LG 55UR73003 (2023)


Televizor, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 10 490 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 10 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 105 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

90% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Smart LED televizor LG 55UR73003LA s úhlopříčkou 55" (139 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem α5 šesté generace s podporou AI přinese do vaší domácnosti čistý a jasný obraz s živými barvami a ostrými detaily.

Objevte i ty nejmenší detaily

Díky UHD rozlišení a technologii HDR10 Pro poskytuje televizor LG optimalizovanou úroveň jasu pro živé barvy a pozoruhodné detaily. (HDR10 Pro není formát, ale vlastní dynamické mapování odstínů společnosti LG, které se aplikuje na každý snímek obsahu HDR10.)

Procesor α5 šesté generace s podporou umělé inteligence a 4K rozlišením

Procesor α5 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K posouvá UHD televizory LG na další úroveň a přináší vám pohlcující zážitek. (86palcový model UR80 je vybaven procesorem α7 šesté generace s podporou AI a rozlišením 4K.)

Výjimečný obraz

  • Znovu objevte 4K novým způsobem - sledujte obsah, který není ve 4K rozlišení, na velké obrazovce s rozlišením 4K UHD a vychutnejte si čistotu a přesnost každého snímku. (Kvalita obrazu se po převodu liší v závislosti na rozlišení zdroje.)

  • Řízení jasu s podporou umělé inteligence - řízení jasu s podporou umělé inteligence zajišťuje ideální úroveň jasu pro jakékoli prostředí a přizpůsobuje se okolnímu osvětlení interiéru.

UHD TV

Sledujte svůj oblíbený obsah zblízka na mimořádně velké obrazovce tohoto televizoru 4K UHD.

Chytrá kamera LG

Díky snadné instalaci a tenkému designu je umístění kamery LG Smart Camera na velkou obrazovku naprostou hračkou. (Kamera LG Smart Camera se prodává samostatně.)

Chytrý asistent a konektivita

UHD televizor LG posouvá praktičnost na další úroveň díky podpoře integrované služby Amazon Alexa a služeb Apple AirPlay, HomeKit a Matter. (Podporované služby a funkce Matter se mohou lišit v závislosti na připojených zařízeních. Prvotní připojení služeb ThinQ a Matter by mělo být provedeno prostřednictvím mobilní aplikace ThinQ. Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit v závislosti na zemi. Dostupnost hlasového ovládání se může lišit v závislosti na produktu a zemi. Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může lišit v závislosti na regionu. Podpora Amazon Alexa se může lišit v závislosti na jazyce a regionu.)

Zážitek jako v kině u vás doma

  • Pohlcující zážitek jako v kině - sledujte obsah ve 4K rozlišení a vychutnejte si zážitek jako v kině.

  • Filmmaker Mode - vychutnejte si filmy tak, jak si je představoval režisér, aniž byste museli upravovat textury nebo jiná vizuální nastavení filmu. (Podpora režimu se může v jednotlivých zemích lišit.)

Nekonečný obsah

Vychutnejte si svůj oblíbený obsah z hlavních streamovacích platforem přímo na tomto UHD televizoru. (Vyžaduje se předplatné služby Netflix. Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit podle země nebo regionu. Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech. Vyžaduje se předplatné Apple TV+. Podporované služby se mohou lišit podle země. Počet kanálů a dostupný obsah se může lišit podle produktu a regionu.)

Jedinečný herní zážitek

Změňte svůj zážitek díky rychlým a plynulým hrám a skutečnému hernímu zážitku.

  • Optimalizace her a herní panel - všechna nastavení potřebná pro optimální hraní na jednom místě. Herní panel umožňuje rychle měnit nastavení aktuální hry.

  • HGiG - užijte si hry v rozlišení HDR a ponořte se do hraní.

  • Cloudové hraní - získejte rozšířený přístup ke svým oblíbeným hrám díky kompatibilitě s cloudovým hraním prostřednictvím služby GeForce NOW.

(Dostupnost aktualizací softwaru se může lišit v závislosti na modelu a zemi. Položky nabídky optimalizace her se mohou lišit v závislosti na sérii. Podporovaná partnerství se mohou lišit v závislosti na zemi.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí LG 55UR73003 (2023)

90% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Josef

23. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáAntonín

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíRostislav

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáJindřich

26. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • perfektní obraz a zvuk

překvapilo mne složitost nastavení a změna příjmu (satelit, televizní signál a internetové televize proti starším LG televizorům.