LG 86UP8000 (2021)

Úhlopříčka: 86 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: WebOS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart LED TV LG 86UP8000 v šedém provedení s úhlopříčkou 86" (217 cm), 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) a operačním systémem webOS Smart TV přináší sytý, realistický obraz se zářivými barvami a maximálními detaily. To vše je zaobaleno do tenkého těla. Specifikem je výkonný procesor α5 4K AI či rozšířené možnosti umělé inteligence AI ThinQ s přehledným domovským zobrazením, které vám usnadní život v chytré domácnosti. Poutavý zážitek ze sledování oblíbeného filmu vám nabídne režim Filmmaker Mode (zachovává původní vizi režiséra) ve spolupráci s funkcí Active HDR (podpora formátů HDR včetně HDR10 a HLG). Herní obzory si rozšíříte díky funkci Game Optimizer, režimu HGiG či nízkému zpoždění na vstupu. O plnohodnotné zážitky ze zápasů se postarají sportovní upozornění.

Real 4K UHD

Televizor LG UHD překoná všechny vaše očekávání. Vychutnejte si realistickou kvalitu obrazu a živé barvy se čtyřikrát větším rozlišením než Full HD.

Špičkový výkon zaručen

Přineste si kino domů. Režim Filmmaker Mode a HDR vám nabídnou poutavější zážitek ze sledování televize. Připojte se ke svým oblíbeným streamovacím platformám a získejte přístup k poutavému obsahu.

 • Zábava - získejte aplikaci Apple TV a Netflix. Vyberte si z nejnovějších filmů, televizních pořadů, dokumentů a sportovních zápasů živě, a to vše na jednom místě.

 • Režim Filmmaker Mode - tento režim deaktivuje vyhlazování pohybu, přičemž zachovává původní poměr stran, barvy a frekvenci snímků. Díky tomu se přesně zachovává původní vize režiséra a vy si můžete film vychutnat tak, jak byl zamýšlen.

 • Active HDR - LG UHD TV nabízí díky funkci Active HDR zářivé barvy a přesné detaily. Užijte si své oblíbené filmy v originální kvalitě díky podporovanému formátu HDR včetně HDR10 a HLG.

Hrajte jako boss

Vrhněte se přímo do akce. Díky funkci Game Optimizer, vyladěné grafice HDR a nízkému zpoždění na vstupu je hraní her rychlejší a poutavější.

 • Game Optimizer - díky režimem optimalizovaným pro různé herní žánry (FPS, RPG a RTS) můžete všechna nastavení spravovat z jednoho místa. Ovládejte kontrast a stabilizaci černé a bílé. Dosáhnete tak lepší viditelnost.

 • HGiG - režim HGiG rozpoznává výkon televizoru, kvalitu obrazu a následně vyladí grafiku pro maximální herní zážitek v HDR.

 • Nízké zpoždění na vstupu - s televizory LG UHD mohou mít uživatelé úplnou a okamžitou kontrolu nad hrami bez jakéhokoliv zpoždění.

Vzrušující sportovní zážitek

Budete se cítit jako na stadionu. Funkce Bluetooth Surround Ready vám vytvoří atmosféru zápasu, jako kdybyste byli u postranní čáry hřiště. A díky službě Upozornění na sport budete vždy vědět, kdy hrají vaše oblíbené týmy.

 • Upozornění na sport - sportovní upozornění vás budou informovat o zajímavých okamžicích před zápasem, během něj i po něm. Už se nemusíte bát, že vám utečou důležité výsledky vašich oblíbených týmů, zatímco sledujete jiný obsah.

 • Bluetooth Surround Ready - stačí bezdrátově připojit reproduktory a můžete si vychutnat skutečný zážitek z prostorového zvuku. Každá akce bude znít věrněji a působivěji, a tak se atmosféra rozhodujícího zápasu přenese i do vašeho obývacího pokoje.

Vylepšete si interiér

Přidejte LG UHD TV mezi své interiérové ​​dekorace. Tenký panel a rám v kombinaci s estetickým designem zkrášlí každý interiér.

Procesor α5 4K AI

Procesor odstraňuje zkreslení obrazu a umožňuje zobrazovat sytější barvy a obsah s lepším kontrastem. Obraz s nižším rozlišením přejde konverzí na vyšší rozlišení. Výsledkem je obraz v téměř 4K kvalitě. Také ví, kdy, kde a jak zlepšit zvuk vytvořením virtuálního prostorového zvuku pro zážitek jako v kině.

 • 4K Upscaling - LG UHD TV vylepšuje 2K obsah na obsah velmi blízký 4K obsahu. To vše díky vylepšení detailů a barev. Vychutnejte si mnohem jasnější text a obraz s redukovaným šumem a vylepšenou ostrostí.

 • Ovládání jasu pomocí umělé inteligence - světelný senzor měří okolní světelné podmínky a následně procesor jemně upraví mapování tónů pro optimální jas obrazovky. Inteligentní podsvícení a algoritmus kompenzace pixelů zlepšují kontrast a zajišťují tak hezčí a tmavší obraz. Dokonce i HDR obsah je zdokonalený úpravami jasu, které proměňují tmavší scény na scény s ohromujícím kontrastem, detaily a barevnou hloubkou.

 • Zvuk s podporou umělé inteligence - procesor na základě 17 milionů zvukových datových bodů identifikuje hlasy, efekty a frekvence. Podle toho optimalizuje zvuk v závislosti na žánru sledovaného obsahu.

AI ThinQ

Aplikace LG ThinQ zdokonalí váš zážitek ze sledování televize. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zcela nové domovské obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a jednodušší ovládání.

 • Ovladač Magic Remote - propracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží. Má rychlejší vyhledávání díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěná technologie umělé inteligence poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco zkratky hlavních poskytovatelů obsahu usnadňují přístup ke všem oblíbeným. Kromě všech těchto vymožeností je k dispozici funkce Magic Tap, která šikovně spojuje telefon s televizorem. (Dostupnost ovladače Magic Remote se liší v závislosti na zemi.)

 • Ovládání hlasem - technologie LG ThinQ umožňuje snadné ovládání zařízení připojených do domácího internetu prostřednictvím příkazů pomocí přirozeného rozpoznávání hlasu. (Dostupnost hlasového ovládání se může lišit v závislosti na produktu a zemi.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 86 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG 86UP8000 (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi