LG F27V3HN3W


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 69 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 51 cm. Více info


Cena 12 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 125 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Předem plněná slim pračka LG F27V3HN3W v bílé barvě v energetické třídě D vypere 7 kg prádla. Vybavena je 14 pracími programy, invertorovým motorem Direct Drive, funkcí Add Item, Auto Restart, inteligentní diagnostikou Smart Diagnosis, ovládacím panelem v češtině a dětskou pojistkou.

LG F27V3HN3W

Praktická, předem plněná pračka LG F27V3HN3W se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo celé vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Přehledný dotykový displej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho otočný volič programů. Menu nabízí až 14 pracích programů pro různé druhy praní.

  • Programy: Bavlna, Eco 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Dětská péče, Hygiena, Ruční praní / Vlna, Přikrývky, Rychlý 14, Jemná péče, Sportovní oblečení, Tiché praní, Čištění bubnu, Máchání s odstředěním
  • Funkce: Předpírka, Odložený start (3-19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on/off, Smart Diagnosis™, Intenzivní praní, Normální praní, Normální máchání, Máchání+

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Inteligentní systém AI DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Přidejte zapomenuté prádlo i po zahájení praní

Pokud zapomenete přidat nějaké prádlo, můžete ho během pracího cyklu pohodlně přidat. Po stisknutí tlačítka "přidat oblečení" vložte do pračky zapomenuté ponožky či spodní prádlo. Funkce Auto Restart restartuje pračku do původního nastavení po výpadku elektrické energie.

Direct DriveTM motor 

Pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 51 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze LG F27V3HN3W

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ludmila

28. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • snadné nastavení pracích programů
  • ikony v českém jazyce
  • žádné zklamání

tichý chod pračky, naprostá spokojenost


Luděk

12. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Malá hloubka spotřebiče
  • Zatím nevím o žádné nevýhodě

Zatím pračku používám krátce k mé plné spokojenosti.


Michal

5. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJan

2. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Kompaktnost
  • Nic

Dobra kvalita za solidni leniz