Leitz Trusens Z-2000

Dýchejte čistější vzduch díky nové čističce vzduchu Leitz Trusens Z-2000. Poznejte rozdíl díky technologii dálkového snímání, dvěma proudům vzduchu a filtraci DuPont. Zažijte rozdíl s novým druhem čističky vzduchu pro alergiky, která kombinuje vědu, styl a technologie. Díky filtraci DuPont Leitz TruSens Z-2000 shromažďuje znečišťující látky a neutralizuje pachy tím, že se automaticky přizpůsobuje měnícím se podmínkám kvality vzduchu v místnosti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Leitz Trusens Z-2000

 • Tlumený provoz
 • Noční provoz
 • Výměna vzduchu 2× za hodinu
 • Indikátor výměny filtru: uhlík, HEPA, UV
 • Nastavení času: 2/4/8/12 hodin
 • Automatický provoz
 • Výměna vzduchu 4× 60 min.: 17 m2
 • Výměna vzduchu 5× 60 min.: 14 m2
 • Typ produkovaného vzduchu: PureDirect
 • AQI indikátor: Numerický barevný displej

Ideální pomocník

Inteligentní čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 je výkonným pomocníkem pro vylepšení kvality vzduchu. Díky trojí vrstvě filtrace a UV sterilizaci dokáže zachytit téměř všechno. Zvládne od mikroorganismů a virů a všech polétavých alergenů až po těkavé látky. Zlikviduje bez problémů i pachy z kouře či vaření a zachytí i chlupy domácích zvířat. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý vzduch a pohodu.

Dýchejte čistý vzduch

Většina z nás tráví v průměru až 93 % svého života uvnitř budovy, kde je podstatně horší vzduch než venku. Čistička vzduchu je výborný pomocník, který si s tímto úkolem hravě poradí. Postará se o zdravý a čistý vzduch. Přehledný displej vás informuje o kvalitě vzduchu, který dýcháte. Čistička vzduchu monitoruje vzduch nejen v její blízkosti, ale v celé vaší místnosti a poskytuje čistý vzduch všude kolem vás díky 360stupňové filtraci DuPont™.*

4 úrovně čištění

 • Omyvatelný předfiltr - prach a chlupy domácích zvířat
 • HEPA filtr - alergeny do velikosti 0,3 mikronů
 • Uhlíkový filtr - určité plyny a pachy
 • UV sterilizace - ničí a omezuje mikroby a viry

* V laboratorním testu UV lampa zabila 99 % Staphylococcus aureus a Pseudmonas aeruginosa. "

SensorPod na monitorování kvality ovzduší

Bylo prokázáno, že dálkové monitorování nabízí přesnější údaje o kvalitě vzduchu v místnosti. Snímač SensorPod měří kvalitu vzduchu a tyto hodnoty posílá zpět do čističky. Automaticky upravuje rychlost ventilátoru v závislosti od hodnot kvality vzduchu.

Certifikace ECARF

Evropské středisko pro výzkum alergií (ECARF) oceňuje čističky vzduchu, které dosahují měřitelné zlepšení kvality vzduchu, pro stanovenou velikost místnosti v každodenním provozu. Čističky do velké míry dokážou odstranit alergeny z vnitřního vzduchu, což je vhodné zejména pro alergiky a astmatiky.

Technologie proudění vzduchu

Technologie proudění vzduchu Leitz TruSens PureDirect byla navržena pro efektivní distribuci čistého vzduchu. Mnoho čističek může v místnosti zanechávat tzv. mrtvé zóny. Ty čističky, které vypouštějí vzduch jen v jednom směru, vytvářejí v některých místech oblasti s nízkou cirkulací vzduchu, nebo dokonce oblasti, kde žádný vzduch necirkuluje. PureDirect má samostatné proudy vzduchu, které tyto mrtvé zóny minimalizují.

Funkce PUREDIRECT

O optimální distribuci čistšího vzduchu po místnosti se postará inteligentní čistička vzduchu Leitz TruSens Z-2000 díky duálnímu proudění vzduchu PUREDIRECT.

SensorPod externí monitor

Vzdálené, zcela tiché čidlo umožňuje, že nemusíte mít čističku ve své blízkosti a zároveň víte, že váš vzduch je perfektně čistý.

Moderní displej a design

Na vrchní straně čističky je moderní LED displej, který zobrazuje kvalitu vzduchu a zároveň umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání. Design je nejen krásný, ale také kompaktní a praktický pro rychlou instalaci a snadné přemístění, například na noc z obývacího pokoje do ložnice.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 64 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ne

Další vlastnosti

Značka: Leitz trusens
? Smart: Ne
Vzduchový výkon: 199 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 22,3 cm
Výška: 56,7 cm
Hloubka: 22,3 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Příkon: 28 W

Další parametry

Display: LED
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr, Předfiltr

Ostatní

Kód produktu: 2415113EU

Všechny parametry

Recenze Leitz Trusens Z-2000

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Leitz Trusens Z-2000