LG DB425TXS

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 10, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55,4 cm. Více info


Cena 25 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 260 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná chytrá myčka LG DB425TXS, energetická třída D, kapacita pro 14 sad nádobí, spotřeba vody na cyklus 9,5 litru, 10 mycích programů, program True Steam, ramena Multi motion, funkce EasyRack+, 8 přídavných možností, aplikace LG ThinQ, ovládání přes mobilní telefon přes Wi-Fi, vnitřní LED displej s dotykovým ovládáním, systém Vario plus, technologie Aqua Stop, automatické otevírání dvířek, Extra sušení, Odložený start, Poloviční náplň, Indikátor soli a leštidla, invertorový motor Direct Drive, hlučnost 43 dB, rozměry (V × Š × H): 81,5 × 59,8 × 55,4 cm.

Praktický pomocník

Vestavná myčka nádobí LG DB425TXS se stane vaším nenahraditelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 14 jídelních sad nádobí, díky tomu je vhodná i do větších rodin. K dispozici má praktické funkce a programy, které využijete pro každý den.

  • Programy: Auto, Intenzivní, Jemný, Obnovení, EKO, Turbo, Čištění spotřebiče, Expresní, Stáhnout program
  • Funkce: Dual zone, Poloviční náplň, Úspora energie, Vysoká teplota, Extra sušení, Odložený start 1 až 12 hodin, Dětská pojistka, Parní cyklus

Parní mytí

Díky technologii TrueSteam™ se pára v myčce nádobí dostane na každý povrch každé nádoby. Zároveň také redukuje skvrny od vody, čímž získáte hygienicky čisté a zářivé nádobí.

Čisté nádobí z každého úhlu

S myčkou nádobí LG bude vaše nádobí čisté z každého úhlu. O to se postarají 4 oplachovací ramena Multi-Motion spolu s vysokotlakými tryskami QuadWash™. Díky nim získáte vyšší výkon mytí a tak umyje každý kus nádobí v jednotlivých koších. 

Maximální flexibilita

EasyRack+ poskytne maximální flexibilitu při plnění myčky a poradí si s nádobím všech velikostí. Horní koš si můžete nastavit ve třech úrovních, skládací trny zase podporují variabilitu při vkládání. Příborová zásuvka také poskytne možnost nastavení výšky. Díky tomu si můžete upravit a přizpůsobit přihrádky podle vašich představ a potřeb.

Spolehlivá a tichá

Disponuje invertorovým Direct Drive™ motorem, který se postará o tichý a úsporný provoz. Díky menšímu počtu pohyblivých částí v motoru podá spolehlivý a tichý chod, který dosahuje hlučnosti pouhých 43 dB. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod myčky. 

Aplikace LG ThinQ

Díky Wi-Fi připojení je interakce s myčkou naprosto jednoduchá a zároveň umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. S aplikací LG ThinQ si rozšíříte počet mycích programů o noční mytí, mytí skla a jiné. Aplikace vás také upozorní na potřebu spuštění programu čištění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG DB425TXS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi