Ledvance UVC Air Purifier

Maximální hlučnost: 38 db, Smart (ovládání mobilem): Ne Více info

Popis produktu

Čistička vzduchu Ledvance UVC Air Purifier v moderním provedení se ideálně hodí do malých prostor či motorových vozidel. Díky patentované technologií Violeds UV-C LED s HEPA filtrem H13 provede čištění, sterilizaci a dezodorizaci vzduchu bez použití chemikálií. Eliminuje až 99,9 % bakterií a virů (včetně SARS-COV-2). HEPA filtr H13 odstraňuje zápach a pevné částice až do 2,5 mikronů. Kombinace UV-C LED systému společně s filtrem odstraňují různé zápachy, jako např. cigaretový kouř a dezodorizuje vzduch. Čističku vzduchu můžete položit na jakoukoliv plochu, nebo jej stačí vložit do držáku nápojů ve vozidle.

Ledvance UVC Air Purifier

  • Pročistí prostor o objemu až 8 m³ za jednu hodinu
  • Kompaktní velikost
  • Technologie Violeds UV-C LED s HEPA filtrem H13
  • Eliminuje až 99,9 % bakterií a virů
  • Odstraňuje zápachy
  • Tichý provoz
  • Napájení prostřednictvím USB

Čistý vzduch díky kompaktní čističce

Stylová a kompaktní čistička vzduchu Ledvance UVC Air Purifier díky UVC LED diodám Violeds odstraňuje až 99,9 % bakterií, virů a nepříjemných pachů. HEPA filtr zachycuje ultrajemné částice až do 2,5 mikronů. Čistička se skvěle hodí do jakéhokoli malého prostoru, jako je například kancelář, auto, koupelna a jiné.

Spolehlivý výkon

Čistička vzduchu pročistí prostor o objemu až 8 m³ za jednu hodinu. Je vybavena 3 nastavitelnými rychlostmi- nízká, střední a vysoká, takže si ji umíte přizpůsobit podle vašich potřeb. Potěší také velmi tichý provoz, která nepřesahuje 38 dB. Díky kompaktní velikosti a napájení USB se postará o vaše zdravé prostředí téměř kdekoliv.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 38 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ledvance UVC Air Purifier

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno