Lamax X3.1 Atlas černá


Akční kamera, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rozlišení: 16 Mpx, Podpora paměťových karet: micro SDHC, micro SDXC, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1050 mAh, Wi-Fi, Typ konektoru HDMI: micro HDMI. Více info


Cena 1 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Lamax X3.1 Atlas je všestranná akční kamera, která bude nahrávat krásná a ostrá videa v nativním rozlišení 2,7K při 30 snímcích za sekundu. Videa tak budou vždy ostrá, plynulá a plná detailů. Kamera nabízí možnost nahrávání slow-motion videí a time-lapse videa. Samozřejmostí je také možnost tvorby až 16Mpx fotografií, kamera také podporuje sériové snímání. S úhlem záběru 160° budou záběry širokoúhlé a neunikne vám tak žádný detail. Kamera je vybavena 2" LCD displejem. Nechybí ani podpora Wi-Fi připojení pro přenos nahraného obsahu do vašeho telefonu. Ke kameře je dodáváno kompletní příslušenství, včetně dálkového ovládání.

Kvalitní a ostrá videa

Lamax X3.1 Atlas má nativní rozlišení 2,7K, což umožňuje nahrávání velmi kvalitních videí, která budou ostrá a plná detailů. Díky širokému úhlu záběru, který dosahuje 160°, budete mít na videu vždy vše, co se před vámi bude odehrávat. Samozřejmostí je také možnost nahrávání videí v nižším rozlišení a při vyšší snímkové frekvenci, díky tomu lze nahrávat i zpomalená videa. Veškerý nahraný obsah lze ukládat na SD kartu s maximální kapacitou 64 GB. Časosběrná videa lze nahrávat až ve 4K rozlišení.

 

Integrované Wi-Fi připojení

Skvělou funkcí je také Wi-Fi připojení. Prostřednictvím aplikace lze tak s kamerou spárovat váš telefon. Do telefonu pak budete moci přenášet fotky a videa rychle a bez použití kabelu. Z telefonu budete moci nahraný obsah rovnou sdílet na sociálních sítích s vašimi přáteli.

 

Krásné fotografie a LCD displej

Kamera Lamax X3.1 Atlas zvládne také vytvářet krásné a detailní snímky v maximálním 16Mpx rozlišení. Aby vám neunikl žádný moment, lze také aktivovat sériové snímání. Pro kontrolu pořízených záběrů a nastavení kamery je kamera vybavena 2" LCD displejem. Kameru lze také připojit k televizoru díky přítomnosti HDMI konektoru.

Bohaté příslušenství

K této kameře dostanete také veškeré potřebné vybavení, které vám umožní připevnění kamery k čemukoliv. V balení také nebude chybět praktický dálkový ovladač, který lze připnout na ruku. V balení se dále nachází také voděodolný kryt, který umožní nahrávat vaše zážitky i pod vodou v maximální hloubce 30 metrů. Nechybí ani baterie s kapacitou 1 050 mAh. S touto kapacitou zvládne kamera na jedno nabití nahrávat záznam ve Full HD rozlišení až 90 minut. Opětovné nabití baterie trvá cca 2 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 16 Mpx
Odolné provedení Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Lamax X3.1 Atlas černá

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

31. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


Vyhovujici