LG F2DV5S8S0


Pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1170 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 326 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 64 kWh na 100 cyklů praní, 14 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 51 cm. Více info


Cena 15 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Úzká, parní pračka se sušičkou LG F2DV5S8S0 v bílém provedení s černými dvířky. Buben má kapacitu pro 8,5 kg prádla na praní a 5 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1170 ot./min. Hlučnost je maximálně 72 dB. Tato pračka nabízí 14 programů s 9 přídavnými možnostmi a 4 programy pro sušení. Ovládání pračky je jednoduché, pomocí velkého dotykového LED displeje a otočného voliče. Tuto inteligentní pračku se sušičkou můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Disponuje také AI DD™ inteligentním systémem praní, SmartThinQ, Add Item, Auto Restart a Inverter Direct Drive™ motorem. Technologie LG Steam™ odstraní až 99,9 % alergenů a roztočů, a zároveň snižuje pokrčenost prádla až o 30 %.

Pračka se sušičkou v jednom

Chytrá parní pračka se sušičkou LG F2DV5S8S0 v bílém provedení s černými dvířky je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam™ ve svém prádle eliminujete množství alergenů a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku se sušičkou můžete ovládat i na dálku, pomocí SmartThinQ a Wi-Fi. Ovládací panel s LED displejem je navíc v českém jazyce. Tato předem plněná, chytrá, parní pračka se sušičkou má prémiovým bubnem a velké dvířka z tvrzeného skla. Maximální odstřeďování činí 1170 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8,5 kg prádla a sušení 5 kg prádla

Programy a funkce

  • 14 programů: Bavlna, Bavlna+, Turbo Wash 59, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemná péče, Ruční praní/vlna, Rychlý 14, Čištění bubnu, Načíst program (přednostně nastaveno Máchání s odstředěním), Intenzivní praní, Máchání+, Pro alergiky, Parní dětská péče, Pouze sušení, Praní + sušení (5 + 5 kg).

Další programy ke stažení přes Wi-Fi

  • 9 přídavných možností: Předpírka, Odložený start (3 - 19 hodin), Dětská pojistka, Zvuková signalizace on/off, Přidat prádlo, Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis).
  • 4 přídavné programy sušení: Normální Eko, Sušení nižší teplotou, Suché na žehlení, Eko.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna s 2 kg spodního prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je to AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě hmotnosti zároveň i jemnost látek a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro citlivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30krát méně záhybů použitím páry.

Elegantní ovládání

Chytrá pračka nabízí mnohem lepší a čitelnější displej s větším kovovým voličem programů.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku, kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ můžete stahovat i nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

* Podpora pro inteligentní domácí zařízení, které jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašeho individuálního nastavení inteligentní domácnosti.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální otáčky odstřeďování 1170 ot./min.
Maximální hloubka 51 cm
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

6 recenzí LG F2DV5S8S0

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

9. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Je ticha

Michael

3. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíTomáš

22. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Design, tichost, pere skvěle
  • je těžká

Tradiční kvalita od LG, doporučuji


Bohuslav

10. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Pračku se sušičkou jsme zakoupili jako dar. Všichni jsou nadšeni a zkoumají funkce nového výrobku. Spokojenost :-)