LG Posé 42LX1Q (2022)


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 106 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Úhlopříčka


Cena 27 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 279 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor LG Posé 42LX1Q má atraktivní design, 42" (106 cm) úhlopříčku, rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesor α9 páté generace s podporou umělé inteligence, který do vaší domácnosti přinese autentické a bohaté barvy s dokonalou černou a nekonečným kontrastem.

Všestranný design

Design, který vás ohromí z každého úhlu, vám umožní vychutnat si pohled na televizor Posé zepředu, zezadu, zleva i zprava, protože dokonale zapadne do vašeho interiéru. (*Montáž na stěnu je možná po odpojení televizoru od podstavce.)

Zaoblené rohy

Elegantní a hladké linie televizoru Posé se zaoblenými rohy vytvářejí klidný, neutrální vzhled, který je charakteristický i pro dálkové ovládání, a atraktivní design vhodný do každého interiéru.

Elegantní béžová textilie

Televizor Posé je zarámován v tlumené, uklidňující béžové látce, která je příjemná na pohled i na dotek a dodává televizoru harmonii a stylový šarm vhodný do každého interiéru.

Univerzální zadní panel

Posé TV je víc než jen televizor, stane se součástí vašeho stylu a interiéru. Televizor vypadá dokonale i zezadu a zadní panel si můžete přizpůsobit tak, abyste na něm mohli vystavit své oblíbené knihy, časopisy nebo pohlednice.

Organizér kabelů a příslušenství

Když se na televizor podíváte zezadu, možná vás překvapí, že nevidíte změť kabelů a různého příslušenství. Díky praktickému organizéru na kabely a příslušenství budete mít vše potřebné schované za krytem Clean Cover a váš televizor bude vypadat elegantně i zezadu. A dva odnímatelné držáky kabelů umožňují jejich protažení podél nohou televizoru Posé, takže váš stylový interiér nebude ničím rušen.

Galerie umění

Vytvořte si interiér, který bude stejně jedinečný jako vy. Když se zrovna nedíváte na televizor Posé, promění se v rámeček, který si můžete vyzdobit různými uměleckými díly podle svých představ. Vyberte si to, co nejlépe doplní váš interiér.

Displej OLED evo se samosvítícími pixely

Displej televizoru Posé je jasnější a s čistším obrazem, protože samosvítící pixely OLED evo využívají technologii Brightness Booster, která zajišťuje až o 20 % jasnější obraz, takže si můžete maximálně vychutnat živé barvy a i ty nejmenší detaily. (*Vylepšení funkce Zvýšení jasu se nevztahuje na 48palcové a 42palcové televizory Posé.)

Procesor α9 páté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K

Tento malý, ale mimořádně výkonný procesor využívá algoritmus hlubokého učení k redukci šumu, obnovení obsahu a optimalizaci obrazu i zvuku pro dokonalý zážitek ze sledování televize jako v kině.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 42 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG Posé 42LX1Q (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi