TrueLife SonicBrush Compact

 • Sleva 12 %

Počet programů: 4, Rychlost zubního kartáčku: 35000 pohyb/min, Smart (ovládání mobilem): Ne,


Cena 869 Kč

Sleva 12 % z ceny doporučené výrobcem: 990 Kč Zobrazit nápovědu

8,69 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact se postará o váš zářivý úsměv a zdraví vašich zubů. Díky kompaktním rozměrům je ideální nejen na doma, ale i na cesty. Vysoká frekvence kmitání - 35 000 pohybů za minutu nedá šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. 4 režimy čištění (Clean, Sensitive, White, Massage) poskytnou vašim zubům komplexní péči. Praktický časovač rozdělí čištění zubů na 4 stejné (30vteřinové) časové úseky. Výdrž baterie je až 30 dní. V balení se nacházejí 2 hlavice.

TrueLife SonicBrush Compact

 • Kompaktní design
 • 35 000 pohybů za minutu
 • Automatický časovač
 • 4 režimy čištění
 • Dvě hlavice v balení

Zdravé zuby a dásně?

Vsaďte na na moderní sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact. Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete si vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní.

Komplexní péče o vaše zuby

Pro maximální účinnost je kartáček vybaven hned čtyřmi režimy. Dohromady se skvěle postarají o vaše zuby - zda chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.

 • Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání
 • Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive
 • Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim White
 • Příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage

Sonická technologie zničí plak

Hlavice kartáčku kmitá ve vysoké frekvenci 35 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání ji do mezizubních prostor a tím jí pomáhá čistit.

 • Sonické kartáčky pracují na bázi vysokorychlostního kmitání a vibrací
 • Hlava kartáčku neničí zubní sklovinu a je vhodná i pro citlivé zuby

Délku čištění pohlídá za vás

SonicBrush Compact má zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30sekundách vám dá vědět, abyste se přesunuli na další část zubů. Po dvou minutách se kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.

Na doma i na cesty

SonicBrush Compact se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. Prvotřídní zubní hygienu si tak užijete i na cestách. Nabíjecí stojánek může zůstat doma - baterie v kartáčku vydrží až na 30 dní čištění. Svým minimalistickým designem doplní vaši koupelnu a jediné tlačítko zajistí snadné ovládání.

Jeden pro oba

V krabici najdete hned dvě hlavice nové generace určené výhradně pro SonicBrush Compact. Výměna zabere pár vteřin, takže 1 kartáček mohou používat i 2 osoby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet programů 4
Rychlost zubního kartáčku 35000 pohyb/min
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TrueLife SonicBrush Compact

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno