Lamax S9 Dual GPS (s detekcí radarů)

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Akce

Úhlopříčka: 9.66 ", Wi-Fi: Ano, GPS: Ano, Dotyková obrazovka: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru hl.kamery: 150, Parkovací režim: Ano,


Cena 3 990 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 5 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 39,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Duální autokamera Lamax S9 Dual zaznamená vaši jízdu ve Full HD rozlišení vpředu i vzadu. Přední kamera je uzpůsobená pro připevnění na zpětné zrcátko. Místo zrcátka získáte 9,66" LCD displej, který lze přepnout na pohled ze zadní kamery a tím získat mnohem větší přehled o tom, co se nachází za vaším vozem. Ve výbavě tohoto systému autokamer nechybí podpora Wi-Fi pro přenos záznamů, slot pro paměťové karty microSD s kapacitou až 64 GB, G-senzor, parkovací režim, asistent pro parkování s pomocnými čarami, asistent hlídání jízdních pruhů, upozornění na rychlostní radary a antikolizní systém. Zajímavou funkcí je možnost ovládání kamery hlasem.

Kvalitní záznamy zepředu i zezadu

Lamax S9 Dual spojuje dvojici kamer, které umožňují nahrávat Full HD video při 30 snímcích za sekundu zepředu i zezadu vašeho vozu. Budete tak mít záznam téměř kompletního dění kolem vozu. Díky vysokému rozlišení budou čitelné i poznávací značky ostatních účastníků provozu. Přední kamera nabízí úhel záběru 150° a zadní potom 130°, takže budou na záznamech patrné i okraje vozovky. Záznamy lze ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB.

Větší rozhled ve zpětném zrcátku

Přední kamera je uzpůsobená pro připevnění na zpětné zrcátko. O funkci zpětného zrcátka ale nepřijdete díky 9,66" LCD displeji. Na tomto displeji lze promítat obraz ze zadní kamery, který nabídne mnohem větší rozhled než v případě běžného zrcátka. Displej samozřejmě zprostředkuje i možnost pohodlného nastavení celého systému. Zajímavou funkcí je ovládání hlasem. Kamera rozpozná 12 příkazů v anglickém jazyce. Již tak nebudete muset dávat ruce z volantu v případě potřeby uzamčení videa nebo pořízení fotografie během jízdy.

G-senzor a parkovací režim

Ve výbavě Lamax S9 Dual se nachází také G-senzor, který neustále snímá pohyby kamery a tím i celého vozu. Díky tomu dojde v případě nehody k automatickému uzamčení příslušeného záznamu, který zůstane uchovaný v paměti kamery. Kamera nabízí další užitečnou funkci, kterou je parkovací režim. Pokud je vaše auto v klidu zaparkované, kamera neustále hlídá pohyby. V případě rozeznání jakéhokoliv otřesu zahájí nahrávání. Následně pak můžete zjistit, co se s vaším autem dělo během vaší nepřítomnosti.

Zaparkujte na první dobrou

Výhodou zadní kamery je nejenom mnohem lepší výhled za vaše vozidlo, ale také podpora během parkování. Kamera vám do obrazu ze zadní kamery navíc promítne parkovací čáry, které vám pomohou s lehkostí zaparkovat. Zadní kamera je určena pro instalaci pouze do interiéru vozidla. V případě potřeby instalace kamery vně auta, je potřebné dokoupit venkovní kameru. Dále kamera disponuje asistentem hlídání jízdních pruhů a antikolizním systémem, který vás upozorní na možnost případné srážky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 9.66 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150
Parkovací režim Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Lamax S9 Dual GPS (s detekcí radarů)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Rabindra

10. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • funkce , ktera jsem hledal, je na tuhle .
  • Dekuji za chytří výrobku .

naprosto je supr