Lanaform Wake-Up-Scents


Aroma difuzér, Pro velikost místnosti: 20 m2, Objem vodního zásobníku: 100 ml, Délka provozu: 6 h, Barva: bílá. Více info


Cena 1 449 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Probouzení a usínání nebylo nikdy tak příjemné, jaké může být s Lanaform WAKE-UP-SCENTS. Zařízení simuluje východ a západ slunce, můžete si zvolit zda dáte přednost rádiu nebo zvukům přírody, vybírat si můžete ze 6 úrovní osvětlení a v neposlední řadě si můžete vychutnávat oblíbenou vůni vašeho éterického oleje.

Lanaform WAKE-UP-SCENTS

  • Simulátor východu a západu slunce
  • Difúze éterických olejů
  • Rádio/zvuky přírody
  • Noční nebo atmosférické osvětlení

Jemné probuzení i usínání

Pokud ráno vykročíme z postele špatnou nohou, máme často zkažený celý den. S Lanaform WAKE-UP-SCENTS bude probouzení příjemné a do nového dne vstoupíme pozitivně naladěni.
Simulátor východu slunce v našem těle stimuluje produkci hormonů, jak to dělají opravdové sluneční paprsky. Spolu s rozptýlením éterických olejů to bude dokonalá kombinace pro příjemné a klidné probouzení. 

Jelikož má i simulátor západu slunce, budete moci využít výhody červeného světla, abyste do spánkové hladiny prošly osvobození od myšlenek z celého dne.

Simulátor východu slunce

  • 30 minut před probuzením začne bílé světlo osvětlovat vaši ložnici, aby vaše tělo jemně přešlo do stavu bdělosti.

     

Simulátor západu slunce

  • 30 minut před spaním se červené světlo postupně ztmavuje a nakonec se úplně vypne. Vlnová délka červeného světla vás povzbudí k tomu, abyste šli spát s intenzivnější sekrecí melatoninu a zároveň snížili produkci kortizolu, hormonu bdělosti.

Difúze éterických olejů

Některé esenciální oleje jsou aktivátory, které vám pomohou příjemněji se probudit nebo usnout. To je důvod, proč difúzní pozitivní a stimulující synergie umožní vašemu tělu snadněji se probudit a uklidňující a klidná synergie vám poskytne uklidňující způsob usínání.

Wake-Up Scents vám nabízí 6 různých světel:

  • 3 chladné barvy
  • 3 teplé barvy

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lanaform Wake-Up-Scents

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi