LG 75NANO99 (2020)

Vyberte si jinou variantu

139 990 Kč ? Ušetříte 7 % 129 990 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 31. 01. 2021
Jak získáte slevu
116 991 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 12 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Unikátní Smart televizor LG 75NANO99 v tmavě stříbrné barvě s úhlopříčkou 75" (190 cm), skvělým 8K rozlišením (7680 × 4320) a Real 8K NanoCell displejem přinese do vaší domácnosti živé a syté barvy (Pure Colors) s dokonalou černou (Nano Black) a nekonečným kontrastem, zaobalené do ultratenkého těla. Specifikem je třetí generace procesoru α9 s podporou AI a 8K či rozšířené možnosti umělé inteligence AI ThinQ, která ve spolupráci s vestavěným Asistentem Google, Amazon Alexa a dalšími (AirPlay 2, HomeKit) usnadní váš život ve Smart domácnosti. Skutečný zážitek jako v kině s profesionálně upraveným obrazem a zvukem zajistí funkce Dolby Vision IQ a Dolby Atmos a k autentickému zobrazení dopomůže režim Filmmaker Mode, HDR 10 Pro a HLG Pro či technologie Full Array Dimming Pro. Herní obzory rozšíříte prostřednictvím minimálního zpoždění a režimu HGiG a o plnohodnotné zážitky ze zápasů se postarají sportovní upozornění a funkce Motion Pro. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %
 • Sleva s kódem 12 999 Kč
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

 

Skutečné rozlišení 8K

Rozlišení 8K přináší 33 milionů pixelů (99 milionů subpixelů) - čím více pixelů, tím vyšší je jejich hustota. Aby tedy rozlišení 8K bylo realistické, podstatný je skutečný počet pixelů. Je však důležité i to, aby každý pixel oči vnímaly jako oddělený a samostatný. Televizor LG NanoCell překonává požadavky Sdružení pro spotřební elektroniku (CTA) v rámci normy pro televizory s rozlišením 8K.

Transformujte obsah na optimální rozlišení 8K

Procesor α9 třetí generace s podporou AI a 8K prostřednictvím algoritmů hloubkového učení analyzuje obsah na obrazovce a upravuje ho tak, aby ho mohl zobrazit co nejpřitažlivěji. Všechny úpravy probíhají automaticky a zlepšení poskytují skvělý obraz a zvuk, díky čemuž bude sledování filmů a pořadů opravdovým zážitkem.

Úprava rozlišení na 8K pomocí umělé inteligence

Díky algoritmům hloubkového učení transformuje technologie LG NanoCell obsah v rozlišení 2K nebo 4K na to nejrealističtější rozlišení 8K, přičemž zdokonaluje detaily a ostrost. Díky tomu si vychutnáte mnohem zřetelněji text a obrázky se zmírněným šumem.

S čistými barvami

Technologie LG NanoCell pro zobrazení čistých barev využívá nanočástice s velikostí přibližně 1 nm. Televizory s touto technologií tak přinesou rozlišení 8K s neuvěřitelnou kvalitou obrazu a zlepšenou čistotou barev.

Čisté barvy dodávají život

Tento televizor zajišťuje skvělé zážitky ze sledování na velké obrazovce. Čisté barvy vylepšené technologií NanoCell vytvářejí působivé obrazy v ultra vysokém rozlišení.

Čisté barvy u vás doma

Tento televizor zobrazuje všechny snímky realističtěji díky živým a čistým barvám s technologií Pure Colors a intenzivnímu kontrastu, který vytváří technologie Nano Black. Navíc přináší optimalizovaný obraz a zvuk, díky kterému bude sledování zážitkem a věrným odrazem reality.

Dolby Vision IQ & Atmos

Užijte si profesionálně upravený obraz a zvuk a zažijte filmy takové, jaké mají být. Díky funkci Dolby Vision IQ se jas, barvy a kontrast obrazovky v závislosti na typu sledovaného obsahu a světelných podmínkách inteligentně upravují. Intenzivní zážitek z poslechu zajišťuje technologie Dolby Atmos, se kterou si naplno vychutnáte veškerý obsah.

Režim Filmmaker Mode

Procesor automaticky přizpůsobí obraz a deaktivací upravování plynulosti pohybu zajistí ještě věrnější podání obrazu. Sledujte filmy tak, jak si je představovali tvůrci, v kvalitě srovnatelné se zážitkem z kina. Vychutnejte si veškerý filmový obsah na úrovni filmového plátna v plném souladu s autorským záměrem.

HDR 10 Pro a HLG Pro - vylepšené hlavní formáty HDR

Televizor poskytuje optimální kvalitu obrazu v režimu HDR, protože upravuje hlavní podporované formáty HDR - HLG s HDR 10. S nimi si vychutnáte obsah ve vysokém rozlišení, který vypadá jako živý.

Technologie Full Array Dimming Pro

Tato technologie zlepšuje úroveň kontrastu a podání černé prostřednictvím samostatného ovládání LED podsvícení, výsledkem čehož je dramatické zlepšení podání detailů a intenzivnější zážitek ze sledování.

Neomezená zábava

Vyberte si z obsahu, který je k dispozici v aplikaci Apple TV, Netflix a LG Channels. Na jednom místě toho najdete mnoho - od nových filmů, přes televizní pořady až po dokumenty. Stačí se pohodlně usadit a vychutnat si program. (Podporovaná služba se může lišit v závislosti od oblasti).

