LG F4DV910H2

24 990 Kč ? Ušetříte 12 % 21 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 31. 10. 2020
Jak získáte Cashback
19 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart parní pračka se sušičkou LG F4DV910H2 v bílé barvě s předním plněním je zařazena do energetické skupiny A. Je ideální pro velké rodiny. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 10,5 kg a pro sušení 7 kg s maximální hlučností při praní 52 dB a při odstřeďování 71 dB. Rychlost odstřeďování dosahuje 1400 ot./min. Nabízí 14 programů s 10 přídavnými možnostmi a 5 programů pro sušení. Ovládání pračky LG F4DV910H2 je jednoduché prostřednictvím velkého dotykového LED displeje a otočného voliče. Inteligentní pračku se sušičkou LG F4DV910H20 je možné ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Navíc je kompatibilní is hlasovým asistent Amazon Alexa a Google Assistant v anglickém jazyce. Disponuje také AI DD inteligentním systémem praní. TurboWash ™ 360 ° vypere už za 39 minut - využívá 3D trysky na sprchování prádla ve 4 směrech. Technologie LG Steam odstraní až 99,9% alergenů a roztočů, a zároveň snižuje pokrčenosť prádla až o 30%. Smart pračka s technologií TwinWash je kompatibilní i s mini pračkou. Umožňuje tak vyprat samostatné 2 dávky prádla najednou. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 12 %
 • Cashback 2 000 Kč

Zvažte i tento produkt

LG F126G1BCH2N

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG F126G1BCH2N

26 990 Kč

K odeslání

Parní smart pračka F126G1BCH2N v bílé barvě s přední náplní v energetické třídě A. Je ideální pro velké rodiny. Kapacita bubnu pro praní je 12 kg a pro sušení 8 kg s maximální hladinou hluku 57 dB…

 • Hloubka: 64 cm
 • Kapacita bubnu: 12 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Přednosti pračky

Smart parní pračka se sušičkou LG F4DV910H2 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam + ™ ve své prádle eliminujete množství alergenů a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku se sušičkou máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Využít lze i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (v anglickém jazyce). Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart pračka se sušičkou plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 10,5 kg prádla a sušení 7 kg prádla.

Oddělené praní TwinWash

Pračka dělá přesně to, co potřebujete. Najednou dokážete vyprat velkou dávku běžné prádla v hlavní pračce se sušičkou nebo můžete použít mini pračku LG F28K5XN3, s horním plněním pro praní jemného prádla, nebo pro menší dávky prádla. Nemusíte tak čekat dokud hlavní pračka dopere. Mini pračku LG F28K5XN3 je potřeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou.

TWINWash ™ mini nemusí být k dispozici ve všech zemích nebo u všech místních prodejců.

Skvěle vyprané za 39 minut

S technologií TurboWash ™ 360 ˚ bude vaše prádlo důkladně vyprané za 39 minut. TurboWash ™ 360˚ využívá 3D trysky na sprchování prádla ve 4 směrech. Trysky jsou v bubnu umístěny tak, aby proud vody pokryl každý kousek oblečení.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD ™ nabízí až o 18% lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD ™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti zároveň i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Rychle a čistě s funkcí Turbowash ™

Pračka TurboWash ™ má funkci Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zaručuje čistší oblečení. Funkce Jet Spray během 120 sekund stříká vodu přímo na prádlo, podporuje vynikající výkon technologie 6 Motion Direct Drive s ohledem na praní a máchání, a umožňuje pračce TurboWash ™ celý prací cyklus urychlit. Vaše prádlo bude vyprané důkladně již za 59 minut.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+ se postará o citlivou pokožku alergiky a malých dětí io nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9% alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivých lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30 krát méně záhybů použitím páry.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka má odolné a elegantně působící dvířka vyrobeny z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které eliminují bakterie o 99%. Přehledný dotykový diplej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho Elegentní kovový otočný volič programů.

Elegantní ovládání

Smart pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovo voličem programů.

SmartThinQ ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, díky technologii SmartThinQ ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

* Podpora pro inteligentní domácí zařízení, které jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

14 programů: Bavlna, Bavlna +, TurboWash39, TurboWash59, Smíšená prádlo, Tiché praní, Ruční praní / Vlna, Jemná péče, Sportovní oblečení, Rychlý, Čištění bubnu, Pro alergiky, Parní dětská péče, Načíst program (defaultně Praní ve studené vodě, jen sušení, Praní + sušení

10 přídavných nastavení: Parní praní, Redukce pomačkání, Předpírka, TurboWash ™, TurboWash ™ 360 °, Máchání +, Přidat prádlo, Čištění bubnu, Dětský zámek, Zvuková signalizace on / off, Odložený start, Wi-Fi: Dálkový start, Stažení programů

5 programů sušení: Energie, EcoHybrid, Suché do skříně, Sušení nižší teplotou, Suché na žehlení

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 56 cm
 • Kapacita bubnu 10,5 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 274 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 10,5 Kg
 • Kapacita sušení 7 Kg
 • Objem bubnu 68 L
 • Mn.programů pro sušení 5

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 73 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 10,5 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Programy sušení: Suché do skříně

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 70 L
Celková spotřeba: 1,37 kWh
Roční spotř.en. při praní: 274 kWh
Roční spotř.vody při praní: 14000 L
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 71 db
Hlučnost (praní): 48 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 68 L

Další parametry

Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 10,5 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 7 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 7,14 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 180 L
Mn.programů pro sušení: 5
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F4DV910H2.ABWQPCZ

Všechny parametry

Recenze LG F4DV910H2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F4DV910H2