Lamax T6 GPS Wi-Fi


Autokamera, Rozlišení: 12 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 1,5", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 1 788 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Autokamera Lamax T6 v černé barvě vám umožní zaznamenat dění na silnicích během vaší jízdy. Na 1,5" displeji se podíváte na pořízená videa. Objektiv se 140° úhlem záběru zachytí vše podstatné. Záběry jsou ve výborném Full HD rozlišení při 30 fps a ukládají se na paměťovou kartu microSD s kapacitou do 128 GB. Záznamy budou kvalitní i při zhoršených světelných podmínkách, a to díky WDR a funkci noční vidění. Vybavena je skvělými funkcemi, jako G-senzor, GPS, detekce pohybu či zamykání záběrů. Kameru propojíte přes síť Wi-Fi s telefonem a počítačem. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí držáku, který je v balení.

Záznam i za zhoršených světelných podmínek

Zhoršené světelné podmínky pro vaši autokameru nejsou žádným problémem. Lamax T6 je vybavena výbornou optikou a nočním režimem, což vám zaručí viditelný záznam i v šeru a za tmy. Funkce WDR navíc zvládne dělat video v širokém dynamickém spektru, což řeší problémy s častým střídáním světla a stínu. Dopravní značky a další důležité objekty zůstanou čitelné i v noci.

Full HD záznamy

Autokamera nahrává videa ve vysokém Full HD rozlišení až 1080 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Ke kvalitním záběrům dopomáhá i objektiv s úhlem záběru až 140°. Zachycený obraz je ostrý a detailní, díky čemuž bez problémů rozeznáte všechny detaily, jako je SPZ, dopravní značení, lidské postavy nebo obličej viníka. Videa je možné použít jako důkaz při nehodě a můžete si je prohlédnout přímo na 1,5" displeji. Videa si můžete prohlédnout i v telefonu nebo na displeji počítače, stačí pouze propojit kameru a vaše zařízení prostřednictvím Wi-Fi.


G-senzor

Samozřejmostí je i G-senzor, který v případě nárazu nebo změny pohybu uzamkne nahrávání videa, čímž zabrání jeho znehodnocení či přepsání. Podporuje i nahrávání ve smyčce, což znamená, že v případě nedostatku místa na paměťové kartě se starší neuzamknutá videa nahradí novými.

 

Rychlá instalace

Kamera Lamax T6 vám ve výhledu nebude překážet. Její kompaktní provedení a černá barva zapadne do interiéru každého vozu. Instalace kamery je velmi jednoduchá. Je dodávána s magnetickým držákem, který se přichytí o sklo. Výhodou držáku je, že ho nemusíte každý den montovat znovu. V držáku je zabudované GPS a vy se tak dozvíte, jakou rychlostí jste jeli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Úhlopříčka 1.5 "
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ne

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Lamax T6 GPS Wi-Fi

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Romana

13. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • tvar a velikost
  • magnetický držák
  • nepodařilo se zatím spojit s telefonem

byl to dárek, pokud bude vše fungovat, je to dobrý produkt za výhodnou cenu


petr

27. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


good