LG 24TN510S-PZ

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Úhlopříčka: 23.6 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: HD, OS TV: WebOS
Elektronický informační list


Cena 4 890 Kč

Sleva 2 % z doporučené ceny výrobcem: 4 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 489 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kompaktní LED TV monitor LG 24TN510S-PZ v černém provedení s 23,6" (60 cm) úhlopříčkou v sobě ukrývá televizor a počítačový monitor a pyšní se jasným a realistickým obrazem s vynikající přesností barev v HD rozlišení (1366 × 768). Díky integrované Wi-Fi jednoduše propojíte monitor s ostatními zařízeními a vychutnáte si obsah z vašeho chytrého telefonu na velké obrazovce. Disponuje dvojicí 5W výkonných reproduktorů, které budou produkovat realistický stereofonní zvuk a vy si tak plnohodnotně vychutnáte oblíbené filmy. Ve výbavě najdete i DVB-T/T2 a DVB-C tuner. Zařízení je vybaveno širokými pozorovacími úhly, přehledným systémem WebOS a umožňuje montáž na stěnu, abyste ušetřili co nejvíce místa.

Užijte si TV a monitor v jednom balení

Monitor LG TV má dvojí účel, který kombinuje TV a monitor počítače. Nabízí tak nový způsob propojení technologie a životního stylu.

HD displej

Rozlišení HD přináší ohromující kvalitu obrazu zásluhou vynikající přesnosti barevného podání, kontrastu obrazu a ostrosti.

Široké pozorovací úhly

Monitor LG TV podporuje široké úhly zobrazení ve svislém i vodorovném směru a fantastickou přesnost barev. Je jedno, jestli sedíte nebo stojíte - na špičkové kvalitě obrazu se to nijak neprojeví.

WebOS Smart TV

Se systémem WebOS lze pohodlně najít a užívat si oblíbený obsah, jako jsou hry a streamovací služby. A díky snadno použitelnému ovladači Magic Remote* strávíte méně času hledáním a více času zábavou. (* Ovladač Magic Remote není součástí balení).

Integrovaná Wi-Fi

Vychutnejte si integrovanou Wi-Fi monitoru LG TV. Dá se snadno propojit s ostatními zařízeními, takže vám odpadne nepříjemná práce při propojení, kdykoliv si budete chtít na monitoru pustit obsah z jiných zařízení. Konečně si budete moci vychutnat obsah z chytrého telefonu na velké obrazovce.

Stereofonní reproduktory 2× 5 W

Vychutnejte si filmy nebo hry s realistickým stereofonním zvukem. Díky vestavěným stereofonním reproduktorům nejsou potřeba další reproduktory vedle monitoru.

Možnost upevnění na zeď

Zkuste připevnit svůj TV monitor podle možností vašeho interiéru a ušetřete místo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 23.6 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

1,0 / 5

1 recenze LG 24TN510S-PZ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jan

23. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Rychlý systém.