Popis produktu

Dětský bezpečnostní pás do auta Lamax Smart Kid Belt je alternativou k autosedačce pro děti od 4 až do 12 let, respektive 15-36 kg. Tento bezpečnostní pás je schválen pro bezpečnostní skupinu II a III podle evropské normy ECE R44/04. Instalace ve směru jízdy v jakémkoliv autě. Hmotnost 120 g.

Lamax Smart Kid Belt

Bezpečnostní pás do automobilů ušitý přesně na míru dětem. Pás slouží jako alternativa k dětské sedačce, který můžete použít v jakémkoliv autě. Díky své kompaktnosti se tak mohou na zadních sedadlech pohodlně vozit až 3 děti. Bezpečnostní pás se přizpůsobí výšce dítěte, tím pádem může stejně sedět jako dospělý. Pomocí jednoduchého nastavení vydrží Smart Kid Belt s dítětem od jeho 4 až do 12 roku věku dítěte. Kvalitu a bezpečnost potvrzují i ​​nezávislé autority v EU, kde proběhly crash testy ve dvou crash test institucích v EU. Výsledek dopadl skvěle, při testech simulovaly náraz, při kterém vzniklo přetížení až 55 G.

Snadná instalace

  1. Upevněte spodní sponu - zacvakněte spodní sponu Smart Kid Belt k automobilovému pásu. Čím nižší tím lépe, ideální připnutí na místě, kde pás vystupuje ze sedadla. Potom posaďte dítě na zadní sedadlo a nechte ho ať se opře. Zapněte klasický bezpečnostní pás.
  2. Upravte délku dětského pásu - jakmile máte sponu zaklíněnou, nastavte délku pásu Smart Kid Belt pomocí posuvného jezdce. Horní fixační spona by měla být 5 cm (3 prsty) nad ramenem dítěte.
  3. Upevněte horní sponu - v momentě, kdy už máte nastavenou správnou délku dětského pásu, stačí na bezpečnostní pás auta zacvaknout horní upevňovací sponu.

Vlastnosti

  • Věk dítěte: 4-12 let
  • Hmotnost: 15-36 kg (skupina II a III)
  • Bezpečnostní certifikáty: Evropský ECE 44/04 a Americký FMVSS213
  • Rozměry: 8,7 × 2,3 × 23-36,5 cm
  • Hmotnost: 120 g
  • Černo-červené provedení 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lammax Smart Kid Belt dětský pás do auta

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi