LG 27GL850-B.AEU černý

Herní monitor LG 27GL850-B.AE v černém provedení se vyznačuje 27-palcovou LCD obrazovkou s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a odezvou 1ms. TN panel s poměrem stran 16: 9 zajišťuje ostrý obraz s vynikajícím kontrastem 1000: 1 a obnovovací frekvencí 144 Hz. Pro připojení má k dispozici 2 rozhraní HDMI, DisplayPort a audio výstup. Navíc má i USB port. Monitor je vybaven technologiemi FlickerFree, která eliminuje blikání, Black Stabilizer, Crosshair, Dynamic Action Sync. Pokročilá technologie AMD FreeSync synchronizuje obnovovací frekvenci grafické karty a monitoru. Podporuje zobrazení 16,7 milionu barev. Nabízí pivot i nastavení výšky a podporu VESA 100 x 100. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva s kódem 1 299 Kč

Popis produktu

Monitor pro hráče

LG UltraGear 27GL850-B.AEU e silný herní monitor s vysoce výkonnými funkcemi, které dokáží zvítězit v reakci v jakékoliv hře. Díky své špičkové výbavě si poradí s každou rychlou akcí a bez problémů zvládne akční hraní her.

AMD Radeon FreeSync

Jasnější, plynulejší a rychlejší přechody snímků i samotné snímky. Díky technologii AMD Radeon FreeSync mohou hráči zažít plynulý pohyb bez prodlení a sekání v hrách s vysokým rozlišením a vysokou rychlostí. Prakticky eliminuje trhání obrazovky. Obnovovací frekvence 144 Hz a 1 ms zajistí, aby objekty byly vykreslené zřetelně. Zajistí plynulé hraní téměř ve skutečné vizuální plynutosti. Dynamické a rychle rozvíjející objekty uprostřed celé akce mohou hráčům poskytnout konkurenční výhodu.

 • Dynamická synchronizace akcí - Reagujte rychleji na soupeře. Minimalizujte zpoždění vstupu pomocí funkce Dynamic Action Sync, aby hráči mohli zachytit každý okamžik v reálném čase.
 • Lepší cíl - Cílový bod je uprostřed fixní, aby se zvýšila přesnost snímání.
 • Černý stabilizátor- Hráči se mohou vyhnout skrytým ostrieľovačom na nejtemnějších místech a rychle uniknout situacím, kdy dojde k výbuchu bomby.

27-palcový displej

Prozkoumejte celé bojiště. Tím, že herní monitor LG 27GL850-B.AEU umožní hráčům vidět bojiště a všechna uživatelská rozhraní hry na první pohled, může vést k vítězství v bitvě a nakonec i ve válce prostřednictvím rychlého rozhodování.

Ergonomický design

Lepší herní ergonomie se postará o komfortní sledování. Jeho základna je upevněna tak, aby změnila náklon, výšku a otočení monitoru LG 27GL850-B.AEU , což vám pomůže pohodlnější hrát hru.


Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 27 "
 • Počet HDMI portů 2
 • Rozlišení displeje (px) 2560x1440
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 144
 • Integrovaný TV tuner Ne
 • Zobrazovací technologie IPS

Další vlastnosti

Značka: Lg
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 27 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 144
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 2
? Počet USB 2.0 portů: 3
? Počet USB 3.0 portů: 3
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 615 mm
Výška: 366 mm
Délka: 56 mm
Hmotnost: 6,1 Kg

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ne

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Další parametry

Zobrazovací technologie: IPS
Povrch displeje: matný
Nastavení sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatní

Kód produktu: 27GL850-B.AEU

Všechny parametry

Recenze LG 27GL850-B.AEU černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG 27GL850-B.AEU černý