Lexon Tykho3 LA-119P8 růžové


USB port: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Podporované pásma: FM, Celkový výkon: 3 W, Vestavěný displej: Ne, DAB: Ne, RDS: Ne, Hodiny: Ne, Časovač: Ne Více info

Barva


Cena 1 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Designový radiopřijímač Lexon Tykho3 LA-119P8 v růžovém provedení již na první pohled upoutá vaši pozornost svým nadčasovým retro vzhledem a nabídne vám možnost poslechnout si oblíbené rozhlasové stanice díky klasickému FM tuneru. Zároveň je vybaven moderní technologií Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby z mobilu či tabletu. Silikonová povrchová úprava a odolnost vůči stříkající vodě z tohoto zařízení dělají vynikajícího společníka na poslech hudby u bazénu, v koupelně či v kuchyni. Integrovaná baterie se postará o výdrž až 20 hodin a zabudovaný reproduktor poskytne skvělý 3W výkon.

Lexon Tykho3 LA-119

  • Retro design, světové funkce - ikonické rádio s retro vzhledem bylo několikrát oceněno pro svůj design a nadčasovost. Při zachování funkcí FM rádia je Tykho nyní vybaveno 3W reproduktorem Bluetooth, který je v současnosti již každodenní nezbytností.

  • Rádio a Bluetooth - poslouchejte rádio pouhým stisknutím tlačítka FM a natočením antény, abyste naladili frekvenci své oblíbené stanice. Chcete-li raději poslouchat svou hudbu, stiskněte tlačítko Bluetooth a bezdrátově připojte zařízení.

  • Praktický společník - díky silikonovému obalu odolnému proti stříkající vodě je Tykho3 dokonalým společníkem pro poslech hudby u bazénu, mytí nádobí nebo v koupelně.

  • 20hodinové přehrávání - vychutnejte si až 20 hodin výdrže baterie. Tykho3 můžete snadno nabíjet pomocí dodávaného micro USB kabelu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

USB port Ne
Výstup pro sluchátka Ne
Podporované pásma FM
Celkový výkon 3 W
Vestavěný displej Ne
DAB Ne
RDS Ne
Hodiny Ne
Časovač Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lexon Tykho3 LA-119P8 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno