Kg
? Maximální hloubka: 56 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 52 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 227 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 50 L
Celková spotřeba: 0,81 kWh
Roční spotř.en. při praní: 152 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9000 L
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 77 kWh

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F4WN509S0.ABWQWCZ

Všechny parametry

Recenze LG F4WN509S0

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Hana, 10.2.2021

  • se značko LG jsem spokojená, dříve jsem měla praku této značky 12let

Příslušenství k LG F4WN509S0