LG F4DV709H2TE


Parní pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 359 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 58 kWh na 100 cyklů praní, 14 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 60 cm. Více info


Cena 19 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Smart parní pračka se sušičkou LG F4DV709H2TE s předním plněním dosahuje kapacity bubnu pro praní až 9 kg a pro sušení 6 kg s maximální hlučností při praní 54 dB a při odstřeďování 72 dB. Rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 ot./min. Nabízí 14 programů s 10 přídavnými možnostmi a 4 programy pro sušení. Ovládání pračky je jednoduché, prostřednictvím velkého dotykového LED displeje a otočného voliče. Inteligentní pračku se sušičkou LG F4DN508S0 je možné ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Navíc je kompatibilní i s hlasovým asistent Amazon Alexa a Google Assistant v anglickém jazyce. Disponuje také AI DD inteligentním systémem praní. Technologie LG Steam odstraní až 99,9 % alergenů a roztočů, a zároveň snižuje pokrčenost prádla až o 30 %.

Pračka a sušička v jednom

Smart parní pračka se sušičkou LG F4DV709H2TE je užitečný spotřebič ideální pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 9 kg prádla a sušení 6 kg prádla. Parní, předem plněná smart pračka se sušičkou s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot./min. Pračku se sušičkou lze ovládat prostřednictvím ovládacího panelu s LED displejem v češtině. Ovládání je možné i pomocí SmartThinQ a Wi-Fi připojení na dálku.

Programy

 • Programy: Refresh (20 min na osvěžení prádla), Allergy Care (Vhodný pro alergiky), Bavlna (Cotton), Syntetika (Synthetic), Smíšené textilie (Mix Load), Rychlý 14, Praní + sušení (6 + 6 kg), Pouze sušení , Načíst program (defaultní nastavení Máchání s odstředěním), Jemná péče, Bavlna+, Další programy ke stažení přes Wi-Fi.
 • Přidáno možnosti: Předpírka (Prewash), Máchání+, Dětská pojistka (Child lock), Zapnutí/vypnutí zvukových upozornění (Beeper on/off), Odložený start (Time delay, 3-19 hodin), Přidat prádlo.
 • Programy na sušení: Chladný vzduch, Suché pro žehlení, Suché do skříně, EKO sušení, EcoHybrid.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intelli DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Rychle a čistě s funkcí Turbowash™

Pračka TurboWash™ má funkci Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zaručuje čistší oblečení. Funkce Jet Spray během 120 sekund stříká vodu přímo na prádlo, podporuje vynikající výkon technologie 6 Motion Direct Drive s ohledem na praní a máchání a umožňuje pračce TurboWash™ celý prací cyklus urychlit. Vaše prádlo bude důkladně vypráno již za 59 minut.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+ se postará o citlivou pokožku alergiky a malých dětí i o menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30krát méně záhybů použitím páry.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 60 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze LG F4DV709H2TE

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

19. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichý chod
 • NIC

Skvělá pračka.Vyplatí si připlatit


MARTIN

16. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Tichý chod
 • přehledné ovládání
 • Lze ovládat i přes mobilní aplikaci
 • kvalita zpracování
 • 10 let záruka na motor
 • Český manuál
 • Větší váha
 • Vyšší cena
 • krátká odtoková hadice

Někomu může vadit černé víko na kterém jdou vidět otisky. Manuál v češtině je přehledný. Krátká odpadní hadice, avšak to se dá vyřešit zakoupením prodlužováku.


Lenka

26. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Možnost obsluhy přes telefon, možnost stahování dalších cyklů z aplikace. Vyzkoušení jednou, zatím spokojenost
 • Máme dva dny, zatím nic. Chybí 6 smysl - přidávání pracího prostředku dle potřeby.

Celkově jsme spokojeni.