Laica VT3115 vystavený kus s plnou zárukou

Extra štíhlý design svářečky LAICA VT3115 je šikovným řešením pro uchování potravin. Díky svým kompaktním rozměrům vám v kuchyni nezabere téměř žádné místo. Vakuové balení potravin je moderní technologie, která prodlouží životnost vašich potravin. Vakuově uzavřeny potraviny lze skladovat v pokojové teplotě, v chladničce i v mrazničce. Ochrana vakuovým balením prodlužuje životnost potravin 3 až 4 násobně. Použití vakuovacího přístroje je zcela jednoduché. Přístroj disponuje automatickým i manuálním režimem. Z kapsy je vysátý vzduch a sáček s potravinou je následně hermeticky uzavřen. Součástí je i funkce svářečky. V balení: vakuovací přístroj, 5ks sáčků (20x30cm), 1 role (20x200cm) Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Svářečka folií

Svářečka fólií LAICA VT3115 s extra štíhlém provedení je šikovným řešením pro uchování potravin a navíc vám v kuchyni nezabere téměř žádné místo. Je v zeleno bílém provedení. Součástí jsou podsvícená tlačítka a také nechybí pojistka proti přehřátí. Vytváří podtlak - 600mbar a výkon čerpadla: odsaje 9l / min. Maximální možná šířka sáčků, které můžete použít je 30cm.

Výhody

V balení spolu s přístrojem najdete 5 kusů těchto sáčků. Výhodou sáčků je, že je můžete umýt a znovu použít. V balení naleznete i rolku s délkou 2m, ze které si můžete vytvořit vámi požadovanou velikost sáčku. Použití vakuovacího přístroje je zcela jednoduché. Přístroj disponuje automatickým i manuálním režimem.

Dlouhodobá čerstvost

Pomocí foliovačky víte vaše potraviny vzduchotěsně utěsnit a vaše potraviny zůstanou dlouho čerstvé a zachovají si své nutriční hodnoty. Ochrana vakuovým balením prodlužuje životnost potravin 3 až 4 násobně. Můžete také využít při způsobu vaření sous-vide (francouzský "ve vakuu"). Tato šetrná metoda vaření masa, ryb a zeleniny si našla cestu z profesionálních kuchyní a restaurací do domácností.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Laica

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá, zelená
Šírka: 39,5 cm
Hmotnosť: 870 g
Výška: 8 cm
Hloubka: 5,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: 5x sáčky (20x30cm)

Ostatní

Kód produktu: VT3115

Recenze Laica VT3115

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miloš, 07.10.2018

Jsem spokojen, jedinou nevyhodou je, že neodsáva mikrotenove sáčky.

Příslušenství k Laica VT3115