LG DB325TXS

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 10, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55,4 cm. Více info


Cena 19 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 999 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná smart myčka nádobí LG DB325TXS, energetická třída E, kapacita pro 14 sad nádobí, spotřeba vody na cyklus 9,5 litru, 10 mycích programů, program s párou True Steam, ramena Multi motion, funkce EasyRack+, 8 přídavných možností, aplikace LG ThinQ, ovládání přes mobilní telefon díky Wi-Fi, vnitřní LED displej, elektronické ovládání, systém Vario plus, technologie Aqua Stop, automatické otevírání dvířek, Extra sušení, Odložený start, Poloviční náplň, indikátor nedostatku soli a leštidla, motor Inverter Direct Drive, hlučnost 44 dB, rozměry (V × Š × H): 81,5 × 59,8 × 55,4 cm.

Praktický pomocník

Vestavná myčka nádobí LG DB325TXS se stane vaším nenahraditelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 14 jídelních sad nádobí, díky tomu je vhodná i do větších rodin. K dispozici má praktické funkce a programy, které využijete pro každý den.

  • Programy: Auto, Intenzivní, Jemný, Obnovení, EKO, Turbo, Čištění spotřebiče, Leštění, Expresní, Stáhnout program
  • Funkce: Dual zone, Poloviční náplň, Úspora energie, Vysoká teplota, Extra sušení, Odložený start 1 až 12 hodin, Dětská pojistka, Parní cyklus

Parní mytí

Díky technologii TrueSteam™ se pára v myčce nádobí dostane na každý povrch každé nádoby. Zároveň také redukuje skvrny od vody, čímž získáte hygienicky čisté a zářivé nádobí.

Čisté nádobí z každého úhlu

S myčkou nádobí LG bude vaše nádobí čisté z každého úhlu. O to se postarají 4 oplachovací ramena Multi-Motion spolu s vysokotlakými tryskami QuadWash™. Díky nim získáte vyšší výkon mytí a tak umyje každý kus nádobí v jednotlivých koších. 

Spolehlivá a tichá

Disponuje invertorovým Direct Drive™ motorem, který se postará o tichý a úsporný provoz. Díky menšímu počtu pohyblivých částí v motoru podá spolehlivý a tichý chod, který dosahuje hlučnosti pouhých 44 dB. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod myčky. 

Aplikace LG ThinQ

Díky Wi-Fi připojení je interakce s myčkou naprosto jednoduchá a zároveň umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. S aplikací LG ThinQ si rozšíříte počet mycích programů o noční mytí, mytí skla a jiné. Aplikace vás také upozorní na potřebu spuštění programu čištění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG DB325TXS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi