Lamax S9 Dual GPS (s detekcí radarů)

Duální autokamera Lamax S9 Dual zaznamená vaši jízdu ve Full HD rozlišení vpředu i vzadu. Přední kamera je uzpůsobená pro připevnění na zpětné zrcátko. Místo zrcátka získáte 9,66" LCD displej, který lze přepnout na pohled ze zadní kamery a tím získat mnohem větší přehled o tom, co se nachází za vaším vozem. Ve výbavě tohoto systému autokamer nechybí podpora Wi-Fi pro přenos záznamů, slot pro paměťové karty microSD s kapacitou až 64 GB, G-senzor, parkovací režim, asistent pro parkování s pomocnými čarami, asistent hlídání jízdních pruhů, upozornění na rychlostní radary a antikolizní systém. Zajímavou funkcí je možnost ovládání kamery hlasem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 9 %

Popis produktu

Kvalitní záznamy zepředu i zezadu

Lamax S9 Dual spojuje dvojici kamer, které umožňují nahrávat Full HD video při 30 snímcích za sekundu zepředu i zezadu vašeho vozu. Budete tak mít záznam téměř kompletního dění kolem vozu. Díky vysokému rozlišení budou čitelné i poznávací značky ostatních účastníků provozu. Přední kamera nabízí úhel záběru 150° a zadní potom 130°, takže budou na záznamech patrné i okraje vozovky. Záznamy lze ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB.

Větší rozhled ve zpětném zrcátku

Přední kamera je uzpůsobená pro připevnění na zpětné zrcátko. O funkci zpětného zrcátka ale nepřijdete díky 9,66" LCD displeji. Na tomto displeji lze promítat obraz ze zadní kamery, který nabídne mnohem větší rozhled než v případě běžného zrcátka. Displej samozřejmě zprostředkuje i možnost pohodlného nastavení celého systému. Zajímavou funkcí je ovládání hlasem. Kamera rozpozná 12 příkazů v anglickém jazyce. Již tak nebudete muset dávat ruce z volantu v případě potřeby uzamčení videa nebo pořízení fotografie během jízdy.

G-senzor a parkovací režim

Ve výbavě Lamax S9 Dual se nachází také G-senzor, který neustále snímá pohyby kamery a tím i celého vozu. Díky tomu dojde v případě nehody k automatickému uzamčení příslušeného záznamu, který zůstane uchovaný v paměti kamery. Kamera nabízí další užitečnou funkci, kterou je parkovací režim. Pokud je vaše auto v klidu zaparkované, kamera neustále hlídá pohyby. V případě rozeznání jakéhokoliv otřesu zahájí nahrávání. Následně pak můžete zjistit, co se s vaším autem dělo během vaší nepřítomnosti.

Zaparkujte na první dobrou

Výhodou zadní kamery je nejenom mnohem lepší výhled za vaše vozidlo, ale také podpora během parkování. Kamera vám do obrazu ze zadní kamery navíc promítne parkovací čáry, které vám pomohou s lehkostí zaparkovat. Zadní kamera je určena pro instalaci pouze do interiéru vozidla. V případě potřeby instalace kamery vně auta, je potřebné dokoupit venkovní kameru. Dále kamera disponuje asistentem hlídání jízdních pruhů a antikolizním systémem, který vás upozorní na možnost případné srážky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka (") 9,66 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ano
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozlíš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 2 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 150
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Lamax
Úhel záběru hl.kamery: 150
Počet kamer: 2

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 9,66 "
Dotyková obrazovka: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 257 mm
Výška: 71 mm
Délka: 38 mm
Hmotnosť: 343 g

Multimédia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozlíš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 2 Mpx

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Ostatní

Kód produktu: LMXS9D

Všechny parametry

Recenze Lamax S9 Dual GPS (s detekcí radarů)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Rabindra, 10.1.2021

naprosto je supr

 • funkce , ktera jsem hledal, je na tuhle .
 • Dekuji za chytří výrobku .

Příslušenství k Lamax S9 Dual GPS (s detekcí radarů)