TrueLife NannyWatch A15

 • Doprava zdarma
 • Sleva 27 %

Maximální dosah: 300 m, Varování umíst.mimo dosah: Ano, Kontrolky úrovně zvuku: Ne,


Cena 2 899 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 3 990 Kč Zobrazit nápovědu

28,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Inovativní dětská chůvička TrueLife NannyWatch A15 sestává z dětské jednotky a hodinek, které nahradí klasickou rodičovskou jednotku. Hodinky máte neustále na ruce, takže své dítě budete mít pod kontrolou, ať jste kdekoliv. Dosah chůvy je 300 metrů. Barevný displej hodinek je velmi přehledný a chůva je vybavena českým menu pro maximálně jednoduché používání. Velkým plusem chůvy NannyWatch A15 je obousměrná komunikace, která vám umožní promlouvat k dítěti. Nechybí praktické funkce, jako automatické noční vidění, měření teploty, ukolébavky či Feed alarm, který vás upozorní, že je čas nakrmit dítě.

TrueLife NannyWatch A15

 • Dosah 300 m
 • 1,5" barevný displej
 • Obousměrná komunikace
 • Automatické noční vidění
 • Měření aktuální teploty
 • Feed alarm
 • Ukolébavky
 • České menu
 • Úsporný režim

Dětská chůvička v hodinkách

TrueLife NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka je totiž umístěna v hodinkách, které si jednoduše připnete na zápěstí. Dětskou jednotku umístíte k miminku. Díky stabilnímu signálu, až 300 m dosahu, nočnímu vidění a monitoringu teploty v místnosti máte o svém dítěti naprostý přehled a neunikne vám ani jediné jeho zasmání se nebo škytnutí.

 


Skvělý doplněk péče o dítě

Dětské chůvičky jsou už nějakou dobu standardem. Hodinky TrueLife NannyWatch A15 ale přináší inovaci v oblasti péče o dítě. Své miminko můžete sledovat nepřetržitě za všech okolností. Stačí jeden pohled na zápěstí.


Obě ruce volné

Rodičovská jednotka je umístěna v hodinkách, snadno si na ni zvyknete, máte ji pořád na očích a nemusíte nikam nic složitě přenášet. Díky dosahu až 300 metrů se můžete bez problému pohybovat po bytě či domě, aniž byste ztratili přehled o dění v dětském pokoji.

 


Přehledný displej

Displej hodinek je dostatečně velký, kvalitní a jednoduše se ovládá. Ať už vaše dítě zrovna spí nebo pláče, vidíte vše, co potřebujete. Stejně rychle, jako když kontrolujete čas na hodinkách.

 

Monitoring teploty v místnosti

Nemusíte se bát, že miminku bude zima nebo naopak horko. Aktuální teplotu v dětském pokojíčku můžete kdykoliv zkontrolovat na displeji hodinek.

 

Automatické noční vidění

Díky automatickému přepnutí chůvičky na noční vidění po setmění máte dokonalý přehled o svém dítěti ve dne i v noci.

 

Obousměrné audio

Nejen, že vám neunikne ani jediný zvuk z dětského pokojíčku, ale díky obousměrnému přenosu zvuku můžete navíc plačící dítě utišit svým hlasem i z vedlejší místnosti.

 

Dlouhá výdrž baterie

S rodičovskou jednotkou v hodinkách můžete být v klidu po celý den, baterie má dostatečně dlouhou výdrž.

 


Bez omezení i mimo dosah zásuvky

Výlety do přírody nejsou pro chůvičku žádný problém. Stačí dětskou jednotku připojit k powerbance a máte nad svým miminkem přehled klidně i ve stanu.

 

Ukolébavky

Kromě obousměrného audia, díky kterému můžete dítě utišit svým hlasem, si můžete zvolit i jednu z uklidňujících melodií.

 

Čas na krmení

Funkce Feed alarm umožňuje nastavit si čas, kdy chcete dítko nakrmit. Hodinky vás pak automaticky upozorní.

 

Režim VOX šetří baterku

V režimu VOX dojde po krátké chvíli ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory baterie. Pokud ale chůvička zaznamená pláč nebo jakýkoliv jiný ruch, displej se aktivuje a hodinky vás upozorní vibracemi.

 

Jednoduché ovládání v CZ

Chůvička má integrované české menu, takže se nemusíte bát složitého nastavování nebo tlačítek se záhadnými nápisy.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální dosah 300 m
Varování umíst.mimo dosah Ano
Kontrolky úrovně zvuku Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TrueLife NannyWatch A15

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno