Lamax W9


Wi-Fi: Ano, GPS: Ne, Rozlišení: 16 Mpx, Stabilizace obrazu: digitální, Odolné provedení: Ano,


Cena 2 988 Kč

Sleva 46 % z původní cena: 5 490 Kč Zobraziť nápovědu

29,88 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Outdoorová kamera Lamax W9 v černé barvě zachytí vaše dobrodružství ve výborném 4K nebo Full HD videu nebo na 16 Mpx fotce. Vybavená 2" dotykovým displejem čitelným i na slunci a elektronickou stabilizací EIS pro dokonale ostrý obraz. S kamerou můžete natáčet i pod vodou. Videa se ukládají na paměťový microSD kartu ve formátu H.265. Přes Wi-Fi můžete odesílat a sdílet videa a fotografie . Ideální na tvorbu časosběrných i slowmotion videí. Umožňuje natočit až 90 minutový záběr. Nabíjení probíhá přes oboustranný konektor USB-C. Kompatibilní s operačním systémem Windows XP/Vista/ 7/8/10, MacOS.

Vydrží i pod vodou

Lamax W9 vás bude provázet na vašich cestách. Díky jejím kompaktním rozměrům si najde vždy místo ve vašem kufru nebo batohu. Pomůže vám zaznamenat vše důležité na souši i pod vodou. Tělo kamery je vodotěsné a zvládne ponoření až do 12 metrové hloubky, bez nutnosti použít pouzdro.

Záznamy v 4K rozlišení

Outodoorova kamera nabízí integrovaný 2" LCD displej s jednoduchým dotykovým ovládáním, na kterém uvidíte natočené záběry i na přímém slunci. Kamera umožňuje zaznamenávat videa ve vysoké kvalitě 4K/30 fps, zásluhou čehož budou všechny vaše záznamy v bohatých barvách a plné ostrých detailů. Také je možné snímky snímat v rozlišení Full HD (1920x1080 pixelů) při 120 snímcích za sekundu nebo v HD rozlišení. Baterie s kapacitou 1100 mAh zvládne nahrávat až 90 minutové videa. V balení se nachází další baterie, takže čas nahrávání se prodlouží o dalších 90 minut. Nabíjení kamery trvá cca 105 minut.

Podpora Wi-Fi

Akční kamera disponuje integrovaným modulem Wi-Fi, pomocí kterého umožňuje spárování s chytrým telefonem nebo tabletem, který je vybaven operačním systémem Android nebo iOS. Záběry tak rychle pošlete vašim známým. Komfortní ovládání na dálku vám poskytne ovladač v podobě náramku. Kamera disponuje  micro HDMI a oboustranným USB-C konektorem, který poslouží k nabíjení nebo přenos dat.

Natáčejte a fotografujte

Lamax W9 je možné využívat i jako digitální fotoaparát. Snímač zhotovuje fotografie s rozlišením až 16 Mpx, co se kvalitou vyrovná běžným foťákem. Nabízí také režim automatický časosběrné, díky čemuž můžete zachytit roje padajících hvězd či vyhádzajúce slunce. Kamera dokáže vytvořit Timelapse video tak, že vy ho už můžete rovnou poslat kamarádem. Všechny fotografie (formát JPG) a videa (formát MP4, H.264, H.265) se ukládají do paměti karty microSD s kapacitou až do 128 GB.

Bez rušivých momentů

Elektronická stabilizace EIS vykoná skvělou práci při natáčení hlavně rychle se pohybujících objektů nebo scén. Díky ní si můžete ve výsledku podívat plynulé video. Vyzkoušejte natáčení slowmotion videí právě s touto akční kamerou. I ten nejmenší detail a pohyb zachytí při natáčení v HD rozlišení (1280x720 pixelů). Při zpomaleném záběru při 240 snímcích za sekundu uvidíte i kapky deště.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 16 Mpx
Stabilizace obrazu digitální
Odolné provedení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lamax W9

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno