LG F126G1BCH2N vystavený kus s plnou zárukou

Parní smart pračka F126G1BCH2N v bílé barvě s přední náplní. Je ideální pro velké rodiny. Kapacita bubnu pro praní je 12 kg a pro sušení 8 kg s maximální hladinou hluku 57 dB při praní a 74 dB při odstředění. Rychlost odstředění je 1600 ot. / min. Nabízí 12 programů s 20 přídavnými možnostmi a 8 sušících programů. Parní pračka se sušičkou F126G1BCH2N je snadno ovladatelná s velkým dotykovým displejem LED. Pračka má funkci Wi-Fi, která vám umožňuje vzdáleně vyřešit jakékoli problémy s pračkou, aniž byste museli zavolat servisního technika. Spotřebič má množství moderních technologií: 6 Motion, TrueStream, SmartThinQ, AddItem, Fuzzy Logic, TwinWash pro umývání 2 dávek prádla najednou (s mini pračkou, kterou je třeba zakoupit zvlášť). Vybaveno prémiovým bubnem s velkými dveřmi a technologií AquaLock proti úniku vody. Standardní vybavení je dětská pojistka a časovač. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 20 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Přednosti pračky

Parní smart pračka se sušičkou LG F126G1BCH2N v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. S technologií 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybů pro efektivní a zároveň šetrné praní a rozložení. Je užitečný spotřebič a díky parnímu praní s programem pro alergiky a dětské praní ve své prádle eliminujete množství alergenů při vysoké účinnosti praní a sušení. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku se sušičkou máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Techonlogy Fuzzy logic vám zajistí optimální čas praní, vypočítá a vyhodnotí spotřebu vody, potřebný počet cyklů máchání, vyváženost tvorby pěny přičemž efektivně hospodaří s vodou a energií. K pračce je možné připojit kompatibilní mini pračku LG F28K5XN3, kterou je potřeba zakoupit zvlášť a využít tak technologii TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou.

Oddělené praní TwinWash

Pračka dělá přesně to co potřebujete. Najednou dokážete vyprat velkou dávku běžné prádla v hlavní pračce se šišek nebo můžete použít mini pračku mini pračku LG F28K5XN3, s horním plněním pro praní jemného prádla, nebo pro menší dávky prádla. Nemusíte tak čekat dokud hlavní pračka dopere. Mini pračku LG F28K5XN3 je potřeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou.

SmartThinQ

Vaši inteligentní pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

Parní praní

Parní chytrá pračka se sušičkou disponuje parním praním s technologií TrueSteam™, díky které bude vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte i v případě, že patříte mezi lidi s citlivou pokožkou. Při parním praní se totiž zničí až 99,9% alergenů. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a přitom si zachová stále svou kvalitu.

6 Motion DD

Díky svému designu a unikátní technologii 6 Motion Direct Drive dokáže pračka měnit pohyb bubnu nebo tyto pohyby kombinovat v závislosti na zvoleném pracím programu. Díky spojení regulované rychlosti otáčení a schopnosti bubnu otáčet se doleva i doprava má pračka daleko lepší výkon a pokaždé vám přinese dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Smart Diagnosis

Ovládat vaši pračku můžete prostřednictvím dotykového LED displeje, ale také prostřednictvím vašeho smartphonu a to díky rozhraní Wi-Fi. LG Smart Diagnosis (inteligentní diagnostika) snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon s NFC + příslušnou aplikací na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s vaší pračkou, která během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení problému.

Inteligentní systém praní - Fuzzy Logic

LG pračka je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí, objem prádla v pračce a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. Při praní se efektivně hospodaří s vodou i energií.

Vlastnosti

Parní pračka plněná zepředu v bílé barvě s prémiovým bubnem a velkými černými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1600 ot. / min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 12 kg a pro sušení 8 kg. Ovládání je prostřednictvím LED dotykového displeje. Nabízí:

  • 12 programů praní 
  • 20 přídavných možností jako jsou odložený start až 19 hodin, dětská pojistka, čištění bubnu, Add wash, a množství dalších.
  • 8 programů pro sušení od normálního sušení až po EcoHybrid pro normální a suché žehlení

Maximální možná nastavitelná teplota praní je 95 ° C, což využijete i při jednoduché údržbě pračky. Pro sušení má pračka v nabídce 8 programů od normálního sušení po EcoHybrid pro normální a suché žehlení. Nechybí jí ani moderní technologie, které určitě rádi využijete při praní ve vaší domácnosti: TrueStream se 7 programy, přímé sprchování, 6 Motion, Fuzzy Logic, auto restart, který restartuje program při výpadku proudu. Roční spotřeba energie dosahuje 275 kWh.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 12 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnosť: 76 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Manuál,hadice na odpad

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 12 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Programy sušení: Suché do skříně

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 12 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 8 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 7,9 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 130 L
Mn.programů pro sušení: 8
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 68 L
Celková spotřeba: 1,25 kWh
Roční spotř.en. při praní: 275 kWh
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 74 db
Hlučnost (sušení): 55 db
Hlučnost (praní): 56 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 77 L

Ostatní

Kód produktu: F126G1BCH2N.ABWQKCZ

Všechny parametry

Recenze LG F126G1BCH2N

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F126G1BCH2N