LG F4WN508S1

Smart předem plněná parní pračka LG F4WN508S1 v bílé barvě se skleněnými dvířky s chromovým lemem má kapacitu bubnu na 8 kg prádla. Ovládat ji je možné na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Smart ThinQ připojeného k Wi-Fi. Navíc je kompatibilní i s hlasovým asistent Amazon Alexa a Google Assistant v anglickém jazyce. Stejně tak ji lze ovládat i pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Inteligentní parní pračka LG F4WN508S1 nabízí 14 pracích programů, včetně volitelných parních a 9 přídavných možností. Disponuje také AI DD inteligentním systémem praní. Ovládací panel je v českém jazyce. Hloubka 56,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 29 %
  • Doprava zdarma
  • sleva s kódem 2 000 Kč

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Přednosti inteligentní parní pračky

Parní smart pračka LG F4WN508S1 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10-letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečným spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam+™ v prádle eliminuje množství alergenu a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a Wi-Fi připojení na dálku. Stejně tak je vybavena technologií Add Item, která umožňuje přidat prádlo během praní. Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart pračka plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1400 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8 kg.

  • 14 programů: Bavlna, Bavlna +, Smíšená prádlo, Syntetika, Dětská péče, Pro alergiky, Jemná péče, Sportovní oblečení, Tiché praní, Rychlý 40, Máchání s odstředěním Přikrývky, Načíst program (defaultně Praní ve studené vodě)
  • 9 přídavných možností: Parní praní, Předpírka, Normální máchání, Máchání +, Přidat prádlo, Intenzivní, Normální, Čištění bubnu, Jen odstředění, Dětský zámek, Zvuková signalizace on / off, Odložený start (3 - 19 hodin), Wi-Fi: Dálkový start, Stažení programů

Parní praní

Smart pračka disponuje parním praním, díky čemuž bude vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte i v případě, že patříte mezi ty, kteří mají citlivou pokožku. Parní praní totiž zničí až 99,9 % alergenů a přesto nemá žádný vliv na kvalitu vašeho oblečení.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti současně i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Péče pro alergiky a menší míra pomačkání

Technologie LG Steam®™ se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, prachu a roztočů, které mohou způsobit problémy s dýcháním.

Větší kapacita

Pračka nabízí velkou kapacitu s prostornějším bubnem, ale přitom její vnější rozměry zůstávají zachovány.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka má odolná a elegantně působící dvířka, která jsou vyrobena z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které o 99 % eliminují bakterie. Přehledný dotykový displej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho elegantní kovový otočný volič programů.

Elegantní ovládání

Smart pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovovým voličem programů.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

* Podpora pro inteligentní domácí zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 14
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 64 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 52 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 201 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 48 L
Celková spotřeba: 0,6 kWh
Roční spotř.en. při praní: 117 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8900 L
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 77 kWh
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F4WN508S1.ABWQWCZ

Všechny parametry

Recenze LG F4WN508S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F4WN508S1