LG F2WV9S8P2 vystavený kus s plnou zárukou

Smart předem plněná slim parní pračka LG F2WV9S8P2 v bílé barvě se skleněnými dvířky s chromovým lemem má kapacitu bubnu na 8,5 kg prádla. Ovládat ji je možné na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Smart ThinQ připojeného k Wi-Fi. Navíc je kompatibilní i s hlasovým asistent Amazon Alexa a Google Assistant v anglickém jazyce. Stejně tak ji lze ovládat i pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Zařazena je v energetické třídě A +++ - 30 %. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1200 ot./min. Inteligentní parní pračka LG F2WV9S8P2 nabízí 14 pracích programů, včetně volitelných parních a 9 přídavných možností. Disponuje také AI DD inteligentním systémem praní. TurboWash 360 vypere už za 39 minut - aktivně sprchuje čistou vodou a ušetří čas, vodu i elektřinu. S možností přidat prádlo Add Item po zahájení cyklu již nebude nastávat problém se zapomenutým oblečením. Ovládací panel je v českém jazyce. Hloubka 47 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 7 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG F4WV909P2

Zepředu plněná smart parní pračka LG F4WV909P2 v ​​bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++ - 40 %. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg a maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot.…

 • Kapacita bubnu: 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
 • Počet programů: 14

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Chytrá slim parní pračka

Parní smart pračka LG F2WV9S8P2 v bílém slim provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10-letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečným spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam+™ v prádle eliminuje množství alergenu a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a Wi-Fi připojení na dálku. Využít lze i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (v anglickém jazyce). Stejně tak je vybavena technologií Add Item, která umožňuje přidat prádlo během praní. Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart slim pračka plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1200 ot./min. Je ideální volbou pro menší prostory s dostatečnou kapacitou bubnu pro praní na 8,5 kg prádla.

 •     14 programů: Parní programy (volitelné): Bavlna, Bavlna+, TurboWash 39, Smíšené prádlo, Syntetika, Tiché praní, Parní programy: Pro alergiky, Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý 14, Přikrývky, Čištění bubnu, Načíst program (defaultně nastaveno Máchání s odstředěním), Další programy ke stažení přes Wi-Fi (Smartphone s OS Android, aplikace LG Smart ThinQ)
 •     9 přídavných možností: Předpírka, Redukce pomačkání, Parní praní, Odložený start (3 - 19 hodin), Dětská pojistka, Zvuková signalizace on / off, Wi-Fi (stažení programu, dálkový start + Smart Diagnosis), Možnosti praní: Intenzivní, Turbo Wash, Možnosti máchání: máchání +

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna se 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti zároveň i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Rychlejší praní a více času pro vás

Díky technologii TurboWash™ 360˚ vyperete vaše oblečení dokonale už za 39 minut. Technologie využívá 3D trysky pro sprchování prádla ve 4 směrech. Ty jsou umístěny v bubnu tak, aby proud vody pokryl každý kus oblečení. BLDC motor s invertorovým čerpadlem umožňuje změnu otáček díky čerpadlu a následně změnu intenzity sprchování vodou podle rychlosti otáčení bubnu. Urychlí tak kontakt prádla s pracím prostředkem rozpuštěným ve vodě. Díky tomu šetří váš čas i spotřebu energie a k prádlu je technologie mnohem šetrnější.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+®™ se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a současně i o menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivějším uživatelům způsobovat problém s dýcháním a díky funkci menšího zmačkání prádla zaručuje až 30x méně záhybů díky použití páry.

Větší kapacita

Pračka nabízí velkou kapacitu až 8,5 kg s prostornějším bubnem, ale přitom její vnější rozměry zůstávají zachovány s hloubkou jen 47 cm.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka má odolná a elegantně působící dvířka, která jsou vyrobena z tvrzeného skla. V bubnu jsou hygienické nerezové lopatky.

Elegantní ovládání

Smart pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovovým voličem programů.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

* Podpora pro inteligentní domácí zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Kompatibilita s TwinWash™ Mini

Pračka dělá přesně to, co potřebujete. Najednou můžete vyprat velkou várku běžného prádla v hlavní pračce nebo můžete použít mini pračku. K chytré parní pračce je možné připojit kompatibilní mini pračku LG F28K5XN3, kterou je třeba zakoupit zvlášť, a můžete tak využívat technologii TwinWash pro praní 2 várek prádla najednou. Díky možnosti prát dvě várky prádla najednou ušetříte nejen čas, ale i energii. Nemusíte tak čekat, než hlavní pračka dopere. Mini pračku je potřeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 várek prádla najednou!

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita bubnu 8,5 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Počet programů 14
 • Maximální hloubka 56 cm

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnosť: 60 Kg
? Maximální hloubka: 56 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 52 db
Hluk při odstřeďování: 70 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8,5 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 139 min.
? AquaStop funkce: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 30%
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 33 L
Celková spotřeba: 0,74 kWh
Roční spotř.en. při praní: 144 kWh
Roční spotř.vody při praní: 7260 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: F2WV9S8P2.ABWQPCZ

Všechny parametry

Recenze LG F2WV9S8P2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F2WV9S8P2