Lanaform Delight Mattress

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 339,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Masážní matrac Lanaform Delight Mattress nabízí shiatsu a akupresurní vibrační masáž. Matrace disponuje 10 vibračními motorky, které jsou rozmístěny po celé ploše, možností nastavení 5 předvolených režimů vibrací a 3 úrovně vibrací. Polštář shiatsu i akupresurní podložka se dají snadno odebrat od matrace a mohou se používat samostatně. S odnímatelným polštářem můžete masáží shiatsu masírovat ramena, záda nebo nohy a cíleně v nich uvolnit svalové napětí a akupresurní podložka slouží k stimulaci reflexních zón na zádech nebo na jiných částech těla. Je vyroben z měkkého flaušového materiálu a vybaven ochranou proti přehřátí a tak se po 15 minutách používání automaticky vypne. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Masážní matrace Lanaform Delight Mattress

 • 10 vibračních motorků
 • 5 předvolených režimů vibrační masáže
 • 5 oblastí masáže (krk, horní a dolní část zad, nohy, chodidla)
 • 3 úrovně intenzity vibrací
 • 3 vyhřívací zóny
 • Odnímatelný shiatsu polštář pro masáž krku, ramen, zad a nohou
 • 2 rotující hlavice
 • Střídavé otáčení nebo výběr směru otáčení se hlavic
 • Odnímatelná akupresurní podložka pro stimulaci reflexních zón
 • Automatické vypnutí po 15 minutách
 • Matrace z příjemné velmi měkké tkaniny
 • Napájení: 12V adaptér
 • Barva: černá

Odnímatelný polštář Shiatsu

Polštář shiatsu i akupresurní podložka se dají snadno odebrat od matrace a mohou se používat samostatně. Masáž lze provádět jak v sedě, tak i vleže na zemi či na posteli. S odnímatelným polštářem si jednoduše můžete masáží shiatsu masírovat ramena, záda nebo nohy a cíleně v nich uvolnit svalové napětí. Zcela nezávislé a praktické použití umožňují dvě integrované ovládací tlačítka - jedno pro nastavení směru otáčení masážních hlavic a druhé pro ovládání ohřevu. Masážní polštář má popruhy, které jej umožňují na opěradlo masáž zad vsedě.

Akupresurní podložka

Akupresurní podložka může být umístěna na matraci nebo použita samostatně na stimulaci reflexních zón na zádech nebo na jiných částech těla. Hlavní význam akupresurní podložky je založeno na pozitivních účincích akupunktury a tradiční čínské medicíny. Povrch podložky je pokryt množstvím malých terčíků, každý z nich má 26 akupresurních plastových jehel. Jakmile se tělo přitlačí na podložku, začnou jehly vyvíjet rovnoměrný tlak na četné reflexní zóny těla a stimulovat krevní oběh, tok lymfy a uvolňovat endorfiny. Akupresurní podložka je vhodná pro zmírnění bolesti zad, svalového napětí, únavy, stresu nebo nespavosti.

Vibrační masáž

Masážní matrace Lanaform Delight Mattress je skvělým pomocníkem, který pomáhá při bolesti zad, uvolňuje nahromaděné napětí v oblasti zad a pomáhá snižovat stres. Masážní matrace má 10 vibračních motorků rozmístěných po celé ploše, 5 předvolených režimů vibrací a 3 úrovně vibrací. Ve polštáři jsou 2 shiatsu hlavice, každá s 2 masážními výstupky. Směr otáčení hlavic je střídavý nebo směr otáčení je možné zvolit. Pro ještě větší relaxaci slouží funkce ohřívání rozdělena do 3 zón: dvě jsou v matraci a jedna ve polštáři shiatsu. Všechny tyto funkce mohou být naprogramovány současně nebo samostatně. Funkce automatického vypnutí zajistí ža se matrace po 15 minutách sám automaticky vypne aby nedošlo k jeho přehřátí. Matrace Delight Mattress je vyroben z měkkého flaušového materiálu. Může být položen na pohovku, gauč, postel nebo na podlahu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet nastavení 5

Další vlastnosti

Značka: Lanaform

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 75 cm
Hmotnost: 3600 g
Výška: 175 cm
Hloubka: 20 cm

Obsah balení

Obsah balení: akupresurní podložka

Funkce

Počet nastavení: 5

Ostatní

Kód produktu: LA110316

Všechny parametry

Recenze Lanaform Delight Mattress

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lanaform Delight Mattress