LG 75QNED91 (2021)


Televize, Smart, QNED obrazovka, Úhlopříčka: 189 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 51 980 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 520 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Mini LED televizor LG 75QNED91 ve stříbrném provedení s úhlopříčkou 75" (189 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 4K QNED Mini LED displejem přinese do vaší domácnosti živý a realistický obraz (tvořený 30 000 Mini LED diodami) s čistými a přesnými barvami - to vše je formulováno do minimalistického těla. Specifikem je téměř 2 500 jedinečných zón tlumení jasu, široké barevné spektrum, inteligentní 4K procesor α7 čtvrté generace či rozšířené možnosti umělé inteligence AI ThinQ s přehledným domovským zobrazením, které vám usnadní váš život v chytré domácnosti. Skutečný zážitek jako v kině s profesionálně podaným obrazem zajistí technologie Dolby Vision IQ, režim Filmmaker Mode, prostorový zvuk či vlastní technologie dynamického rozsahu HDR10 Pro. Herní obzory rozšíříte prostřednictvím optimalizace her, automatického upravování obrazu nebo technologií VRR, ALLM a eARC. O plnohodnotné zážitky ze zápasů se postarají sportovní upozornění.

Quantum Dot + NanoCell + Mini LED

LG QNED Mini LED představuje počátek nové éry LCD televizorů. Tento inovativní displej kombinuje technologie Quantum Dot a Mini LED panel NanoCell, které poskytují vynikající zážitek ze sledování televize. 

Jedinečná éra LCD televizorů

LQ QNED Mini LED posouvá hranice LCD televizorů do dosud nevídaných výšin. Má lepší jas, téměř dokonalou černou a krásné barvy, které vyniknou na mimořádně velkém displeji. Jedná se o obrovský skok ve vývoji LCD televizorů. 

Síla Mini LED diod

Přibližně 30 000 miniaturních LED diod zajišťuje jasnější a ostřejší obraz a téměř 2 500 jedinečných zón stmívání jasu poskytuje přesné řízení podsvícení a výjimečně vysoký kontrastní poměr. Výsledkem je ještě detailnější a věrnější reprodukce barev ve srovnání s běžnými LCD televizory. 

Kombinace technologií NanoCell a Quantum Dot

Quantum Dot NanoCell poskytují ještě úžasnější obraz díky kombinaci výkonných technologií NanoCell Plus a Quantum Dot. Tato jedinečná kombinace technologií přináší lepší reprodukci barev a výsledkem jsou sytější a věrnější barvy.

Vysoká kvalita obrazu

Vylepšená technologie displeje LQ QNED Mini LED přináší ještě jasnější bílou a ještě tmavší černou, což vede k mimořádně vysoké kvalitě obrazu. Svůj oblíbený obsah na televizoru uvidíte v úplně novém světle.

Jedinečné zóny stmívání jasu

Přibližně 2 500 jedinečných zón stmívání jasu zajišťuje přesné řízení podsvícení a mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky tomu je černá ještě hlubší a ostatní barvy ještě živější, což vede k detailnímu obrazu i v těch nejtmavších scénách. 

Obdivujte barvy v celé jejich kráse

Zažijte širší barevné spektrum díky absolutním barvám. Vynikající reprodukce barev tohoto modelu byla vytvořena tak, aby pokryla širší barevnou škálu a zprostředkovala živější barvy. Veškerý zobrazovaný obsah pak vypadá přesně tak, jak má.

Velká obrazovka a obrovské množství detailů

Mini LED diody dělají z tohoto modelu špičkový televizor s velkou obrazovkou. Nová technologie přináší ještě více detailů a ostrosti i na těch největších obrazovkách a doslova vás vtáhne do vašeho oblíbeného obsahu. 

Vzhled, který vám vyrazí dech

Tento model je navržen tak, aby se stal ozdobou každé domácnosti. Díky minimálnímu rámečku a tenkému, elegantnímu designu pro montáž na stěnu bude televizor LG QNED Mini LED dokonale sedět na stěně jakékoli velikosti. To znamená, že i velké televizory dokonale zapadnou do vašeho domova a udělají z vašeho interiéru umělecké dílo.

Kino v režii QNED

LG QNED Mini LED přináší zážitek jako v kině, který vám vyrazí dech. Nádherná černá a jasnější displej vytvářejí téměř v každém ohledu lepší obraz a nabízejí pohlcující zážitek.

