Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500AT černý


Rýžovar, Příkon: 500 W, Celkový čistý objem: 1,5 l, Počet dávek rýže: 4, Různé druhy rýže, Ochrana proti vyvařování vody, Automatické vypnutí, Zabezpečení proti přehřátí, Barva: antracitová. Více info


Cena 2 279 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

11×

98% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Lauben Low Sugar Rice Cooker je víceúčelový rýžovar, se kterým připravíte k dokonalosti všechny druhy rýže a díky 6 nastavitelným režimům rychle vytvoříte zdravá a chutná jídla.

Rýžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500AT

 • Funkce low sugar
 • Jednoduchá údržba
 • 6 nastavitelných režimů
 • Časovač
 • Dotykový displej
 • Nepřilnavý povrch
 • Funkce keep warm
 • Cool touch technologie

Low sugar

Příznivce zdravého životního stylu potěší rýžovar Lauben zejména funkcí low sugar. Speciální technologie během vaření automaticky oddělí přebytečné cukry od škrobu, který obsahuje rýže. Tyto přebytečné rychlé cukry jsou v průběhu vaření od rýže separovány a přeměněny na želatinu ve vnitřní poklici. Pokud často jíte ve spěchu, a přesto se chcete stravovat zdravěji, Lauben Low Sugar Rice Cooker je pro vás tím správným pomocníkem. Nutričně bohaté sacharidy v rýži zůstanou a přebytečné cukry skončí v odpadu, místo ve vašem jídelníčku.

Multifunkční využití

K perfektně uvařené rýži, která je vláčná, a tak akorát na skus, často vede trnitá těsta. S rýžovarem Lauben připravíte jakýkoli druh rýže přesně al dente, stisknutím jednoho tlačítka. Rýží to ale teprve začíná. Rýžovar si díky 6 chytrým funkcím poradí i s jinými surovinami. Během několika minut připravíte lahodné polévky, nadýchanou ovesnou kaši nebo luštěniny bohaté na bílkoviny. Samozřejmostí je funkce opětovného ohřevu. Chcete si vychutnat dokonale připravené, zdravé a chutné jídlo? Stačí si na displeji zvolit požadovaný režim a počkat na bezvadný výsledek.

Rychle, chutně a efektivně

Lauben Low Sugar Rice Cooker vám bude v kuchyni krýt záda. Díky funkci časovače na vás může čekat hotové jídlo připravené k servírování hned po příchodu domů. Návštěva hlásí zpoždění a vy už jste chtěli chystat na stůl? Nevadí. S funkcí keep warm rýži snadno udržíte v teple i několik hodin, aniž by se rozvařila a ztratila dokonalou chuť nebo strukturu. S rýžovarem Lauben je příprava jídla rychlá a jednoduchá, ale také zdravá.

Jednoduché ovládání, prémiový design

Ovládání rýžovaru je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný režim si nastavíte na dotykovém displeji, na kterém můžete kontrolovat teplotu a dobu vaření. Rýžovar Lauben je zároveň stylovým designovým doplňkem, díky svému minimalistickému provedení, za které právem získal dvě prestižní designová ocenění. Ani při jeho funkčnosti se nečekejte kompromisy. Díky protiskluzovým nožičkám zůstane vždy na svém místě a technologie cool touch zajistí, že se o něj nikdy nespálíte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 1.5 L
Příkon 500 W
Ochrana proti vyvař.vody Ano
Počet dávek rýže 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

11 recenzí Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500AT černý

98% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

9. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze NehodnocenoMartin

6. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • krásný vzhled
 • výborná rýže bez práce a bez hlídání

Gabriela

8. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Design. Můžu vařit i jiná jídla.
 • Design.

Šikovný přístroj. Ovládat zvládne každý.


Ondrej

17. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


Dělá, co má