Laica J458W Mechanical

339 Kč

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Filtrační konvice LAICA J458W Mechanical v bílé barvě od italského výrobce. Je vyrobena z kvalitních materiálů. Má jednoduché plnění vodou přes “QuickFill” víčko. Konvice má indikátor kapacity filtra- upozorní vás na jeho výměnu. Celková kapacita: 2,3 l. Filtrovaná voda: 1,2 l. Zobrazit celý popis

 • Výprodej

Zvažte i tento produkt

Laica Light Graffiti J31-BA

LAICA J31-BA filtrační konvice disponuje objemem 2,3 l, filtrována dojde k získání 1,2 l filtrované vody. Odstraňuje vodní kámen, těžké kovy jako je kadmium, olovo či měď a další škodlivé látky,…

 • Vestavěný displej: Ano
 • Objem: 2,3 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Laica J458W Mechanical

 • Celkový objem 2,3 litru
 • Objem přefiltrované vody 1,2 litru
 • Typ filtru: Bi Flux
 • Zbaví vodu vodního kamene, chlóru, těžkých kovů a bakterií
 • Barva bílá

Italský design, který padne do ruky i do vaší ledničky

Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobeny v Itálii. Základní modelová řada Laica Mechanical je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Tělo konvice a vnitřní nádrž jsou modré transparentní barvy. Laica Mechanical dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody a ještě při tom i dobře vypadat. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napouštění vody bez otevírání poklopu. Tvar konvice je designován tak, že padne do dveří většiny chladniček.

Certifikovaná čistota

S konvicemi Laica, si můžete být jisti, že se staráte o své zdraví a budete pít pouze certifikovanou kvalitu. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložena mnoha atesty významných nezávislých laboratoří z celého světa, jakož i atestem z tuzemské státní zkušebny s pozitivním výsledkem. BI-FLUX filtry jsou navíc o 30% účinnější než jiné.

Prospívá nejen Vašemu zdraví, i peněžence

Přemýšleli jste někdy, kolik utratíte za vodu v PET lahvích? Jediný filtr Bi-Flux vám zaručí přefiltrování až 150 litrů vody, což je přesně 100 klasických 1,5 litrových lahví. Přesně tolik lahví nebudete muset nosit z obchodu domů. Čistá, nazávadna a chutná voda z filtrační konvice Laica vás bude stát 1/6 toho, co zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitné vody z PET láhve.

Voda bez chloru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií

Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během nichž získáte 1,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledek je vylepšená chuť, vůně a vzhled vody. Filtr si můžete vybrat z více možností, vhodných pro váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Co to znamená pro vás? Ve srovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem, stejně pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru vás upozorní mechanický indikátor.

Ideální i pro kávovary nebo žehličky

Vodní kámen je postrachem pro vaše varné konvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračních konvic prodlouží jejich životnost a ušetří na speciálních čisticích prostředcích, či opravách, nakolik filtry Bi-Flux účinně redukují obsah vápníku.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ne
 • Objem 2,3 L
 • Objem přefiltrované vody 1,2 l

Další vlastnosti

Značka: Laica
Objem: 2,3 L
Objem přefiltrované vody: 1,2 l

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Ostatní

Kód produktu: LAIJ31-CC

Všechny parametry

Recenze Laica J458W Mechanical

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Laica J458W Mechanical