LED Lenser MH11 černo-oranžová

Nákupem získáte 39,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Čelová svítilna LED Lenser MH11 v černo-oranžovém provedení je splněným přáním všech outdoorových nadšenců, vhodná je pro noční turistiku, kempování a veškeré aktivity během noci. S excelentním výkonem 1 000 lm dosvítí až na vzdálenost 320 metrů. Mimo to je vybavena externí nabíječkou, kterou dokážete nabít náhradní akumulátory za přibližně 7 hodin. Vybavena je inovativním systémem uchycení, díky kterému proměníte čelovku na multifunkční ruční svítilnu během několika jednoduchých pohybů. Následně si ji můžete bezpečně připnout pomocí klipu na oblečení, pásek či batoh. Čelovka má dva energetické režimy. Režim Energy Saving určený pro co nejdelší dobu svícení a režim Constant Current nabízí stálý výkon po celou dobu svícení. Kromě toho je vybavena LED diodou s možností změny barvy světla a indikátorem vybití. Čelovka na jedno nabití vydrží svítit 4-100 hodin. Ve srovnání s jinými modely čelovek řady LED Lenser tuto dokážete ovládat pomocí aplikace vaším mobilním telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

LED Lenser MH11

Futuristická čelovka splňuje ty nejpřísnější požadavky a parametry řady čelovek LED Lenser. Mezi technologie, které odlišují čelovky LED Lenser od ostatních, je například technologie Advanced Focus System či Speed ​​Focus, ale zejména excelentní výkon až 1 000 lm s dosvitem 320 metrů a jednoduché a rychlé nabíjení. Kromě nabíjení nabízí celou řadu moderních prvků, se kterými se vaše čelovka stane doslova třetím okem. Pomocí aplikace pro mobilní zařízení LED Lenser Connect lze čelovku připojit k mobilnímu telefonu a ovládat ji na dálku. Bezpečný a bezproblémový chod zajišťuje hliníkový chladič, nastavitelný výkyvný mechanismus umožňuje posvítit si kdykoliv a kdekoliv podle vaší potřeby. Nutnost dobití akumulátoru vám vždy připomene indikátor stavu. Svítidlo má i RGB LED diodu s možností změny barvy světla na modrou, červenou a zelenou, a to bez nutnosti použití filtrů. Pokročilý zaostřovací systém poskytuje intuitivní nastavení světelného kužele. Čelovka disponuje také technologií Optisense, která umí světlo čelovky automaticky přizpůsobovat okolním světelným podmínkam. Se stupněm ochrany krytí IP54 je čelovka odolná proti prachu i vodě.

Vlastnosti

 • Dosah světla: 320 m
 • Světelný tok: 1 000 lm
 • Doba svícení: 4-100 hodin
 • Možnost nabíjení: ano
 • Ovládání čelovky prostřednictvím technologie Bluetooth
 • Podpora mobilní aplikace LED Lenser Connect
 • Certifikát odolnosti: IP54
 • Baterie: Li-Ion 11,84 Wh/3 200 mAh, označení 501001
 • Prodloužená záruka: 7 let

Advanced Focus System

Unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby, vznikla spojením reflektoru a čočky. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem ze širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku. Ostření se provádí posunutím hlavy svítilny dopředu, čímž dojde k zaostření, v opačném případě posunutím dozadu dojde k rozostření. Svítilny LED Lenser jako jediné na světě využívají principu lomu světla.

Multicolor Light

LED dioda s možností změny barvy světla (červená, modrá zelená).

Optisense Technology

Automatická regulace intenzity světla na základě světelných podmínek v okolním prostředí.

Emergency Light

Automatické zapnutí svítilny v momentě, kdy je připojena do nabíječky a dojde k výpadku elektrické proudu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet LED 1
 • Počet režimů svícení 4
 • Dosvit 320 m
 • Světelný výkon 1000 Lumen

Další vlastnosti

Značka: Led lenser

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Hmotnosť: 179 g

Obsah balení

Obsah balení: Li-ion AKU, USB kabel, mag. nabíjení, pouzdro

Další parametry

Počet LED: 1
Počet režimů svícení: 4
Dosvit: 320 m
Světelný výkon: 1000 Lumen

Energetické údaje

Zdroj: Li-ion

Ostatní

Kód produktu: 502166

Všechny parametry

Recenze LED Lenser MH11 černo-oranžová

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LED Lenser MH11 černo-oranžová