Lanaform Delight Mattress


Počet nastavení: 5,


Cena 3 690 Kč

36,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Masážní matrace Lanaform Delight Mattress nabízí shiatsu a akupresurní vibrační masáž. Matrace disponuje 10 vibračními motorky, které jsou rozmístěny po celé ploše, možností nastavení 5 předvolených režimů vibrací a 3 úrovně vibrací. Polštář shiatsu i akupresurní podložka se dají snadno oddělit od matrace a mohou se používat i samostatně. S odnímatelným polštářem můžete masáží shiatsu masírovat ramena, záda nebo nohy a cíleně v nich uvolnit svalové napětí a akupresurní podložka slouží ke stimulaci reflexních zón na zádech nebo jiných částech těla. Je vyrobena z měkkého flaušového materiálu a je vybavena ochranou proti přehřátí. Po 15 minutách používání se automaticky vypne.

Masážní matrace Lanaform Delight Mattress

 • 10 vibračních motorků
 • 5 předvolených režimů vibrační masáže
 • 5 oblastí masáže (krk, horní a dolní část zad, nohy, chodidla)
 • 3 úrovně intenzity vibrací
 • 3 vyhřívací zóny
 • Odnímatelný shiatsu polštář pro masáž krku, ramen, zad a nohou
 • 2 rotující hlavice
 • Střídavé otáčení nebo výběr směru otáčení hlavic
 • Odnímatelná akupresurní podložka, pro stimulaci reflexních zón
 • Automatické vypnutí po 15 minutách
 • Matrace z příjemné, velmi měkké tkaniny
 • Napájení: 12 V adaptér
 • Barva: černá

Odnímatelný polštář Shiatsu

Polštář shiatsu i akupresurní podložka se dají snadno oddělit od matrace a mohou se používat samostatně. Masáž lze provádět jak v sedě, tak i vleže na zemi či na posteli. S odnímatelným polštářem si jednoduše můžete masáží shiatsu masírovat ramena, záda nebo nohy a cíleně v nich uvolnit svalové napětí. Zcela nezávislé a praktické použití umožňují dvě integrovaná ovládací tlačítka - jedno pro nastavení směru otáčení masážních hlavic a druhé pro ovládání ohřevu. Masážní polštář má popruhy, které umožňují uchycení na opěradlo, pro masáž zad vsedě.

Akupresurní podložka

Akupresurní podložka může být umístěna na matraci nebo použita samostatně na stimulaci reflexních zón na zádech nebo jiných částech těla. Hlavní význam akupresurní podložky je založeno na pozitivních účincích akupunktury a tradiční čínské medicíny. Povrch podložky je pokryt množstvím malých terčíků, každý z nich má 26 akupresurních plastových jehel. Jakmile se tělo přitlačí na podložku, začnou jehly vyvíjet rovnoměrný tlak na četné reflexní zóny těla a stimulovat krevní oběh, tok lymfy a uvolňovat endorfiny. Akupresurní podložka je vhodná pro zmírnění bolesti zad, svalového napětí, únavy, stresu nebo nespavosti.

Vibrační masáž

Masážní matrace Lanaform Delight Mattress je skvělým pomocníkem, který pomáhá při bolesti zad, uvolňuje nahromaděné napětí v oblasti zad a pomáhá snižovat stres. Masážní matrace má 10 vibračních motorků rozmístěných po celé ploše, 5 předvolených režimů vibrací a 3 úrovně vibrací. V polštáři jsou 2 shiatsu hlavice, každá s 2 masážními výstupky. Směr otáčení hlavic je střídavý nebo směr otáčení je možné si navolit. Pro ještě větší relaxaci slouží funkce ohřívání, která je rozdělena do 3 zón: dvě jsou v matraci a jedna v polštáři shiatsu. Všechny tyto funkce mohou být naprogramovány současně nebo samostatně. Funkce automatického vypnutí zajistí, že se matrace po 15 minutách sama automaticky vypne, aby nedošlo k jejímu přehřátí. Matrace Delight Mattress je vyrobena z měkkého flaušového materiálu. Může být položena na pohovku, gauč, postel nebo podlahu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet nastavení 5

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lanaform Delight Mattress

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno