LED televize TCL Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Cenové rozpětí

Mohlo by Vás zaujmout

  • Cena s kódem 0
  • Cashback 0
  • Akce 0

Hodnocení

Smart ?

Úhlopříčka ?

Zobrazit všechny hodnoty

Úhlopříčka ?

Typ obrazovky ?

Wi-Fi ?

Bluetooth ?

OS TV

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Typ signálu ?

Duální tuner

Hloubka barev

Barva

Výška

Výška s podstavcem

Hmotnosť

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Třída energ.účinnosti ?

  • A + 0
  • A 0
  • B 0
  • D 0

Přidat další parametry

Vymazat všechny filtry

Produkty

Proč vsadit na LED technologii?

Kvalitnější obraz i lepší životnost. To jsou důvody, proč LED televize vyhrávají v konkurenčním boji s technologií LCD. Takže jednoznačně platí, že když kupujete novou TV, s LED neuděláte chybu. Nadstavbou jsou potom OLED, QLED nebo AMOLED, které nabídnou ještě o trochu lepší kontrast nebo temnější černou barvu. Ani klasická „LED TV“ ovšem v žádném případě nepatří do starého železa, a to díky skvělému poměru ceny a kvality.

Proč vsadit na LED od TCL?

Právě poměr ceny a kvality je jeden z hlavních důvodů, proč zákazníci stále častěji sahají po televizích TCL. V roce 2019 byly televize TCL dostupné už ve 160 zemích světa.

Kromě spolehlivé LED technologie může tato společnost nabídnout širokou škálu smart televizí, Android TV, 4K televize, několik modelů TCL s podporou Google Assistant a také jistotu, že všechny televize TCL v nabídce českých prodejců podporují DVB-T2.