Služba Apple TV+ a mnohem více

Originální pořady a filmy ze služby Apple TV+ - jen ty prémiové kanály, které chcete a tisíce filmů, které si můžete koupit nebo půjčit. Nabídka je šitá na míru a vytvářejí ji odborníci, díky čemuž získáte přehled o tom, co je právě v kurzu. (Podporovaná služba se může lišit v závislosti od oblasti).

Čisté barvy vás přenesou přímo na bojiště

NanoCell doplňuje virtuální svět, který díky čistým barvám Pure Colors překonává skutečnost. Kromě toho jsou k dispozici i různé hráčské funkce - minimální zpoždění, standard HDMI 2.1 a HGiG, díky čemuž si v reálném čase můžete vychutnávat virtuální svět se zlepšenou grafikou.

Minimální zpoždění

Televize umožňuje hráčům okamžitě zaútočit na soupeře bez zpoždění. Minimální zpoždění synchronizuje vaše reakce se situací odehrávající se v reálném čase v hrách s rychlým tempem.

Herní standard nové generace

Vyšší obnovovací frekvence, podpora VRR, ALLM a eARC se standardem HDMI 2.1. Nové technologie umožňují zobrazovat rychlý pohyb ve vyšším rozlišení a plynulé a synchronizované grafické prvky.

Režim HGiG pro hraní v kvalitě HDR

Ponořte se do her s obrazem, který mnohem více potěší váš zrak. Tento režim rozpoznává výkon televizoru a kvalitu obrazu a následně vyladí zobrazování v rozlišení HDR.

S čistými barvami se budete cítit jako v hledišti na stadionu

Díky technologii Nano Accuracy přináší tento televizor přesné a nezkreslené barvy z každého úhlu, a to na televizoru s rozlišením 8K bez zkreslení. Sledujte zápasy oblíbených družstev v čistých barvách Pure Colors na velké obrazovce.

Funkce Motion Pro

Při sledování sportů je třeba zabránit obrazovým stopám (rozmazání, které způsobil pohyb). Díky funkci Motion Pro nyní můžete sledovat všechny rychlé a jemné pohyby, přičemž na televizoru nedojde k rozmazání.

Sportovní upozornění

Tato funkce vás bude informovat o zajímavých okamžicích před zápasem, během něj i po něm. Už se nemusíte bát, že vám utečou důležité zápasy oblíbených družstev.

Podpora prostorového zvuku přes Bluetooth

Tento televizor upravil mix dvoukanálového zvuku na bohatší čtyřkanálový zvuk. Dokáže vytvořit efekt prostorového zvuku zapojením dvou reproduktorů přes Bluetooth. Nechte se ještě více vtáhnout do zápasu a prožívejte jeho atmosféru.

Více než jen televizor

Změňte svůj televizor na centrum dění prostřednictvím umělé inteligence AI ThinQ. Technologie LG ThinQ umožňuje ovládat váš ekosystém Smart domácnosti (IoT), prostřednictvím příkazů za pomoci přirozeného rozpoznávání hlasu, díky čemuž už není potřeba ovladače.

 • Ovládání hlasem bez potřeby používání rukou - stačí říct "Ahoj, LG".

 • Služba Asistent Google - váš televizor nyní dokáže mnohem více.

 • Integrovaná služba Alexa od společnosti Amazon - stačí se zeptat a Alexa se postará o vše ostatní.

 • AirPlay 2 - bez námahy streamujte a sdílejte svůj oblíbený obsah ze zařízení iPhone, iPad nebo Mac.

 • HomeKit - vaše domácnost k vašim službám.

 • Ovládejte svou domácnost s naprostou lehkostí - inteligentní domácí spotřebiče dokážete jednoduše ovládat hlasem.

 • Funkce Home Dashboard - vaše řídicí centrum pro všechna připojená zařízení.

 • Rutinní postupy LG - optimalizujte své rutinní postupy pro vstávání a přípravu na spaní.

 • Naplňte své představy - televizor je váš osobní asistent, který ví, co máte rádi.

 • Sportovní upozornění - získejte neustálý přehled o zápasech.

 • Doporučení umělé inteligence - získejte informace o tom, co by se vám mohlo líbit.

Gallery Design

Držák na stěnu se připevní ke stěně tak, aby televizor splynul s prostorem a připomínal obraz v galerii (zahrnuje stojan na televizor. Tenká konzole pro montáž na stěnu se prodává samostatně).

Podpora Smart aplikací

 • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo zapůjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizována a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 75 "
 • Úhlopříčka 190 cm
 • Wi-Fi Ano
 • Počet HDMI portů 4
 • Typ obrazovky Nano Cell LCD
 • Rozlišení 7680x4320
 • Smart Ano
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 75 "
? Úhlopříčka: 190 cm
? Typ obrazovky: Nano Cell LCD
? Typ rozlišení: 8K
? Rozlišení: 7680x4320
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ne
? Miracast: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 3
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 167,2 cm
Výška: 96,3 cm
Hloubka: 5,5 cm
Hmotnost: 43,1 Kg
Výška s podstavcem: 102,1 cm

Obsah balení

Obsah balení: Stojan,šrouby,Mag.DO,bat.,kab.spona

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 400x400

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duální tuner: Ne

Operační systém

OS TV: WebOS

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit

Ostatní

Kód produktu: 75NANO993NA.AEU

Všechny parametry

Recenze LG 75NANO99 (2020)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG 75NANO99 (2020)