Lenovo T1s


Provozní doba: 150 min., Automatické dobíjení: Ano, Smart (ovládání mobilem): Ano


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 89,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač Lenovo T1s je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Spusťte úklid snadno a pohodlně přes mobilní aplikaci Lenovo Cleaner. Aplikace vám umožní vytvářet a ukládat mapy místností, určovat oblasti, které mají být vyčištěny a nastavovat virtuální zeď. Díky energeticky úsporné elektronice a účinným motorům dokáže na jedno nabití uklízet až 150 minut. Laserový navigační systém je o mnoho lepší než běžný gyroskopický navigační systém - je chytřejší a přesnější.

Lenovo T1s

  • Široká programovatelnost
  • Přesné lokalizační senzory
  • Učicí se navigace
  • Výměnné příslušenství
  • Snadné ovládání přes aplikaci
  • Hlasové ovládání Google Assistant a Amazon Alexa

Pohodlné ovládání na dálku

Nevstávejte ze svého oblíbeného gauče. Spusťte úklid snadno a pohodlně přes mobilní aplikaci Lenovo Cleaner. A nejen to. Aplikace vám dále umožní vytvářet a ukládat mapy místností, určovat oblasti, které mají být vyčištěny, nastavovat virtuální zdi a sledovat i upravovat trasu automatického čištění. Dále přes ni můžete i kontrolovat stav nádoby na odpad a další důležité součásti nebo vybírat provozní režim.

Až 150 minut vysávání

Díky energeticky úsporné elektronice a účinným motorům dokáže na jedno nabití uklízet až 150 minut. Takový rozsah umožňuje vyčistit průměrně velký byt. V případě, že vysavač uklízí větší plochu a úroveň baterie je nízká, vysavač zastaví a vrátí se do dokovací stanice, kde doplní energii. Funkce rychlého nabíjení mu umožní doplnit hladinu energie během několika minut, ten pak může v klidu pokračovat v práci.

Laserový navigační systém

Laserový navigační systém je o mnoho lepší, nežli běžný gyroskopický navigační systém – je chytřejší a přesnější. Na základě algoritmu SLAM snadno lokalizuje nevyčištěné a nečisté oblasti, aby se zabránilo opakovanému úklidu nebo vynechání určitého místa. Směr robota je vždy přesný a pohyb při úklidu díky tomu precizní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 150 min.
Automatické dobíjení Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lenovo T1s

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno