Lamax Drive C9 GPS (s detekcí radarů)

Kvalitní autokamera Lamax Drive C9 v černé barvě disponuje 2,7 palcovým LCD displejem s rozlišením až 2K a překvapí vás širokým úhlem záběru až 150°. Kamera dokáže zachytit video v rozměrech 2560 x 1080 pixelů, díky čemuž získáte kvalitní záběry, ať SPZ auta, nebo dokonce obličej viníka nehody. Kamera je vybavena špičkovou světelnou optikou, nočním viděním či funkcí WDR pro ještě lepší obraz. Nechybí ani ukazatel rychlosti, ochrana záznamu, G-senzor, detekce pohybu a GPS s detekcí rychlostních radarů. Záznamy lze ukládat na paměťovou kartu microSD s maximální kapacitou 64 GB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 25 %

Popis produktu

Chytré funkce

Praktická autokamera Lamax Drive C9 se stane vaším oblíbeným společníkem na cestách. Díky chytrým funkcím, kterými disponuje, vás upozorní na blížící se rychlostní radar, a tak vám ušetří peníze za případné pokuty. Prostřednictvím systému LDWS vaši chvilkovou nepozornost zachrání varování při opouštění jízdního pruhu. Váš boj s únavou ulehčí i funkce plánovaní odpočinku.

Detailní nahrávání

Kamera dokáže natočit video ve 2K rozlišení, a to až 2560 x 1080 pixelů. V případě nehody vám tak kamera poskytne velmi kvalitní záznamy, díky čemuž získáte čitelné záběry SPZ auta, nebo dokonce obličej viníka nehody. Širokoúhlý 150° objektiv zachytí vše, co se děje, nejen ve vašem jízdním pruhu, ale i v protisměru či v blízkém okolí cesty.

Záznam i za zhoršených světelných podmínek

Zhoršené světelné podmínky pro vaši autokameru nejsou žádným problémem. Lamax C9 je vybavena skvělou optikou a nočním režimem, což vám zaručí viditelný záznam i v šeru a za tmy. Funkce WDR navíc zvládne dělat video v širokém dynamickém spektru, což řeší problémy s častým střídáním světla a stínu. Dopravní značky a další důležité objekty zůstanou čitelné nejen při vjezdu do tunelu, ale i při míjení protijedoucích aut v noci.

Vždy připravena

Autokamera Lamax C9 je připravena na cestu za okamžik. Instalace je velmi rychlá díky praktickému držáku, kterým ji upevníte na sklo. Na vaší palubovce bude díky svému modernímu vzhledu vypadat skvěle. Ovládání je velmi jednoduché díky 2,7 ​​palcovému TFT displeji s menu ve více než 10 jazycích.

Obsah balení: přísavný držák na sklo s GPS modulem, autonabíječka, manuál a bezpečnostní instrukce, další tiskoviny (samolepky, FB karta, registrační karta).
 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2,7 "
  • Wi-Fi Ne
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Úhel záběru hl.kamery 150
  • Fotorežim Ne
  • Parkovací režim Ne

Další vlastnosti

Značka: Lamax
Úhel záběru hl.kamery: 150
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 110 mm
Výška: 70 mm
Délka: 180 mm

Multimédia

Podporované video formáty: MPEG4

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Další tiskoviny (samolepky, FB karta, registrační

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: 8594175352160      

Všechny parametry

Recenze Lamax Drive C9 GPS (s detekcí radarů)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lamax Drive C9 GPS (s detekcí radarů)