Lamax W7.1 akční kamera černá


Akční kamera, Dotyková obrazovka, Odolné provedení, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rozlišení: 16 Mpx, Podpora paměťových karet: micro SD, Ukládací médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: jpeg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 1350 mAh, Wi-Fi, Typ konektoru HDMI: micro HDMI, V balení: vodotěsné pouzdro (do 40 m), baterie, 2x samolepíc. Více info


Cena 3 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 33 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Akční kamera Lamax W7.1, vodotěsná (do 12 m), 4K, 2" dotykový TFT LCD displej, přední 1,4" TFT LCD displej, 16 Mpx, snímková frekvence při videu 30 sn/s, Micro SD až do 128 GB, jpg, MP4, maximální rozlišení videa 3840 × 2160 px, baterie s kapacitou 1 350 mAh, výdrž baterie 120 minut, Wi-Fi, micro HDMI, černé provedení, v balení vodotěsné pouzdro (do 40 m), baterie, 2× samolepící držák, Fast plug-in, J-mount, držák na tyč (řídítka), 3-axis konektor, 3M nálepky 2×, adaptér na stativ, stativová redukce, Micro USB kabel, utěrka z mikrovlákna.

Kompaktní provedení s nahráváním v 4K rozlišení

Akční kamera Lamax W7.1 nabízí jednoduché a kompaktní provedení, ideální na výlety za dobrodružstvím. Disponuje 2" zadním displejem, který lze ovládat dotykem a 1,4" předním displejem, který pomáhá při tvorbě kompozice. Videa lze nahrávat v detailním 4K rozlišení (30 sn/s), ve Full HD rozlišení (120 sn/s) nebo HD rozlišení (240 sn/s). Díky funkci slowmotion lze nahrávat i zpomalená videa ve Full HD bez ztráty kvality.

Elektronická stabilizace MAXsmooth

Pokud potřebujete zachytit akční scénu v pohybu, se stabilizací MAXsmooth to nebude žádný problém. Postará se o to, aby video nebylo roztřesené a vy si tak můžete pohodlně zavzpomínat na adrenalinový zážitek. Díky integrované Wi-Fi a mobilní aplikaci je možné natočené videa a fotky (16 Mpx) ihned sdílet.

Baterie s 2hodinovou výdrží a odolnost

Kapacita baterie je 1 350 mAh. To umožňuje akční kameře až 2 hodiny nahrávání videa ve Full HD rozlišení. Kamera je vodotěsná, takže ji můžete používat i při potápění až do 12 metrů. Použitím vodotěsného pouzdra stupeň voděodolnosti vyšší (až do 40 m).

Bohaté příslušenství v balení

V balení spolu s akční kamerou naleznete vodotěsné pouzdro (pro použití až do 40 m), baterii, samolepicí držák (2 ks) pro uchycení na hladký povrch, Fast plug-in pro rychlé nacvaknutí do držáku, držák na tyčku pro upevnění například na řídítka , J-mount pro rychlé nacvaknutí s vyvýšením, 3-axis konektor pro upevnění v libovolném směru, 3M nálepky (2 ks) pro opětovné nalepení samolepicího držáku, adaptér na stativ pro připojení kamery v pouzdře na stativ, stativové redukci pro připojení kamery bez pouzdra na příslušenství, Micro USB kabel (nabíjení), utěrku z mikrovlákna a návod.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 16 Mpx
Odolné provedení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Lamax W7.1 akční kamera černá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

PETR

27. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • úžasný obraz
  • nic

parádní akční kamera :-)