LG 28TN525S-PZ

Zobrazit

Úhlopříčka: 28 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: HD, OS TV: WebOS
Elektronický informační list

Top příslušenství

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kompaktní TV monitor LG 28TN525S-PZ v černém provedení s 27,5" (70cm) úhlopříčkou v sobě ukrývá televizor s DVB-T/T2 / DVB-C tunerem a počítačový monitor. Pyšní se jasným a realistickým obrazem s vynikající přesností barev v HD rozlišení (1366 × 768). Díky integrované Wi-Fi propojíte velmi jednoduše monitor s ostatními zařízeními a vychutnáte si obsah z vašeho chytrého telefonu na velké obrazovce. Disponuje dvojicí 5W výkonných reproduktorů, které budou produkovat realistický stereofonní zvuk, díky čemuž si plnohodnotně vychutnáte oblíbené filmy. Zařízení je vybaveno širokými pozorovacími úhly, přehledným systémem WebOS. TV monitor můžete umístit i na zeď a ušetříte tím hodně místa.

Užijte si TV a monitor v jednom balení

Monitor LG má dvojí účel, který kombinuje TV a monitor počítače. Nabízí tak nový způsob propojení technologie a životního stylu.

HD displej

HD rozlišení přináší ohromující kvalitu obrazu zásluhou vynikající přesnosti barevného podání, kontrastu obrazu a ostrosti.

Široké pozorovací úhly

Monitor a TV LG podporuje široké úhly zobrazení ve svislém i vodorovném směru a fantastickou přesnost barev. Je jedno, jestli sedíte nebo stojíte - na špičkové kvalitě obrazu se to nijak neprojeví.

WebOS Smart TV

Se systémem WebOS můžete pohodlně najít a užívat si oblíbený obsah, hry a streamovací služby. Díky snadno použitelnému ovladači Magic Remote* strávíte méně času hledáním a více času zábavou (*ovladač Magic Remote není součástí balení).

Integrovaná Wi-Fi

Vychutnejte si integrovanou Wi-Fi monitoru LG TV. Dá se snadno propojit s ostatními zařízeními, takže vám odpadne nepříjemná práce při propojení, kdykoliv si budete chtít na monitoru pustit obsah z jiných zařízení. Konečně si budete moci vychutnat obsah z chytrého telefonu na velké obrazovce.

Stereofonní reproduktory 2× 5 W

Vychutnejte si filmy nebo hry s realistickým stereofonním zvukem. Díky vestavěným stereofonním reproduktorům nejsou potřeba další reproduktory vedle monitoru.

Možnost upevnění na zeď

Zkuste připevnit svůj TV monitor podle možností vašeho interiéru a ušetřete místo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 28 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze LG 28TN525S-PZ

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jana

26. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • nízká cena
  • rozmezí nastavení jasu a kontrastu je malé