LG F104G1JCH2N

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Přednosti pračky

Parní smart pračka se sušičkou LG F104G1JCH2N v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. S technologií 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybů pro efektivní a zároveň šetrné praní a rozložení. Je užitečný spotřebič a díky parnímu praní s programem pro alergiky a dětské praní ve své prádle eliminujete množství alergenů při vysoké účinnosti praní a sušení. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku se sušičkou máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Techonlogy Fuzzy logic vám zajistí optimální čas praní, vypočítá a vyhodnotí spotřebu vody, potřebný počet cyklů máchání, vyváženost tvorby pěny přičemž efektivně hospodaří s vodou a energií. K pračce je možné připojit kompatibilní mini pračku LG F28K5XN3, kterou je potřeba zakoupit zvlášť a využít tak technologii TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou.

Oddělené praní TwinWash

Pračka dělá přesně to co potřebujete. Najednou dokážete vyprat velkou dávku běžné prádla v hlavní pračce se šišek nebo můžete použít mini pračku mini pračku LG F28K5XN3, s horním plněním pro praní jemného prádla, nebo pro menší dávky prádla. Nemusíte tak čekat dokud hlavní pračka dopere. Mini pračku LG F28K5XN3 je potřeba zakoupit zvlášť pro využití technologie TwinWash pro praní 2 dávek prádla najednou.

SmartThinQ

Vaši inteligentní pračku se sušičkou můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv, stahovat si nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

Parní praní

Parní chytrá pračka se sušičkou disponuje parním praním s technologií TrueSteam™, díky které bude vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte i v případě, že patříte mezi lidi s citlivou pokožkou. Při parním praní se totiž zničí až 99,9% alergenů. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a přitom si zachová stále svou kvalitu.

6 Motion DD

Díky svému designu a unikátní technologii 6 Motion Direct Drive dokáže pračka měnit pohyb bubnu nebo tyto pohyby kombinovat v závislosti na zvoleném pracím programu. Díky spojení regulované rychlosti otáčení a schopnosti bubnu otáčet se doleva i doprava má pračka daleko lepší výkon a pokaždé vám přinese dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Parní pračka se sušičkou má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Smart Diagnosis

Ovládat vaši chytrou pračku se sušičkou můžete prostřednictvím dotykového LED displeje, ale také prostřednictvím vašeho smartphonu a to díky rozhraní Wi-Fi. LG Smart Diagnosis (inteligentní diagnostika) snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon s NFC + příslušnou aplikací na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s vaší pračkou, která během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení problému.

Inteligentní systém praní - Fuzzy Logic

LG pračka se sušičkou je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí, objem prádla v pračce a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. Při praní se efektivně hospodaří s vodou i energií.

Vlastnosti

Parní pračka se sušičkou plněná zepředu v bílé barvě s prémiovým bubnem a velkými černými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1400 ot. / min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 10,5 kg a pro sušení 7 kg. Ovládání je prostřednictvím LED dotykového displeje. Nabízí:

 • 12 programů praní: Parní programy (volitelné): Bavlna, Bavlna +, Smíšená prádlo, Syntetika, Parní programy: Pro alergiky, Osvěžení prádla, Vlna, Rychlý 30, Outdoorové oblečení, Jemná péče, Načíst program (defaultně nastaveno máchání s odstředěním), Programy sušení: Praní + sušení, Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartph., aplikace LG Smart ThinQ)
 • 20 přídavných možností: Předpírka, Lehké / Normální / Silné znečištění, Parní praní, Parní aviváž, Odložený start (3 - 19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Bez odstředění, Zvuková signalizace on / off, Čištění bubnu, Přidat prádlo, EcoHybrid , Parní praní; Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis), Možnosti máchání: Normální, Máchání +, Máchání s odstředěním.
 • 8 programů pro sušení: Normální, Suché na žehlení, Sušení nižší teplotou, Časované sušení (30, 60, 120 min.), EcoHybrid (pro Normálně a Suché k žehlení).

Maximální možná nastavitelná teplota praní je 95 ° C, což využijete i při jednoduché údržbě pračky. Pro sušení má pračka v nabídce 8 programů od normálního sušení po EcoHybrid pro normální a suché žehlení. Nechybí jí ani moderní technologie, které určitě rádi využijete při praní ve vaší domácnosti: TrueStream, přímé sprchování, 6 Motion, Fuzzy Logic, auto restart, který restartuje program při výpadku proudu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • 61 cm Hloubka
 • 10,5 Kg Kapacita bubnu
 • 1400 ot./min. Max.otáčky odstřeďování
 • A Třída energ.účinnosti
 • 12 Počet programů
 • A Třída účin.odstřeď.
 • volně stojící Vzhled skříně
 • 1428 kWh Roční spotř.en. při praní
 • předním plněním Systém vkládání
 • 10,5 Kg Kapacita praní
 • 7 Kg Kapacita sušení
 • 67 L Objem bubnu
 • 8 Mn.programů pro sušení

Další vlastnosti

Značka: Lg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 73 Kg

Obsah balení

Obsah balení: hadice na přív.vody

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 10,5 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano
Programy sušení: Suché na žehlení

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 57 L
Celková spotřeba: 7,14 kWh
Roční spotř.en. při praní: 1428 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11400 L
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 75 db
Hlučnost (sušení): 58 db
Hlučnost (praní): 54 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 67 L

Další parametry

Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 10,5 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 7 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 7,14 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 175 L
Mn.programů pro sušení: 8
Technologie: Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: F104G1JCH2N.ABWQKCZ

Všechny parametry

Recenze LG F104G1JCH2N

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG F104G1JCH2N Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce