LG F28K5XN3 mini pračka vystavený kus s plnou zárukou

Mini pračka LG F28K5XN3 v bílé barvě pro připojení ke kompatibilní pračce LG. Kapacita bubnu dosahuje 2 kg při rychlosti odstřeďování 700 ot./min. Řízení pračky je zajištěno pomocí dotykové obrazovky LED na horní výsuvné části. Nabízí 8 hlavních programů a 6 dalších možností. Mini pračka LG F28K5XN3 disponuje funkcí Wi-Fi, která umožňuje ovládání pračky na dálku. Spotřebič disponuje množstvím moderních technologií: Invert Drive Direct, Wawe Wash, TwinWash, SmartThinQ, Auto restart, a AutoBalance systém pro ochranu proti přetečení a nadměrnému pěnění. Standardním vybavením je dětská pojistka. Potřebné zakoupit samostatně ke kompatibilní pračce. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 9 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přednosti pračky

Mini pračka LG F28K5XN3 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. S technologií WaweWash poskytuje 3 prací pohyby pro efektivní a zároveň šetrné praní a rozložení. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Mini pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Spotřebič lze používat pouze ve spojení s kompatibilní pračkou LG.

Denní praní jemného prádla

Mini pračka LG TWINWash umožňuje praní malých várek prádla tak často, jak je potřeba. Je možné prát dokonce i několik várek denně. Pračka s ideálními rozměry pro ruční praní nebo jemné prádlo vypere malé várky bez proglémov. Neopřel oblečení se již nebude hromadit v koši na prádlo.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

LG SmartThinQ ™

Ovládat vaši pračku můžete prostřednictvím dotykového LED displeje, ale také prostřednictvím vašeho smartphonu a to díky rozhraní Wi-Fi. Technologie LG SmartThinQ ™ přináší pohodlné praní, které budete mít pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv. Pomocí smartphonu připojeného k Wi-Fi s příslušnou aplikací můžete ovládat mini pračku ať jste kdekoli. Umožňuje dálku pračku spustit nebo načíst programy. Také připomene, kdy je správný čas vyčistit buben. Umožňuje sledování spotřeby energie. LG Smart Diagnosis (inteligentní diagnostika) snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon s NFC + příslušnou aplikací na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s vaší pračkou, která během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení problému.

Vlastnosti

Mini pračka v bílé barvě s černými dvířky s tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 700 ot. / min. Je ideální volbou pro spojení s kompatibilní pračkou LG s kapacitou bubnu pro praní 2 kg. Ovládání je prostřednictvím LED dotykového displeje. Pračka nabízí:

  •     8 programů praní
  •     6 přídavných možností jako jsou dětská pojistka, čištění bubnu a množství dalších.

Nechybí jí ani moderní technologie, které určitě rádi využijete při praní ve vaší domácnosti: TwinWash, SmartThinQ, AutoBalance systém pro ochranu proti přetečení a nadměrnému pěnění, zda auto restart, který restartuje program při výpadku proudu. Roční spotřeba energie dosahuje 114 kWh a roční spotřeba vody dosahuje 17 600 l.

Mini pračku je potřeba zakoupit samostatně ke kompatibilní pračce LG F126G1BCH2N, LG F104G1JCH2N a LG F104J8JH2WD, LG F4WV909P2, LG F4WV709P1.

Mini pračka je funkční jenom po připojení ke hlavní pračce LG.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 2 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 700 ot./min.
  • Počet programů 8
  • Maximální hloubka 100,7 cm

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 36,5 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnosť: 43 Kg
? Maximální hloubka: 100,7 cm

Obsah balení

Obsah balení: spojovací sada

Hlučnost

Maximální hlučnost: 56 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 2 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 700 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ne
Doba cyklu: 117 min.
? AquaStop funkce: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: vrchním plněním

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 80 L
Celková spotřeba: 0,52 kWh
Roční spotř.en. při praní: 114 kWh
Roční spotř.vody při praní: 17600 L

Ostatní

Kód produktu: F28K5XN3

Všechny parametry

Recenze LG F28K5XN3 mini pračka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F28K5XN3 mini pračka