 • Všechny vaše oblíbené programy na jednom místě - získejte přístup ke službám Netflix a Apple TV. Vyberte si z nových filmů, televizních pořadů, dokumentů a sportovních zápasů živě, a to vše na jednom místě.
 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - technologie Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu v závislosti na žánru obsahu a okolního prostředí, zatímco technologie Dolby Atmos přináší vícerozměrný prostorový zvuk. Jde o výjimečnou kombinaci, která se postará o jedinečný zážitek připomínající sledování filmu v kině.
 • Režim Filmmaker Mode - deaktivuje vyhlazování pohybu, přičemž zachovává původní poměr stran, barvy a frekvenci snímků. Díky tomu se přesně zachovává původní vize režiséra a vy si můžete film vychutnat tak, jak byl zamýšlen.
 • HDR10 Pro - upravuje jas a zdokonaluje barvy, odhaluje i ty nejmenší detaily každému snímku dodává realistickou podobu. Zároveň zdokonaluje i intenzitu běžného obsahu v rozlišení HDR.

Hry ve formátu QNED

LG QNED Mini LED obsahuje množství funkcí, které vylepší herní zážitek. Absolutní barva a Optimalizace her zaručují plynulý a realistický chod her, zatímco díky lepšímu jasu a černé barvě zajišťuje Mini LED displej dokonalou přesnost zobrazení.

 • Optimalizace her - automaticky upraví nastavení obrazu, optimalizuje grafické nastavení a viditelnost pro lepší zážitek z hraní všech typů her.
 • Spolupráce s výrobcem konzoly Xbox - spolupráce společnosti LG a výrobce konzoly Xbox přináší hry nové generace.
 • AMD FreeSync Premium - televizory s technologií AMD FreeSync Premium umožňují variabilní obnovovací frekvenci pro hraní her. Tím se výrazně snižuje trhání a sekání obrazu, což vede k lepšímu a kvalitnějšímu hernímu zážitku. 
 • VRR, ALLM a eARC - technologie VRR, ALLM a eARC splňují specifikace HDMI 2.1 a umožňují zobrazovat rychlý pohyb ve vyšším rozlišení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

QNED a sport

Díky velké obrazovce opravdového 8K displeje a kompatibilitě s prostorovým zvukem Bluetooth přináší LG QNED Mini LED dokonalou atmosféru jako na stadionu přímo k vám domů.

 • Sportovní upozornění - budou vás informovat o zajímavých momentech před zápasem, během něj i po něm. 
 • Podpora prostorového zvuku Bluetooth - stačí reproduktory připojit bezdrátově přes Bluetooth a vychutnat si skutečný prostorový zvuk. Každá akce bude znít věrněji a působivěji a přenese atmosféru zápasu do vašeho obývacího pokoje. 

Procesor α7 čtvrté generace s umělou inteligencí a podporou 4K

Srdcem televizoru LG QNED Mini LED je procesor α7 čtvrté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K. Jedná se o průlomový čip, který analyzuje a optimalizuje obsah pomocí algoritmů strojového učení. Úprava obrazu a zvuku je automatická, takže si můžete pokaždé vychutnat výjimečný zážitek ze sledování.

 • Obraz poháněný umělou inteligencí - algoritmus hlubokého učení, který využívá obrovskou databázi více než milionu obrazových dat k rozpoznávání obsahu, odstraňování vizuálních vad a optimalizaci kvality obrazu.
 • Zvuk poháněný umělou inteligencí - na základě více než 17 milionů zvukových dat dokáže procesor identifikovat hlasy, efekty a frekvence a optimalizovat zvuk podle žánru pro ještě atraktivnější zážitek. 

Umělá inteligence ThinQ

Aplikace LG ThinQ vylepšuje zážitek ze sledování televizoru. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte televizor hlasem na zcela nové domovské obrazovce, která přináší větší pohodlí a ovládání.

 • Nová domovská obrazovka - domovská obrazovka byla přepracována tak, aby na jednom místě zobrazovala vše, co stojí za to vidět. Užívejte si personalizovaná doporučení obsahu na základě historie sledování, rychlý přístup k různorodému obsahu a snadnější ovládání připojených zařízení.
 • Dálkový ovladač Magic Remote - propracovaný dálkový ovladač Magic Remote nabízí ergonomický design se snadným uchopením a jeho systém Point-and-Scroll umožňuje rychlejší vyhledávání. Vestavěná technologie s umělou inteligencí umožňuje snadný přístup ke službám. Zkratky na hlavní poskytovatele obsahu usnadňují přístup ke všem oblíbeným položkám. Kromě všech těchto vymožeností je k dispozici nová funkce Magic Tap, která chytře propojuje telefon s televizorem.
 • Hlasové ovládání - technologie LG ThinQ usnadňuje ovládání domácích zařízení připojených k internetu pomocí příkazů využívajících přirozené rozpoznávání hlasu. Televizor LG QNED Mini LED můžete ovládat hlasem a zrychlit přístup k zábavě. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG 75QNED91 (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi