LG 32GK850F-B.AEU 31,5'' černý

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

31,5'' herní monitor LG 32GK850F-B.AEU v černém provedení nabízí bohaté zážitky při přijímání vizuálního herního obsahu. Disponuje zobrazovací technologií VA a QHD rozlišením 2560x1440px, které nabízejí kvalitní zpracování a vykreslení obrazu. Příjemné sledování akčních scén bez sekání zajistí technologie Radeon FreeSync 2, obnovovací frekvence v hodnotě 144Hz a doba odezvy 1ms. Vyvážení barevného spektra má na starosti technologie Black Stabilizer, hodnota jasu 400cd/m2 a kontrastní poměr 3000:1. Pro herních nadšenců nabízí herní monitor LG 32GK850F-B.AEU několik vylepšení v podání Dynamic Action Sync, Crosshair a podpory HDR 400. Ochranu zraku zajišťuje filtr Blue Light a technologie Flicker-Free. Rozhraní monitoru nabízí 2x HDMI, 2x USB 3.0, 1x DisplayPort a audio vstup/výstup. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Zprostředkování herního obsahu

Monitor LG 32GK850F-B.AEU v černém provedení je určen pro nadšence herního světa. Svým technologickým zpracováním a vybavením poskytne skutečně dobrou kvalitu vizuálního obsahu. Monitor však nemusíte využívat jen na hraní her. Jakékoliv akční scény budou v jeho podání pohlcující. Zprostředkování vizuálních scén vám poskytne 31,5'' monitor s QHD rozlišením 2560x1440px a zobrazovací technologií VA. Generace QHD monitorů má výhodu v tom, že detaily vizuálních obsahů budou stále jasné a ostré v každém bodě. Zobrazovací technologie VA je oproti TN vylepšená kontrastní hodnotou a lepším vyvážením černé barvy.

Vizuální zpracování scén bez sekání

Technologická stránka LG 32GK850F-B.AEU je skutečně kvalitní. Oceníte ji zejména při akčnejších a náročnějších scénách založených na zpracování. Technologie Radeon FreeSync 2 se postará o optimalizaci grafického systému, aby byly herní a filmové scény zpracovány plynule a bez zbytečného sekání obrazových snímků. K tomu napomáhá obnovovací frekvence v hodnotě 144Hz a doba odezvy 1ms.

Zpracování barev

100% sRGB pokrytí barevného spektra herního monitoru LG 32GK850F-B.AEU nabízí 16,7 miliónů barev. S podporou kalibrace HDR 400 je možné dosáhnout skutečně realističtější obraz v dynamickém podání. K celé stránce barevného a vizuálního zpracování napomáhají 178-stupňové pozorovací úhly, jas monitoru v hodnotě 400cd/m2 a kontrast v poměru 3000:1.

Vylepšení pro herních nadšenců

Každé vylepšení příslušenství, které zefektivní hraní her je jen přínosem. Základní možnosti monitorů nabízejí úpravu zmíněných hodnot jasu a kontrastu. Herní nadšenci jistě ocení pokročilejší možnosti nastavení. Jednou z nich je technologie Black Stabilizer, která se postará o zesvětlení a čistší vykreslení tmavých míst ve hře, což určitě zvýhodní souboje proti nepříteli v akčních FPS hrách a střílečkách. Crosshair vylepší vaše zkušenosti míření a Dynamic Action Sync zajistí hladké a klidné zpracování obrazu při jakékoli dynamické scéně. Tyto herní vylepšení lze aplikovat při více herních žánrech.

Prevence proti únavě a zatížení

S dlouhým sledováním zobrazovacích zařízení přichází únava organismu a zraku. Příčinou je modré záření, které je škodlivé zejména pro váš zrak. Stále více se při výrobě monitorů bere ohled i na tento důležitý faktor. Filtr Blue Light je účinnou ochranou, která eliminuje vliv modrého světla a zároveň tak chrání váš zrak před únavou.

Obraz bez rušivých faktorů

Pro náročnější uživatele je monitor také vybaven technologií Flicker-Free, která snižuje blikání a chrání váš zrak před únavou.

Design stvořený pro pohodlí

Design monitoru LG 32GK850F-B.AEU je zaměřen na maximální komfort při přijímání vizuálních obsahů. Stabilitu v herním prostředí zajistí pevná konstrukce s vyváženým stojanem. Nastavitelné polohování výšky umožňuje lepší sledování scén, stejně i optimalizovaný pohled na pozorovací úhly. Monitor díky možnosti vertikálního polohování můžete využívat i jako sekundární obrazový zdroj při práci nebo streamování. Se standardem VESA 100x100mm lze monitor upevnit i na stěnu.

Nabídka rozhraní

 • 2x HDMI
 • 2x USB 3.0
 • 1x DisplayPort
 • Audio vstup/výstup

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 31,5 "
 • Počet HDMI portů 2
 • Rozlišení displeje (px) 2560x1440
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 144
 • Integrovaný TV tuner Ne
 • Zobrazovací technologie VA

Další vlastnosti

Značka: Lg
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 31,5 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 144
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 2
? Počet USB 3.0 portů: 2
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 715 mm
Výška: 503 mm
Délka: 272 mm
Hmotnost: 8,3 Kg

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ne

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 44 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: VA
Povrch displeje: matný
Nastavení sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatní

Kód produktu: 32GK850F-B.AEU

Všechny parametry

Recenze LG 32GK850F-B.AEU 31,5'' černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG 32GK850F-B.AEU 31,5'' černý