Lamax X9.1

Akční kamera, Typ rozlišení: 4K, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Optická stabilizace obrazu, Rychlost sériového snímání: 12 sn/s, Podpora paměťových karet: micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: H.264, MP4, H.265, Kapacita baterie: 1050 mAh, Wi-Fi, Typ konektoru HDMI: micro HDMI, V balení: J mount, fast plug-in, 3-axis connector. Více info

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Akční kamera LAmax X9.1 v šedém provedení s technologií HDR je vybavena 2" LCD displejem a integrovaným mikrofonem. Pro plynulé nahrávání disponuje gyro a optickou stabilizací obrazu (OIS). Umožňuje nahrávání videí v rozlišení 4K/30 fps. Nechybí voděodolné pouzdro až do hloubky 40 m. Kamera nabízí funkce slowmotion, Wi-Fi, kodek H.265, manuální nastavení či timelapse. Disponuje baterií s kapacitou 1 050 mAh a podporou karet microSHDC/SDXC. V konektorové výbavě má micro USB 2.0 a HDMI. Outodoorová kamera dokáže zaznamenat fotografie v rozlišení 12 Mpx. Samozřejmostí je dálkové ovládání v podobě náramku.

Záznamy ve vysoké 4K kvalitě

Outodoorová kamera v elegantním šedém provedení nabízí integrovaný 2" LCD displej. Kamera umožňuje zaznamenávat videa ve vysoké kvalitě 4K/30 fps, zásluhou čehož budou všechny vaše záznamy v bohatých barvách a plné ostrých detailů. Zážitky je ale také možné snímat v rozlišení HD/240 fps nebo Full HD/120 fps. Pro nadšence vodních sportů je zde praktické voděodolné pouzdro až do hloubky 40 m. Vaše akční videa můžete ukládat na paměťové karty microSDHC s kapacitou do 32 GB nebo microSDXC do 64 GB.

 

Užitečné funkce, které oceníte

Samozřejmostí je režim Slow-Motion, který umožňuje zpomalení záznamu až 4× při Full HD nebo 8× při HD. Aby byla všechna vaše videa na vysoké úrovni, je kamera vybavena integrovaným mikrofonem pro kvalitní zvuk. V případě, že se rozhodnete pro časosběrná videa, je zde praktická funkce timelapse.

 

Podpora Wi-Fi a ovládání na dálku

Akční kamera disponuje integrovaným modulem Wi-Fi, pomocí kterého umožňuje spárování se smartphonem nebo tabletem, který je vybaven operačním systémem Android nebo iOS. Pomocí praktické aplikace Lamax HI Cam můžete outodoorovou kameru na dálku ovládat, nastavovat, ale i stahovat již existující záznamy do telefonu a následně je sdílet. Komfortní ovládání na dálku vám poskytne ovladač v podobě náramku.

 

Baterie vždy v záloze

Jedinečné zážitky ve vysoké kvalitě zaznamenáte i díky možnosti manuálního nastavení. V případě potřeby je tak kdykoliv možné nastavit vyvážení bílé, ostrost, ISO, expozici nebo filtry. V balení se nachází jedna baterie s kapacitou 1 050 mAh. Ta se pyšní výdrží až 90 minut.

 

Technologie HDR a 6osá optická stabilizace obrazu

Outdoorová kamera Lamax X9.1 disponuje 6osou optickou stabilizací obrazu či podporou kodeku H.265, který vám při zachování maximální kvality videa ušetří dostatek místa. Podpora praktické technologie HDR vám pomůže s ostrým přechodem mezi stínem a světlem. Sportovní kamera automaticky zachytí pár fotografií po sobě s různou expozicí, a pak je spojí do jednoho.

 

Obsah balení: vodotěsné pouzdro, uživatelská příručka, USB kabel, dálkové ovládání a držák na tyčku, rám pro použití bez vodotěsného pouzdra, J mount, fast plug-in, 3osý konektor, samolepící držák rovný i zahnutý, adaptér na stativ a redukce, 2× 3M podložky, odlehčená dvířka pro lehčí záznam zvuku v pouzdře, utěrka z mikrovlákna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Stabilizace obrazu Optická
Odolné provedení Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Lamax X9.1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Rudolf

20. 1. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jednoduchá akční kamera se stabilizátorem obrazu.
  • Jednoduché ovládání.
  • Nízká hmotnost.
  • Zatím nic.

Jednoduchá akční kamera se stabilizátorem obrazu pro nenáročného uživatele za velmi výhodnou cenu.