Lamax X7.1 Naos


Akční kamera, Typ rozlišení: 4K, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rozlišení: 16 Mpx, Podpora paměťových karet: micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované obrazové formáty: jpeg, Video formáty: H.264, MP4, Kapacita baterie: 900 mAh, Wi-Fi, Typ konektoru HDMI: micro HDMI. Více info


Věrnostní cena 1 689 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 201 Kč.

Cena 1 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonná akční kamera Lamax X7.1 Naos vytváří záběry s nativním rozlišením 2,7K a obrazovou frekvencí 30 fps. Má zabudovaný 2" displej pro prohlížení pořízených záznamů. Předností je vytváření časosběrných videí ve skvělém 4K rozlišení. Dokáže vytvářet digitální fotografie s rozlišením 16 Mpx. O konektivitu se starají rozhraní HDMI, micro USB a Wi-Fi. Kamera pracuje s maximálním úhlem záběru 170°. Představuje odolné zařízení, které je voděodolné do hloubky až 30 m. Z funkcí potěší například režim sériových fotografií. K jednoduchému ovládání poslouží náramkový dálkový ovladač.

Úžasné záběry

S akční kamerou Lamax X7.1 Naos vytvoříte vysoce kvalitní záběry. Postará se o to technologie, díky níž kamera vytváří detailní obraz v nativním rozlišení 2,7K, což představuje až čtyřnásobně vyšší kvalitu než při rozlišení HD. Zařízení vytváří také časosběrné video. V tomto režimu kamera zaznamenává obraz v ultravysokém rozlišení 4K, při které už nebudete potřebovat postprodukční zásahy.

Vskutku akční

Nebojte se ji používat kdekoliv a kdykoliv. Kameru Lamax X7.1 Naos můžete upevnit na různé povrchy a předměty, či vzít si ji jako součást výstroje i do extrémního prostředí bez strachu z případného poškození. Zajistí to 23 kusů příslušenství, které se nachází v základním balení. Mezi nimi je i ochranné pouzdro, které zařízení bezpečně ochrání před nárazy a pády. Velkou výhodou je voděodolnost až do hloubky 30 m.

Jednoduché ovládání

Tělo kamery má integrovaný displej s velikostí úhlopříčky 2", který je určen pro náhled videa. Využít jej můžete i na nastavování a ovládání funkcí kamery. Abyste mohli možnosti kamery užívat naplno, je pro vás připraven náramkový dálkový ovladač. Ten si jednoduše připnete na zápěstí a i ve špatně přístupných lokalitách si vytvoříte dokonalý záznam. Jednou z možností ovládání je i bezdrátová síť. Za pomoci vestavěného Wi-Fi modulu se můžete připojit k mobilním zařízením a na dálku ji ovládat, popřípadě také stahovat vytvořené záběry přímo do mobilu, tabletu či počítače.

Více než kamera

Lamax X7.1 Naos neplní účel jen kamery, ale můžete ji využívat i jako digitální fotoaparát. S kvalitou vytvořených fotografií s rozlišením až 16 Mpx se vyrovná běžnému foťáku. Nabízí také režim sériových fotografií, který zaznamená několik fotografií v rychlém sledu. Tak si můžete vytvářet a uchovávat zachycené zážitky a události nejen formou videa, ale i jako statické fotografie.

Obsah balení: akční kamera Lamax X7.1 Naos, dálkové ovládání, vodotěsné pouzdro, držák na trubku, rám pro použití bez vodotěsného pouzdra, J mount, Fast plug-in, Quick clip mount, samolepicí držák rovný (2 ks), 3axis connector (3 části), adaptér na stativ, stativová redukce, univerzální pásky se suchým zipem, náhradní 3M podložky (2 ks), USB kabel, li-ion baterie, náhradní dvířka, stahovací pásky, ocelové lanko, utěrka z mikrovlákna, uživatelská příručka.
 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 16 Mpx
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lamax X7.1 Naos

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi