LaMetric Time inteligentní hodiny


Inteligentní hodiny, Barva černá, Hodiny, Promítání času, Probuzení rádiem, Opakované buzení, Celkový výkon: 4,0 W, Výstup pro sluchátka, Vestavěný displej, LED, Napájení: 230 V. Více info


Cena 4 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 46 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Inteligentní hodiny LaMetric Time vás okouzlí pixelovým designem, díky kterému si dokážete zobrazit vše důležité ve vaší inteligentní domácnosti. Nepřetržitý displej má nekonečné množství možností, zobrazováním všeho, od tradičního času po počasí a počet e-mailů, samostatně prostřednictvím Wi-Fi. O notifikacích budete upozorněni z jednoho místa, které si dokážete upravit podle sebe a tak vám už nic neujde. Spolupracuje s technologiemi inteligentní domácnosti, jako jsou wemo, Sonos, Philips Hue, Netatmo a společně přes IFTTT. Jednoduchá instalace smartphonem (přes Android a iOS), Wi-Fi připojení, stereo reproduktory, jakož i automatické přizpůsobení jasu pomocí senzoru dělají z inteligentních hodin LaMetric Time výbornou volbu.

Ukažte svou pravou tvář

Tvář vašeho zařízení si upravíte jak chcete, podle vlastního stylu využitím pixelového umění. Vždy si tak dokážete vybrat osobitý styl vašich hodin, podle vaší nálady, s nekonečnými možnostmi výběru. Speciální obrazovka dovoluje vyniknout vašemu specifickému designu i textu, bez problémů i z dálky.

Intuitivní design, který ocení každý

 S výjimečnou konstrukcí, která získala cenu designu Reddot, už nikdy nemusíte nastavovat čas sami. Inteligentní hodiny LaMertric se synchronizují prostřednictvím připojení Wi-Fi, automaticky přes internet, takže už se nemusíte bát, že se opozdíte. Zařízení disponuje množstvím funkcí a možnostmi rozšíření, díky čemuž najde rozsáhlé využití ve všech domácnostech, kancelářích nebo i v obchodech a podnikatelských účelech.

Inteligentní ovládání na dotek prstu

Ovládání je jednoduché a intuitivní prostřednictvím 3 velkých tlačítek, kterými si dokážete vybírat z různých možností. Levá a pravá tlačítka slouží k přepínání mezi aplikacemi a střední k potvrzení výběru akce. Rozhraní je tím pádem jednoduché a hodí se tak pro beznámahové ovládání pro každého.

Automatické nastavení hodnoty jasu během dne

Jednoduše čitelné ve dne v noci. Inteligentní hodiny LaMetric disponují ambientním světelným senzorem, který registruje množství světla v pokoji, v níž se nachází. Díky této informaci dokáže nastavit jas obrazovky automaticky tak, aby bylo zobrazení informací pohodlné pro vaše oči vždy, když to potřebujete.

Kontrola inteligentní domácnosti jediným pohledem

Zapojte do hry i vaši inteligentní domácnost a využijte inteligentní hodiny LaMetric k zobrazení informací a ovládání zařízení ve vaší domácnosti. Zkontrolujte si pokojovou teplotu a spotřebu energie, nebo si nechte zobrazit upozornění z bezpečnostních senzorů, prostřednictvím čehož budete mít vždy přehled a kontrolu nad vaším domovem. Prostřednictvím tlačítek na zařízení dokážete dokonce i zapínat/vypínat světla a ovládat různé akce. Inteligentní hodiny spolupracují se zařízeními Philips Hue, Sonos, wemo, Netatmo, jakož i hlasovými asistenty Amazon Echo a Google Assistent. Společné propojení zařízení funguje přes rozhraní IFTTT.

Interaktivní vybavení pro vaši hudbu

Chcete se vzbudit za zvuků vašeho oblíbeného rádia, nebo si jen užít vaši oblíbenou hudbu prostřednictvím kvalitních reproduktorů? Inteligentní hodiny LaMetric to hravě zvládnou a dokážou vaši hudbu přivést k životu i díky světelné show obrazovky zařízení. Propojením vašeho smartphonu a inteligentních hodin prostřednictvím Bluetooth je můžete využít jako Bluetooth hudební přehrávač pro vaše oblíbené aplikace, jako jsou Spotify, iTunes nebo Pandora.

Notifikace ze smartphonu bez námahy

Zůstaňte vždy ve spojení, i když nemáte zrovna po ruce váš smartphone, inteligentní hodiny LaMetric vás informují o všem, co se děje, vám stačí jen jediný pohled. Upozornění na telefonáty, oznámení z aplikací iMessage, WhatsApp, Skype, Facebook, Instagram, Twitter a dalších tak máte vždy po ruce. Pokud jste v produktivní náladě a nechcete být rušeni, ale potřebujete být informováni o některých důležitých upozorněních, můžete si jednoduše určit, které aplikace se zobrazí/nezobrazí na hodinách.

Jednoduché informace o čase v různých částech světa

V dnešní internetové době nekonečných možností má každý z nás buď kamarády, rodinu nebo známé v zahraničí. Různá časová pásma dokáží vytvořit množství neshod a zmeškaných telefonátů nebo jiných problémů. Možností zobrazení časů z různých částí světa budete vždy v obraze a dokážete si rychle a jednoduše zkontrolovat v případě potřeby, jaký čas dne je ve vybraných lokacích.

Unikátní funkce s rozsáhlou škálou využití

Aplikace pro inteligentní hodiny jsou vhodné nejen pro vaši domácnost, ale také byznys, a to v rozsáhlé škále využití. Sledování osobních účtů a notifikací, informace o počasí, časování tréninků, nejnovější zprávy a e-maily jsou vhodné pro osobní využití. Pro podniky a do firemních prostor se LaMetric hodí jako časovač setkání, pro motivaci kolegů, aby skončili včas, jako zobrazovač času, ale také slev a odkazů v obchodě a také k zakomponování do propagačních akcí.

Pohodlné nastavení prostřednictvím smartphonu

Inteligentní hodiny LaMetric slouží jako samostatné zařízení s aktualizacemi a komunikací prostřednictvím Wi-Fi, ke stažení aplikací a přídavných akcí využijete mobilní aplikaci LaMetric pro iOS i Android. Jednoduché a intuitivní ovládání a konfigurace jsou samozřejmostí, díky čemuž si můžete užívat škálu funkcí bez námahy s aktualizacemi v reálném čase.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 4 W
DAB Ne
RDS Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LaMetric Time inteligentní hodiny

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi