LG F28K5XN3 mini pračka

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Přednosti pračky

Mini pračka LG F28K5XN3 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. S technologií WaweWash poskytuje 3 prací pohyby pro efektivní a zároveň šetrné praní a rozložení. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Mini pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Spotřebič lze používat pouze ve spojení s kompatibilní pračkou LG.

Denní praní jemného prádla

Mini pračka LG TWINWash umožňuje praní malých várek prádla tak často, jak je potřeba. Je možné prát dokonce i několik várek denně. Pračka s ideálními rozměry pro ruční praní nebo jemné prádlo vypere malé várky bez proglémov. Neopřel oblečení se již nebude hromadit v koši na prádlo.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

LG SmartThinQ ™

Ovládat vaši pračku můžete prostřednictvím dotykového LED displeje, ale také prostřednictvím vašeho smartphonu a to díky rozhraní Wi-Fi. Technologie LG SmartThinQ ™ přináší pohodlné praní, které budete mít pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv. Pomocí smartphonu připojeného k Wi-Fi s příslušnou aplikací můžete ovládat mini pračku ať jste kdekoli. Umožňuje dálku pračku spustit nebo načíst programy. Také připomene, kdy je správný čas vyčistit buben. Umožňuje sledování spotřeby energie. LG Smart Diagnosis (inteligentní diagnostika) snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon s NFC + příslušnou aplikací na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s vaší pračkou, která během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení problému.

Vlastnosti

Mini pračka v bílé barvě s černými dvířky s tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 700 ot. / min. Je ideální volbou pro spojení s kompatibilní pračkou LG s kapacitou bubnu pro praní 2 kg. Ovládání je prostřednictvím LED dotykového displeje. Pračka nabízí:

 •     8 programů praní
 •     6 přídavných možností jako jsou dětská pojistka, čištění bubnu a množství dalších.

Nechybí jí ani moderní technologie, které určitě rádi využijete při praní ve vaší domácnosti: TwinWash, SmartThinQ, AutoBalance systém pro ochranu proti přetečení a nadměrnému pěnění, zda auto restart, který restartuje program při výpadku proudu. Roční spotřeba energie dosahuje 114 kWh a roční spotřeba vody dosahuje 17 600 l.

Mini pračku je potřeba zakoupit samostatně ke kompatibilní pračce LG F126G1BCH2N, LG F104G1JCH2N a LG F104J8JH2WD, LG F4WV909P2, LG F4WV709P1.

Mini pračka je funkční jenom po připojení ke hlavní pračce LG.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 70 cm
 • Kapacita bubnu 2 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 700 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 8
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 114 kWh
 • Systém vkládání vrchním plněním
 • Maximální hloubka 100,7 cm

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 36,5 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 43 Kg
Maximální hloubka: 100,7 cm

Obsah balení

Obsah balení: spojovací sada

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 2 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 700 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ne
Doba cyklu: 117 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Spotřeba vody na cyklus: 80 L
Celková spotřeba: 0,52 kWh
Roční spotř.en. při praní: 114 kWh
Roční spotř.vody při praní: 17600 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F28K5XN3

Všechny parametry

Recenze LG F28K5XN3 mini pračka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F28K5XN3 mini pračka