LED Lenser NEO 10R čelovka modrá

Nákupem získáte 23,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Čelová svítilna LED Lenser NEO 10R se řadí mezi nejvýkonnější čelové svítilny dané řady. Je určena především pro noční běh, ale využití nachází i při různých nočních aktivitách jako turistika, kemping a podobně. LED světlo zprostředkuje výkon až 600 lm s dobou svícení až 120 hodin a dosvitem neuvěřitelných 150 metrů. Je odolná proti prachu a vodě podle standardu IP57. Disponuje akumulátorem, který se nabíjí pomocí USB kabelu. V balení se nachází hrubý pás, pomocí kterého si lze svítidlo upevnit na těle, a tedy zamezit oslepování při běhu ve skupině, prodlužovací kabel pro možnost uložení akumulátoru mimo hlavu a vertikální bateriový box pro větší komfort při běhu. Pro lepší viditelnost v davu má na zadní straně umístěny červené LED světlo. Nechybí funkce včasného varování při vybíjení baterie. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Advanced Focus System

Unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby vznikla spojením reflektoru a čočky. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem ze širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku. Ostření se provádí posunutím hlavy svítilny dopředu tak přijde zaostření, v opačném případě dozadu dojde k rozostření. Svítilny LED Lenser jako jediné na světě využívají principu lomu světla.

Energy Saving and Constant Current Program

Je možné volit mezi dvěma režimy svícení: úsporným (Energy Saving) a konstantním (Constant Current). Úsporný program se světelným výkonem pozvolna přizpůsobuje stavu baterie a světelný výkon svítidla pomalu klesá společně s energii v baterii. Tzn. světelný výkon padá nejprve na 50 %, následně po 25 minutách na 15 % a následně úplně zhasne. Svítidlo tak svítí déle se slabším výkonem. U konstantního programu svítí světlo na plný výkon a na posledních 5 minut přepne na 60 % výkon, potom zhasne úplně. Přepínat mezi programy lze pomocí ovladače: osmkrát stisknout a následně 5 sekund podržet. Přepnutí do úsporného režimu Energetického režimu je signalizováno vysokou světelností a postupném ztlumení se. Po 3 sekundách se úplně vypne. Přepnutí do režimu konstantního proudu je signalizováno vysokou světelností a náhlém vypnutí po 3 sekundách.

Vlastnosti Energy Saving Program

 • Dosah světla: 150/100/20 m
 • Světelný tok: 600/250/10 lm
 • Doba svícení: 10/15/120 h

Vlastnosti Constant Current Program

 • Dosah světla: 130/20 m
 • Světelný tok: 400/10 lm
 • Doba svícení: 6/70 h

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet LED 1
 • Počet režimů svícení 3
 • Dosvit 150 m
 • Světelný výkon 600 Lumen

Další vlastnosti

Značka: Led lenser

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 15 cm
Hmotnost: 18 g
Výška: 12 cm
Hloubka: 9 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x Li-ion akumulátor, USB kabel, magnetické nabíje

Další parametry

Počet LED: 1
Počet režimů svícení: 3
Dosvit: 150 m
Světelný výkon: 600 Lumen

Energetické údaje

Zdroj: 1x Li-ion akumulátor

Ostatní

Kód produktu: 500917

Všechny parametry

Recenze LED Lenser NEO 10R čelovka modrá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LED Lenser NEO 10R čelovka modrá