Lamax X3.1 Atlas černá

Lamax X3.1 Atlas je všestranná akční kamera, která bude nahrávat krásná a ostrá videa v nativním rozlišení 2,7k při 30 snímcích za sekundu. Videa tak budou vždy ostrá, plynulá a plná detailů. Kamera nabízí možnost nahrávání slow-motion videí a time-lapse videa. Samozřejmostí je také možnost tvorby až 16 Mpx fotografií, kamera také podporuje sériové snímání. S úhlem záběru 160° budou záběry širokoúhlé a neunikne vám tak žádný detail. Kamera je vybavena 2" LCD displejem. Nechybí ani podpora WiFi připojení pro přenos nahraného obsahu do vašeho telefonu. Ke kameře je dodávané kompletní příslušenství, včetně dálkového ovládání. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 35 %

Popis produktu

Kvalitní a ostrá videa

Lamax X3.1 Atlas má nativní rozlišení 2,7k, což umožňuje nahrávání velmi kvalitních videí, která budou ostrá a plná detailů. Díky širokému úhlu záběru, který dosahuje 160°, budete mít na videu vždy vše, co se před vámi bude odehrávat. Samozřejmostí je také možnost nahrávání videí v nižším rozlišení a při vyšší snímkové frekvenci, díky tomu lze nahrávat i zpomalená videa. Veškerý nahraný obsah lze ukládat na SD kartu s maximální kapacitou 64 GB. Časosběrná videa lze nahrávat až ve 4k rozlišení.

Integrované WiFi připojení

Skvělou funkcí je také WiFi připojení. Prostřednictvím aplikace lze tak s kamerou spárovat váš telefon. Do telefonu pak budete moci přenášet fotky a videa rychle a bez použití kabelu. Z telefonu budete moci nahraný obsah rovnou sdílet na sociálních sítích s vašimi přáteli.

Krásné fotografie a LCD displej

Kamera Lamax X3.1 Atlas zvládne také vytvářet krásné a detailní snímky v maximálním 16 Mpx rozlišení. Aby vám neunikl žádný moment, lze také aktivovat sériové snímání. Pro kontrolu pořízených záběrů a nastavení kamery je kamera vybavena 2“ LCD displejem. Kameru lze také připojit k televizoru díky přítomnosti HDMI konektoru.

Bohaté příslušenství

K této kameře dostanete také veškeré potřebné vybavení, které vám umožní připevnění kamery k čemukoliv. V balení také nebude chybět praktický dálkový ovladač, který lze připnout na ruku. V balení se dále nachází také voděodolný kryt, který umožní nahrávat vaše zážitky i pod vodou v maximální hloubce 30 metrů. Nechybí ani baterie s kapacitou 1050 mAh. S touto kapacitou zvládne kamera na jedno nabití nahrávat záznam ve fullHD rozlišení až 90 minut. Opětovné nabití baterie trvá cca 2 hodiny.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • GPS Ne
  • Rozlišení 16 Mpx
  • Odolné provedení Ano

Další vlastnosti

Značka: Lamax
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
Typ konektoru HDMI: micro HDMI

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,2 mm
Výška: 41 mm
Délka: 29,8 mm
Hmotnost: 58 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ne

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Vestavěný displej: Ano

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDXC, micro SDHC

Baterie

Kapacita baterie: 1050 mAh

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ne

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC

Blesk

Vestavěný blesk: Ne

Obrazový senzor

Rozlišení: 16 Mpx

Video

Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Ostatní

Kód produktu: 8594175352092

Všechny parametry

Recenze Lamax X3.1 Atlas černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lamax X3.1 Atlas černá