LG F171K2CS2W

Parní smart pračka LG F171K2CS2W v bílé barvě s předním plněním je zařazena do energetické skupiny A ++. Je ideální pro velké rodiny. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 17 kg s maximální hlučností při praní 58 dB a při odstřeďování 78 dB. Rychlost odstřeďování dosahuje 1100 ot./min. Nabízí 14 programů s 18 přídavnými možnostmi. Ovládání pračky LG F171K2CS2W je jednoduché prostřednictvím velkého dotykového LED displeje. Pračka disponuje funkcí Wi-Fi, která umožňuje řešit případné problémy pračky na dálku, bez nutnosti volat servisního technika. Spotřebič disponuje množstvím moderních technologií: 6 motion, Turbo Wash, TrueStream, SmartThinQ, Add Item, Fuzzy Logic, Auto Restart. Vybavena je prémiovým bubnem s velkými dvířky. Standardním vybavením je dětská pojistka a časovač. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Přednosti pračky

Parní smart pračka LG F171K2CS2W v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. S technologií 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybů pro efektivní a zároveň šetrné praní a rozložení. Je to užitečný spotřebič a díky parnímu praní s programem pro alergiky a dětské praní ve své prádle eliminujete množství alergenů při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Techonlogy Fuzzy logic vám zajistí optimální čas praní, vypočítá a vyhodnotí spotřebu vody, potřebný počet cyklů máchání, vyváženost tvorby pěny přičemž efektivně hospodaří s vodou a energií.

SmartThinQ

Vaši inteligentní pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

Parní praní

Parní smart pračka disponuje parním praním s technologií TrueSteam, díky které bude vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte i v případě, že patříte mezi lidi s citlivou pokožkou. Při parním praní se totiž zničí až 99,9% alergenů. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a přitom si zachová stále svou kvalitu.

6 Mottion

Díky svému designu a unikátní technologii 6 Motion Direct Drive dokáže pračka měnit pohyb bubnu nebo tyto pohyby kombinovat v závislosti na zvoleném pracího programu. Díky spojení regulované rychlosti otáčení a schopnosti bubnu otáčet se doleva i doprava má pračka daleko lepší výkon a pokaždé vám přinese dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Smart Diagnosis

Ovládat vaši pračku můžete prostřednictvím dotykového LED displeje, ale také prostřednictvím vašeho smartphonu, a to díky rozhraní Wi-Fi. LG Smart Diagnosis (inteligentní diagnostika) snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon s NFC + příslušnou aplikací na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s vaší pračkou, která během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení problému.

Inteligentní systém praní - Fuzzy Logic

LG pračka je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí, objem prádla v pračce a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. Při praní se efektivně hospodaří s vodou i energií.

Vlastnosti

Parní pračka plněná zepředu v bílé barvě s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1100 ot. / Min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 17 kg. Ovládání je prostřednictvím LED dotykového displeje.

Pračka nabízí: 14 programů praní Parní programy (volitelné): Bavlna, Bavlna +, Syntetika, Hygiena, Dětská péče, Parní programy: Pro alergiky, Osvěžení prádla Rychlý 40, Sportovní oblečení, Tiché praní, Přikrývky, Vlna, Máchání + Odstředění, Načíst program (defaultně nastavené Praní ve studené vodě) Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG Smart ThinQ)

18 přídavných možností jako jsou Předpírka, Parní praní, Odložený start (3 - 19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on / off, Čištění bubnu, Přidat prádlo Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis) možnosti praní: Intenzivní, Normální, Namáčení, Mírné, TurboWash možnosti máchání: Normální, máchání +, máchání ++, máchání s přidržením, máchání + s přidržením.

Parametry produktu

Základní parametry

 • 77 cm Hloubka
 • 58 db Maximální hlučnost
 • 17 Kg Kapacita bubnu
 • 1100 ot./min. Max.otáčky odstřeďování
 • A ++ Třída energ.účinnosti
 • 14 Počet programů
 • B Třída účin.odstřeď.
 • volně stojící Vzhled skříně
 • 442 kWh Roční spotř.en. při praní
 • předním plněním Systém vkládání

Další vlastnosti

Značka: Lg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 70 cm
Výška: 99 cm
Hloubka: 77 cm
Hmotnost: 93 Kg

Obsah balení

Obsah balení: klíč pro nastavení pračky

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 17 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1100 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 77,3 L
Celková spotřeba: 2 kWh
Roční spotř.en. při praní: 442 kWh
Roční spotř.vody při praní: 17000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F171K2CS2W.ABWQVCZ

Všechny parametry

Recenze LG F171K2CS2W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F171K2CS2W Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Vše 20×

LG DSTWH spojovací díl

 • Akce

LG DSTWH spojovací díl

1 890 Kč

Na objednávku - termín upřesníme

Přikoupit

Ariel Touch of Lenor Fresh 50 PD - prací prášek 3,5kg

 • Výprodej − 19 %

Ariel Touch of Lenor Fresh 50 PD - prací prášek 3,5kg

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Momentálně nedostupné v e-shopu

Detail produktu

Všechno příslušenství