LG 65NANO76Q (2022)


Televize, Smart, NanoCell obrazovka, Úhlopříčka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 12 998 Kč

Sleva 18 % z předcházející ceny: 15 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Smart televizor LG 65NANO76Q s úhlopříčkou 65" (164 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160), obrazovkou NanoCell LCD, výkonným procesorem α5 páté generace s podporou umělé inteligence a patentovanou nanotechnologií přinese do vaší domácnosti živý a realistický obraz s jasnými a přesnými barvami.

Samotná podstata čisté barvy

Zažijte barvu nanovo s čistým zobrazením a skutečným 4K rozlišením televizorů LG NanoCell.

Technologie NanoCell

Technologie LG NanoCell využívá nanočástice k odfiltrování nečistých barev z vlnových délek RGB.

Zvýšená čistota barev díky způsobu zpracování

Procesor α5 páté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K analyzuje původní obsah a optimalizuje jej pro vyšší kvalitu.

Řízení jasu s podporou umělé inteligence

Automaticky upravuje jas obrazovky podle úrovně osvětlení v místnosti a zajišťuje optimální zobrazení při jakémkoli nastavení.

AI Sound Pro

Vychutnejte si pohlcující zvuk s AI Sound Pro. Algoritmus umělé inteligence s rozsáhlými schopnostmi učení převádí dva zvukové kanály na virtuální 5.1.2kanálový prostorový zvuk, takže si můžete vychutnat jakýkoli obsah s bohatým a vylepšeným zvukem. AI Sound Pro také upravuje nastavení zvuku podle typu obsahu, který si pouštíte, abyste si vždy užili výjimečný audiovizuální zážitek.

AI ThinQ

Televizor LG NanoCell nabízí pohodlné rozhraní ovládané hlasem, které je přizpůsobeno přesně vašim potřebám.

  • Inteligentní asistent a konektivita - LG NanoCell TV posouvá praktičnost na novou úroveň a podporuje Apple AirPlay a HomeKit. Můžete virtuálně sledovat připojené spotřebiče a téměř okamžitě ovládat informace pouze svým hlasem. (Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit; Nabídky zobrazené po vydání se mohou lišit; Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých zemích lišit.)

  • Můj profil - nastavte si vlastní profil pro každého člena rodiny, abyste rychle našli požadovaný obsah a snadno vybrali často používané aplikace. (Zobrazení obsahu může být omezeno v závislosti na regionu a síťovém připojení; Lze vytvořit neomezený počet profilů, ale na domovské obrazovce se zobrazí maximálně 10 profilů.)

  • Sportovní upozornění - nenechte si ujít zprávy o svých oblíbených týmech nebo nejdůležitějších zápasech. (Podporované sporty a ligové soutěže se mohou v jednotlivých zemích lišit; Dostupnost služby se může lišit podle regionu nebo země.)

NanoCell Cinema

Vychutnejte si své oblíbené filmy v úžasně čistých barvách na mimořádně velké obrazovce televizoru LG NanoCell.

  • Režim Filmmaker Mode - vychutnejte si filmy tak, jak si je představoval režisér, aniž byste upravovali textury nebo jiná vizuální nastavení filmu. (Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.)

  • HDR10 Pro - pomocí dynamického mapování odstínů se všechny typy obsahu zobrazují ve větším kontrastu, což přináší ohromující a pohlcující zážitek ze sledování.

Hry na NanoCell TV

Změňte svůj zážitek z rychlých a plynulých her a zažijte skutečné herní pohlcení.

Jednoduché hraní

Díky podpoře služby Google Stadia získáte okamžitý přístup k tisícům her bez nutnosti dalšího hardwaru. Stačí si vybrat z oblíbených žánrů. (Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit; Game Dashboard a optimalizace her pro cloudové hraní budou k dispozici v druhé polovině roku 2022.)

  • Optimalizace hry a herní panel - zefektivněte svůj herní zážitek. Získejte rychlejší přístup k různým nastavením a intuitivnější ovládání. (Dostupnost aktualizací softwaru se může lišit v závislosti na modelu a zemi; Položky/nabídky optimalizace her se mohou lišit v závislosti na sérii.)

  • Revoluční parametry - vychutnejte si vysokorychlostní hraní HDR na televizoru NanoCell s herními parametry včetně ALLM, eARC a HGiG. Ponořte se do hry ještě hlouběji, díky vylepšenému zvukovému systému. (HGiG je dobrovolné sdružení společností z herního průmyslu a odvětví televizních obrazovek, které se scházejí, aby definovaly pokyny a zveřejnily je s cílem pomoci uživatelům zlepšit jejich herní zážitky při hraní v režimu HDR.)

Nekonečný obsah

Díky přímému přístupu k hlavním streamovacím službám si vybere každý. (Vyžaduje se předplatné služby Netflix; Vyžaduje se předplatné Apple TV+; Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky NanoCell
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze LG 65NANO76Q (2022)

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marcela

10. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super obraz
  • Nic

Jan

28. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Poměr cena výkon ideál.